Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 632 633 634 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Kszifiasz | #170908 Üzenet | 2011-07-25 11:06:53 |
A második mégegyszer.

http://gallery.site.hu/d/18284011-2/Sarti_Toroni_2011__139.jpg
  OdeLinda | #170909 Üzenet | 2011-07-25 11:44:47 |
kszifiasz, kb milyen messze a halott város Sartitól?
  Kszifiasz | #170910 Üzenet | 2011-07-25 11:53:21 |
Odelinda.
Őszinte leszek, fogalmam sincs. Talán 20 perc. Azért nem tudom, mert elindultunk autóval, és több helyen megálltunk. Fürödtünk,fényképeztünk stb. Felmentünk egészen Nikitiig.
  Tfildiko | #170911 Üzenet | 2011-07-25 11:57:43 |
[quote="bofefe"]Sziasztok!

Amennyiben kedden este valaki szeretne csatlakozni hozzánk (Renault és Bofefe, Holiday apartman ) kellő mennyiségű ital szervírozásával megoldható. icon_lol.gif icon_wink.gif

Á de szeretnék csatlakozni ! icon_biggrin.gif

Szerencsér utat, jó időt és kellemes nyaralást !
  Bofefe | #170917 Üzenet | 2011-07-25 12:21:53 |
Szia Ildi!

Ugorjatok a kocsiba és gyertek!!!!

Most a mi klímánk is elég lesz az úton kifelé úgy nézem! icon_lol.gif

Üdv mindenkinek, 90 perc és Góóóóóóó !!!!
  Lady4 | #170920 Üzenet | 2011-07-25 12:30:18 |
hali! Akik már voltak a Sarti Holiday apartmanba azoktól kérdezném hogy mit tudnak azokról a szobákról ami falra néző? Mert mi nem ilyet foglaltunk csak most átraktak minket hogy a kinti munkatársnak ne kelljen minden héten költöznie.... hm....
  Renault | #170923 Üzenet | 2011-07-25 12:58:26 |
bofefe írta:
Szia Ildi!

Ugorjatok a kocsiba és gyertek!!!!

Most a mi klímánk is elég lesz az úton kifelé úgy nézem! icon_lol.gif

Üdv mindenkinek, 90 perc és Góóóóóóó !!!!


Szia

Szerintem még fűthetünk is kifelé. icon_lol.gif
Már nekem is csak 90 perc icon_razz.gif
Most úgy nézem nem rövidnadrágba indulok icon_lol.gif icon_lol.gif
Kicsit hűvös van 14 C icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Megyek pakolni autóba most nem esik icon_wink.gif
Mindenkinek jó utat icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
  OdeLinda | #170925 Üzenet | 2011-07-25 13:10:35 | Válasz a #170910. hsz-ra Előzmény #170910
Köszi! Csak úgy sacc/kb érdekelt. icon_smile.gif
  OdeLinda | #170926 Üzenet | 2011-07-25 13:13:08 | Válasz a #170923. hsz-ra Előzmény #170923
Bofefe, Renault!

nagyon jó utat még egyszer nektek! icon_smile.gif
Nekem még van 15 nap... :S icon_smile.gif

A Holiday apartmanról majd szeretnék én is infót kérni, mert oda megyünk de még nem voltunk. icon_smile.gif

DE JÓ NEKTEK! icon_smile.gif
  Frenzi | #170934 Üzenet | 2011-07-25 13:40:21 |
Köszi Kszifiasz, így már könnyebb:) Tényleg arra a fotóra emlékszem, amikor felraktad és még meg is jegyeztem, hogy erre majd figyelnünk kell:)
  Imgi | #170966 Üzenet | 2011-07-25 19:26:30 |
Sziasztok ! 08.26-án megyek Sartira a Sula apartmanba. A fórumban nem találtam róla semilyen belyegyzést. Esetleg van valami infótok róla, Előre is köszönöm.
  Fate08 | #170977 Üzenet | 2011-07-25 21:23:24 |
Na Szép Estét!Vissza tértünk mi is a nyaralásból.De ha minden sikerül akkor szeptemberben megismételjük! icon_smile.gif Holnap írom a beszámolót!
  Gabrilosz | #170980 Üzenet | 2011-07-25 21:35:33 | Válasz a #170977. hsz-ra Előzmény #170977
Csá Fate újra itthon icon_biggrin.gif
  Erikaszi | #170993 Üzenet | 2011-07-25 23:24:44 |
Sziasztok!

Augusztus 12én indulunk Sartira, az Aphrodite apartmanba. Van valaki, aki akkor lesz kint? Ha van esetleg hasonló fiatal, szívesen csatlakoznék hozzájuk időnként, mivel családi nyaralás alakult, és sajnos testvérem nincs icon_sad.gif icon_smile.gif!
  OdeLinda | #171004 Üzenet | 2011-07-26 08:59:58 | Válasz a #170977. hsz-ra Előzmény #170977
Szia Fate!

Üdv újra itthon. icon_smile.gif

Linda
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 632 633 634 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu