Odelinda.
Őszinte leszek, fogalmam sincs. Talán 20 perc. Azért nem tudom, mert elindultunk autóval, és több helyen megálltunk. Fürödtünk,fényképeztünk stb. Felmentünk egészen Nikitiig.
hali! Akik már voltak a Sarti Holiday apartmanba azoktól kérdezném hogy mit tudnak azokról a szobákról ami falra néző? Mert mi nem ilyet foglaltunk csak most átraktak minket hogy a kinti munkatársnak ne kelljen minden héten költöznie.... hm....
Sziasztok ! 08.26-án megyek Sartira a Sula apartmanba. A fórumban nem találtam róla semilyen belyegyzést. Esetleg van valami infótok róla, Előre is köszönöm.
Augusztus 12én indulunk Sartira, az Aphrodite apartmanba. Van valaki, aki akkor lesz kint? Ha van esetleg hasonló fiatal, szívesen csatlakoznék hozzájuk időnként, mivel családi nyaralás alakult, és sajnos testvérem nincs !