Sziasztok!
Augusztusban megyünk Sartiba. A Dina (Babinis) apartmanban foglaltunk szállást. Esetleg valaki tud valamit erről a szálláshelyről? Köszönöm a válaszokat!
Igen, a sárga szupermarket utcájában van a buszmegálló. Sassos tavernáján túl a központ felé haladva a Sokratis (Iliadis) házzal átellenben lévő sarkon.
Azt írták itt korábban, hogy nagyon pontatlanul járnak a buszok, akár egy-két órás késéssel is számolni kell.
Mi tegnap jöttünk haza Sartiból.Sajnos a hazafelé vezető utunkat megkeserítették a Teszalonik-i taxisok. (1.5 órát araszoltunk a sztárjk miatt, és kerülő út nincs) Szállást helyben találtunk 40 euró/nap,szerencsénk volt. A hőmérséglet 40 fok, tuti leégés, a 50 faktoros bébi napozó semmit sem ért! Szuper 10 nap volt, de sajnos haza kellett jönni a "fagyba".
Szia maglosz!
Megírnád kérlek,hogy ezt az apartmant merre találtátok és milyen volt????? (hány személyes,felszereltség,légkondi,stb.amit fontosnak tartasz) KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!
Szia lipitsaby ! Hát Én is azt kérdezem hol van még szeptember17.-e,de meglásd hamar eljön és még hamarabb elfog telni az az egy hét.Addig is olvasgatom a jobbnál jobb élmény beszámolokat
Csatlakozom az előttem szólóhoz
Nyugodalmas,biztonságos,gyors és szerencsés utat,sokkal-sokkal melegebbet,szépet és minden jót!!!!!!!Érezzzétek jól magatokat!!!!!!!