Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 628 629 630 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  T.Márta | #170407 Üzenet | 2011-07-20 15:18:45 | Válasz a #170326. hsz-ra
kszifiasz! köszi,csak azért érdekel mert eddig mindíg kaptunk Sartin is és Neibe is ,Stavroson nem divat!

beszter! hidd el nem rossz döntés az autó .Eddig 4-en ültünk benne a busz több lett volna, most csak ketten voltunk de nem választottuk volna a buszt.
  Fati | #170410 Üzenet | 2011-07-20 15:49:13 | Válasz a #170337. hsz-ra Előzmény #170337
Szia hajnah75!

Mi is pénteken indulunk és még mi sem foglaltunk szállást icon_smile.gif Rengeted oldalt átnéztem és többen mondták,hogy lehet ott kint találni,bár mi még sosem voltunk! Reméljük,minden rendben lesz és csak tudunk valahol aludni icon_smile.gif
  Beszter | #170419 Üzenet | 2011-07-20 17:44:05 |
Szia Hajnah!
Nagyon sok helyen láttunk kiadó táblát,még a mi apartmanházunkon is kinn volt.Biztos fogtok találni szállást!Egyébként tényleg nem volt az az egetrengető tumultus Sartin,pedig mi már a főszezonban voltunk!
Hát igen itt látszik,hogy egyre kevesebbeknek van nyaralásra szánt pénze!Sajnos!!!
  Beszter | #170420 Üzenet | 2011-07-20 17:50:54 |
Hajnah még valami.Tényleg nem szabad túl aggódni,izgulni a dolgokat,mert csak a saját dolgodat nehezíted meg!Én is ezt csináltam és amit túl paráztam teljesen simán ment!A fórumosok megnyugtattak és igazuk is lett!!
Ne törődj semmi mással,csak hogy egy élményekkel teli,felejthetetlen nyaralás áll elöttetek!!!!!
  Marianna* | #170421 Üzenet | 2011-07-20 18:00:12 |
Hamarosan megyünk Sarti beach-re a Stamatis apartmanba. Esetleg volt valaki már ott ?
  Kszifiasz | #170422 Üzenet | 2011-07-20 18:45:31 |
Szia Marianna.
Tavaly voltunk ott. Ahogy beérkezel Sartiba az első apartman az út mellett közvetlen. Emeletes, fent lakik a tulaj. A tengertől 250 méter.Egy bezárt telken van. Egy pici dombról sétálsz le, egyenesen a tengerhez. Vissza felé sajnos a dombon fel nincs lépcső. A kertben fedett étkező rész. Van jó szobája, ami előtt terasz,asztal, napernyő,székek. De van a végén olyan szoba amibe nem szivesen mennék. Semmi kilátás, csak egy bozót. Ha van még kérdés...
  Hajnah75 | #170425 Üzenet | 2011-07-20 18:59:52 |
Köszi mindenkinek a segítségét!!icon_smile.gif icon_smile.gif
  Marianna* | #170427 Üzenet | 2011-07-20 19:22:55 |
Köszönöm!
Remélem mi sem oda kapjuk, ahol a bozótost látjuk icon_smile.gif
Nem sok választás volt már, de reméljük elviselhető lesz ill. a táj és a tenger szépsége feledteti velünk a hiányosságokat.
Most megyünk először Sartira,eddig Krétán,Zakynthoson jártunk, ez új felfedezni való. Ha eszembe jut valami jelentkezem.
Még egyszer köszönöm!
  Ibissz | #170440 Üzenet | 2011-07-20 20:19:46 | Válasz a #170342. hsz-ra Előzmény #170342
Szia Kszifiasz!
Nem, nem tudtam. Az réginek számít? Egyáltalán azt sem tudom, hogy Sarti mióta turistaparadicsom. Azt tudom, hogy már az ókorban is létezett, és talán azon a helyen, ahol most, de a mostani faluba majd csak 1922-ben települtek ide valahonnan menekült görögök, akik aztán halászattal kezdtek foglalkozni. Ha úgy vesszük, elég fiatal a település. Kár, hogy csak olyan kevés van meg a régi házakból.
  Kszifiasz | #170447 Üzenet | 2011-07-20 21:18:33 |
Szia Lbissz.
Pontosan igy van. A tesómék 1994-ben jártak itt először. Nekem ő mesélt sokat Sartiról. Akkor még igazi kis görög falu volt, ami mára azért lényegesen megváltozott. A régi házakat szerintem két kezemen meg tudnám számolni, és abból is több nagyon rossz állapotban van. Beszternek fényképeztem ilyen házat.
  Aphrodite67 | #170459 Üzenet | 2011-07-20 23:23:13 |
Szia hajnah75 és Fati!
Várom majd a beszámolótokat ám,ha hazaértek,mert mi csak 9-én megyünk és ti lesztek az úttörők icon_lol.gif Jegyzeteljetek icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Valaki megy-e még ebben az időben???????
  Agika86 | #170502 Üzenet | 2011-07-21 09:52:49 |
Szia kszifiasz!

Mi is Stamatisba megyünk. Az lenne a kérdésem hogy valóban nagyon kiesik az apartman a központtól? Mennyi idő alatt érünk be gyalog a faluba? icon_question.gif icon_question.gif
  Lady4 | #170503 Üzenet | 2011-07-21 10:00:06 |
Valaki megtudná mondani hogy Sartiból szerveznek e Athén-i túrát fakultatív programként?
Meg sokan írtátok hogy a hajókirándulást semmiképp ne hagyja ki senki, olvasgattam a neten meg nézelődtem de azt hiszem láttam több hajót is ami hasonló programot kínál. Melyikre érdemes elmenni? ki mit ajánl?
  Csilla1977 | #170509 Üzenet | 2011-07-21 10:18:42 |
Sziasztok!

Végre eljött amikor már csak egyet alszunk! Gyorsan beugrottam, hogy a majdnem útitársaimnak jó utat kívánjak. Kellemes nyaralást, jó pihenést! Gyulám neked külön meleg tengert és hideg mythost! Vigyázzatok magatokra !!!puszi mindenkinek

Csilla
  Ginaaa79 | #170510 Üzenet | 2011-07-21 10:20:45 |
Lady, itt legtöbben a Kalózhajó túrán voltunk, azt ajánljuk.
www.sartikirandulas.hu
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 628 629 630 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu