Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 630 631 632 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Larka | #170634 Üzenet | 2011-07-21 23:41:12 |
Sziasztok!
Augusztusban megyünk Sartiba. A Dina (Babinis) apartmanban foglaltunk szállást. Esetleg valaki tud valamit erről a szálláshelyről? Köszönöm a válaszokat!
  Csilla1977 | #170648 Üzenet | 2011-07-22 08:28:29 | Válasz a #170537. hsz-ra Előzmény #170537
Sziasztok!

Köszönöm Gyula és Neked is Linda! Nektek is minden jót! ől Majd várom ám mindenkitől az élménybeszámolót! Vigyázzatok magatokra!Millió puszi
  Marianna* | #170657 Üzenet | 2011-07-22 09:27:08 | Válasz a #170553. hsz-ra Előzmény #170553
ZsuzsiSanyi77!

Ezen az oldalon mindent megtaláltok,ami fontos lehet. Nagyon precíz

http://www.sartisarti.com/

Jó utat!
  Rozita | #170660 Üzenet | 2011-07-22 11:19:41 | Piac
Sziasztok!
Tudja e valaki, hogy Marmarasba Sartiról indul e helyi busz, piacra mennénk csütörtökön...

előre is köszi!
  Diuskaa | #170661 Üzenet | 2011-07-22 11:35:58 | Válasz a #170660. hsz-ra Előzmény #170660
Igen indul busz reggel délben meg délután ha jól emlékszem, de az utazási irodában megmondják. icon_smile.gif
  Agika86 | #170736 Üzenet | 2011-07-23 11:24:21 | Válasz a #170557. hsz-ra Előzmény #170557
köszönöm az infót!
  Lipitsaby | #170751 Üzenet | 2011-07-23 13:52:06 |
Istenem! Sartin melegebb a tenger, mint most itthon a levegő :s
Mikor lesz már szept. 16????
  Frenzi | #170768 Üzenet | 2011-07-23 17:36:56 | Re:
Rozita írta:
Sziasztok!
Tudja e valaki, hogy Marmarasba Sartiról indul e helyi busz, piacra mennénk csütörtökön...

előre is köszi!


Szia,
nekem rémlik, mintha a nagy sárga szupermarket utcájából indulna.
Mintha egyszer Sancho írta volna.
  Ibissz | #170769 Üzenet | 2011-07-23 17:58:44 | Válasz a #170768. hsz-ra Előzmény #170768
Igen, a sárga szupermarket utcájában van a buszmegálló. Sassos tavernáján túl a központ felé haladva a Sokratis (Iliadis) házzal átellenben lévő sarkon.
Azt írták itt korábban, hogy nagyon pontatlanul járnak a buszok, akár egy-két órás késéssel is számolni kell.
  Maglosz | #170784 Üzenet | 2011-07-23 21:49:07 |
Mi tegnap jöttünk haza Sartiból.Sajnos a hazafelé vezető utunkat megkeserítették a Teszalonik-i taxisok. (1.5 órát araszoltunk a sztárjk miatt, és kerülő út nincs) Szállást helyben találtunk 40 euró/nap,szerencsénk volt. A hőmérséglet 40 fok, tuti leégés, a 50 faktoros bébi napozó semmit sem ért! Szuper 10 nap volt, de sajnos haza kellett jönni a "fagyba".
  Aphrodite67 | #170786 Üzenet | 2011-07-23 21:57:08 | Válasz a #170784. hsz-ra Előzmény #170784
Szia maglosz!
Megírnád kérlek,hogy ezt az apartmant merre találtátok és milyen volt????? (hány személyes,felszereltség,légkondi,stb.amit fontosnak tartasz) icon_lol.gif icon_lol.gif KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!
  Relax | #170788 Üzenet | 2011-07-23 22:40:49 | Válasz a #170786. hsz-ra Előzmény #170786
Maglosz!
Ez engem is érdekelne. icon_smile.gif Köszi előre is!
  Norcsibaba | #170789 Üzenet | 2011-07-23 23:22:27 |
Szia lipitsaby ! Hát Én is azt kérdezem hol van még szeptember17.-e,de meglásd hamar eljön és még hamarabb elfog telni az az egy hét.Addig is olvasgatom a jobbnál jobb élmény beszámolokat
  Kszifiasz | #170802 Üzenet | 2011-07-24 11:23:04 |
Kedves Bofefe, Renault.
Napsütésben, és élményekben gazdag nyaralást kivánok nektek.
  Aphrodite67 | #170806 Üzenet | 2011-07-24 12:19:56 | Válasz a #170802. hsz-ra Előzmény #170802
Csatlakozom az előttem szólóhoz icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Nyugodalmas,biztonságos,gyors és szerencsés utat,sokkal-sokkal melegebbet,szépet és minden jót!!!!!!!Érezzzétek jól magatokat!!!!!!! icon_lol.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 630 631 632 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu