Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 635 636 637 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Imke64 | #171147 Üzenet | 2011-07-27 18:14:59 | Válasz a #171144. hsz-ra
Szia kanoc73
Az apartman előtt az út egyik vagy másik oldalán általában ki lehet fogni parkolóhelyet,de valahol a közelben mindig van hely.Azt nem szeretik ha másik apartman előtt parkolsz le.Neos Marmarason csütörtökön van piac
oda mindenfélekép menjetek el kocsival,már csak azért is mert odafelé gyönyörű részeken fogtok elmenni és a félsziget aljánál nagyon szép és tiszta strandok vannak a kis falvakban,szinte csak görög túristákkal.
Azt elfelejtettem ,hogy a tavalyi apartmanunkban németül tudtak.Na az érdekes volt amíg mi angolul ők meg németül próbáltunk egyezségre jutni,de sikerült.
Üdv
  Bofefe | #171149 Üzenet | 2011-07-27 18:34:46 |
Sziasztok!

Üdv Sartiból !

Röviden,határ átkelések max.10 perc.

Belgrád este 7 után kb 40 perc.

Tessalonikba bekavarodás és kikavarodás +1 óra.

Idő jó! Tenger 28 fokos a Holidaynél.

Renault pálinkája nagyon finom.

Üdv nektek otthon.
  Kszifiasz | #171152 Üzenet | 2011-07-27 19:07:51 |
Szia Siki.
Üdv újra itthon. Látom Leórol mindenkinek ugyanaz a véleménye.
  Ginaaa79 | #171153 Üzenet | 2011-07-27 19:20:36 |
Sziasztok!

Bofefe!
Köszi a helyzetjelentést. Nem semmi, hogy kint melegebb a tenger, mint itt a levegő....
Remélem marad a jó idő Görögo-ban a szezon végéig.

További kellemes nyaralást!


Fate, de jó Nektek, ah Ti is 2x nyaraltok Görögo-ban 1 évben:).
  Kszifiasz | #171155 Üzenet | 2011-07-27 20:00:04 |
Szia Bofefe.
Köszi, hogy gondolsz ránk. További jó nyaralást.
  Pintyőke60 | #171159 Üzenet | 2011-07-27 20:55:54 |
Szia Bofefe ! Köszi az infót , további kellemes nyaralást nektek ! icon_smile.gif
  Relax | #171170 Üzenet | 2011-07-27 21:36:29 | Válasz a #171140. hsz-ra Előzmény #171140
Köszi Maglosz és Imke64 a helyben foglalásról írt válaszaitokat.

Imke64! Még azt kérdezném tőled, vagy bárkitől, aki tapasztalt a helyben foglalás terén, hogy ez augusztus első felében, full csúcsszezonban is működik? Mi jövő hétvégén indulnánk (aug. 5-én) 6-an (4 felnőtt, 2 gyerek).
Ezer helyre írtam már (neten próbálkoztam direktben magánszállásoknál, Sithon Travelnél, magyar utazási irodáknál). Magánszállásoknál szinte sehol nincs már hely, teljesen más időpontokat ajánlanak, mint amit kérek, vagy ahol van 70 euro/éj áron adna egy 3 fős apartmant/stúdiót. icon_eek.gif Magyar utazási irodáknál már csak egy-két helyet tudnak ajánlani szintén horror áron. Sithon is csak egy 3 fős apartmant tudott ajánlani.
Tényleg annyira egyszerű lesz szállást találni helyben augusztus első felére? Olyan sok szállás van, aki nem szerződik közvetítővel, vagy nincs netes elérhetősége?
Köszönöm előre is a válaszaitokat. icon_smile.gif
  Tfildiko | #171171 Üzenet | 2011-07-27 21:40:21 | Válasz a #171149. hsz-ra Előzmény #171149
Szia Feri!

Az a fránya GPS. icon_redface.gif (honnan vetted?)
De legalább Ti is megnéztétek Thessalonikit! icon_biggrin.gif

További jó nyaralást!
(Aztán holnap kellően megünnepeljétek az asszonykád születésnapját! icon_biggrin.gif )

Üdv. Ildi
  Figo61 | #171175 Üzenet | 2011-07-27 22:50:35 | Válasz a #171124. hsz-ra Előzmény #171124
sziasztok!szeretném megkérdezni tudjátok e sartin van e búvárkodás és mennyi euró?ellőre is köszönöm!!
  Aphrodite67 | #171178 Üzenet | 2011-07-27 23:35:48 | Válasz a #171133. hsz-ra Előzmény #171133
Kedves OdeLinda!!
Most bukkantam rá arra,amit keresel (ha minden igaz),mert én is kerestem valamit icon_lol.gif Szóval az 584-585.oldal környékén ildicsko (vagy ildicskó)írt valami repülős témáról.
Ha erre gondoltál...akkor örülök,hogy segíthettem icon_lol.gif
Ha nem erre gondoltál...akkor 1000 bocsi icon_redface.gif
  Vadevezõs | #171182 Üzenet | 2011-07-27 23:57:30 | Válasz a #171175. hsz-ra Előzmény #171175
Szia! Ha kimondott búvárkodást akarsz az nem Sartin van.Egy jó fej srác vezeti,Miki,a Sithonos irodában megtalálod,tudsz egyeztetni,az ára 45 eu. J ó búvárkodást,én még gyűjtöm a bátorságot.
  Kszifiasz | #171183 Üzenet | 2011-07-27 23:57:53 |
Szia Figo61.
Sartin van buvárkodási lehetőség. Az árban nem vagyok biztos, de ha minden igaz 45euro. Ha nem annyi, valaki majd kijavit.
  Siki | #171187 Üzenet | 2011-07-28 07:06:54 |
szia kszifiasz


Leót kérjük nem emlegetni:D
egy jellemtelen nyegle nagyképű sikerorientált igérgetős benemtartós kis nyomorék!!!
már megint ideges lettem...icon_biggrin.gif
egyszóval rövid úton igazságot tennék ha tehetném
szikla teteje , és az ilyen embereket hoppp, ledobnám....
valamit tudtak a görögök régen is vagy nem????
sziasztok
  Siki | #171188 Üzenet | 2011-07-28 07:10:42 |
szia figo61

a búvárkodás miki asztala a shitonnál találod vagy keresd..
ne hagy nyomorék leót hogy rábeszéljen a buvárkodásra náluk
a shitonnál 45 euro
ha megtalálod mikit akkor beszélj vele bátran a merülés 35 euró
ennyit a shitonról és a leó brigádról...
ha kéred mikit csinál képeket videót is a merülésről 10 euroért
nekünk nagyon bejött
és nagyon korrekt volt miki is
szia szép napot
  Imke64 | #171205 Üzenet | 2011-07-28 09:55:47 | Válasz a #171170. hsz-ra Előzmény #171170
Szia Relax
Mi tavaly augusztus 14-én értünk Sartiba,namost 15-e görög ünnepnap.
Itt a fórumon is azt írták,hogy akkor nehéz szállást találni. A feleségemnek el se mertem mondani. Ehhez képest a negyedik apartmanba amit megnéztünk,20 perc keresés után már cihelődtünk is fel. Mind a négybe volt hely,csak az első kettő 2-3 személyes volt (mi 5-en voltunk) a harmadik pedig nem tetszett.Ennyi. Hidd el csak először fogsz izgulni a szállás miatt,
utána már el se tudod képzelni máshogy az utazást.Nincs izgulás,hogy milyen lesz az apartman, mennyire lesz a víztől,zajos lesz-e.Nem mellékesen még olcsóbban is megúszod.
Üdv
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 635 636 637 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu