Mi is pénteken indulunk és még mi sem foglaltunk szállást Rengeted oldalt átnéztem és többen mondták,hogy lehet ott kint találni,bár mi még sosem voltunk! Reméljük,minden rendben lesz és csak tudunk valahol aludni
Szia Hajnah!
Nagyon sok helyen láttunk kiadó táblát,még a mi apartmanházunkon is kinn volt.Biztos fogtok találni szállást!Egyébként tényleg nem volt az az egetrengető tumultus Sartin,pedig mi már a főszezonban voltunk!
Hát igen itt látszik,hogy egyre kevesebbeknek van nyaralásra szánt pénze!Sajnos!!!
Hajnah még valami.Tényleg nem szabad túl aggódni,izgulni a dolgokat,mert csak a saját dolgodat nehezíted meg!Én is ezt csináltam és amit túl paráztam teljesen simán ment!A fórumosok megnyugtattak és igazuk is lett!!
Ne törődj semmi mással,csak hogy egy élményekkel teli,felejthetetlen nyaralás áll elöttetek!!!!!
Szia Marianna.
Tavaly voltunk ott. Ahogy beérkezel Sartiba az első apartman az út mellett közvetlen. Emeletes, fent lakik a tulaj. A tengertől 250 méter.Egy bezárt telken van. Egy pici dombról sétálsz le, egyenesen a tengerhez. Vissza felé sajnos a dombon fel nincs lépcső. A kertben fedett étkező rész. Van jó szobája, ami előtt terasz,asztal, napernyő,székek. De van a végén olyan szoba amibe nem szivesen mennék. Semmi kilátás, csak egy bozót. Ha van még kérdés...
Köszönöm!
Remélem mi sem oda kapjuk, ahol a bozótost látjuk
Nem sok választás volt már, de reméljük elviselhető lesz ill. a táj és a tenger szépsége feledteti velünk a hiányosságokat.
Most megyünk először Sartira,eddig Krétán,Zakynthoson jártunk, ez új felfedezni való. Ha eszembe jut valami jelentkezem.
Még egyszer köszönöm!
Szia Kszifiasz!
Nem, nem tudtam. Az réginek számít? Egyáltalán azt sem tudom, hogy Sarti mióta turistaparadicsom. Azt tudom, hogy már az ókorban is létezett, és talán azon a helyen, ahol most, de a mostani faluba majd csak 1922-ben települtek ide valahonnan menekült görögök, akik aztán halászattal kezdtek foglalkozni. Ha úgy vesszük, elég fiatal a település. Kár, hogy csak olyan kevés van meg a régi házakból.
Szia Lbissz.
Pontosan igy van. A tesómék 1994-ben jártak itt először. Nekem ő mesélt sokat Sartiról. Akkor még igazi kis görög falu volt, ami mára azért lényegesen megváltozott. A régi házakat szerintem két kezemen meg tudnám számolni, és abból is több nagyon rossz állapotban van. Beszternek fényképeztem ilyen házat.
Szia hajnah75 és Fati!
Várom majd a beszámolótokat ám,ha hazaértek,mert mi csak 9-én megyünk és ti lesztek az úttörők Jegyzeteljetek
Valaki megy-e még ebben az időben???????
Valaki megtudná mondani hogy Sartiból szerveznek e Athén-i túrát fakultatív programként?
Meg sokan írtátok hogy a hajókirándulást semmiképp ne hagyja ki senki, olvasgattam a neten meg nézelődtem de azt hiszem láttam több hajót is ami hasonló programot kínál. Melyikre érdemes elmenni? ki mit ajánl?
Végre eljött amikor már csak egyet alszunk! Gyorsan beugrottam, hogy a majdnem útitársaimnak jó utat kívánjak. Kellemes nyaralást, jó pihenést! Gyulám neked külön meleg tengert és hideg mythost! Vigyázzatok magatokra !!!puszi mindenkinek