Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 637 638 639 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Lady4 | #171340 Üzenet | 2011-07-29 09:39:21 |
Hello hello!

Mondja már meg nekem valaki, hogy ki az a Leo? és hol lehet kapcsolatba kerülni vele Sartin mert akkor azt a helyet biztos hogy elkerülöm nagy ívben icon_biggrin.gif
Jajj alig győzöm kivárni ezt a pár napot hogy mi is elinduljunk végre icon_smile.gif itthon még rendesen napozni se lehet mert napot se láttunk már egy hete icon_sad.gif
  Fate08 | #171351 Üzenet | 2011-07-29 14:22:17 |
Még nem biztos,hogy megyünk csak felmerült a lehetősége.Ha sikerül elkapni valami jó lastminute utat akkor szeptember elej-közepe.
  Diuskaa | #171352 Üzenet | 2011-07-29 14:28:14 |
Leó a Sithon utazási iroda egyik magyar idegenvezetője kint, és egy nagy rakás szerencsétlenség sőt még talán annál is több. Többnyire az Apollonos utasokat "informálja", meg "rendezi sorsukat" a kint tartózkodás alatt, meg visz 1-2 fakultatív programot, és rontja az iroda imázsát.
  Beszter | #171361 Üzenet | 2011-07-29 17:53:25 |
Szia Siki!
Nem lehet elhalasztani,mert mi jövőre sajnos nem tudunk Sartira menni és nem akarnék lemaradni az ingyen röptetős fakultatívról!!!!!!!!!! icon_wink.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
  Beszter | #171362 Üzenet | 2011-07-29 17:55:07 |
Fate! Hát Ti is dupláztok? Ez nem ér ,csak én maradok itthon ?! icon_cry.gif
  Beszter | #171363 Üzenet | 2011-07-29 17:56:31 |
Lady! Addig örülj,amíg nem ismered a mi Leónkat!!!!!!!Kerüld is el nagyívbe!!!
  Siki | #171373 Üzenet | 2011-07-29 20:36:48 |
szia beszter

sajnos leó utvonala a hegyről már megiródott:D
de hidd el sok társunkkal együtt senki nem akarna lemaradni:D
de tuti lesz videó róla!!
én is gondolkodok egy szeptemberi sartivisszatérésben:D
szia
  Castro55 | #171415 Üzenet | 2011-07-30 13:08:50 | internet
Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy internet-hozzáférés van-e az Anesti apartmanházban? vagy ha nincs akkor Sartiban van-e valahol wifi hozzáférés esetleg ingyen?

Köszönöm a válaszokat icon_cool.gif
  Siki | #171417 Üzenet | 2011-07-30 13:16:13 |
szia castro55

Anestiben semmi nincs
most jöttem haza onnan
viszont vannak szúnyogok és bogarak
javasolhatomne innen vigyél szúnyog irtót
immunisak rá az ottani szuszik...internet sok étteremben van illetve bárban
pl kalóztanya
anesti sarti egyik legolcsobb szállása
célnak megfelelt de
sok sartis nyaralásom közül ez volt a legputribb szállás
bocs nem ilyesztegetni akartalak csak az én véleményem....
szia
  Ginaaa79 | #171418 Üzenet | 2011-07-30 13:16:18 |
Sziasztok!

Castro, a Kalóztanyán lehet netezni, van gép is, wi-fi is, de fogyasztani kell. Fincsi koktélok vannak.
  Pintyőke60 | #171472 Üzenet | 2011-07-30 22:56:37 |
Szia Castro ! Sarti beach -en a Sarti Holiday apartmanban van ingyen wifi , illetve mi tavaly egy ismerősünkhöz mentünk át Sartira , akik a Nemessis apartmanban laktak , az előbb említett szállás mögött van és mi simán használtuk az ő wifi.jüket !!!
  Hajnah75 | #171486 Üzenet | 2011-07-31 12:01:10 |
Sziasztok! Szerencsésen hazaértünk , jó mozgalmas nyaralásunk volt. Kicsit kipihenem az utazást és írok icon_smile.gif
  KissLaszlo | #171524 Üzenet | 2011-07-31 19:27:06 |
Sziasztok!

Ma reggel értünk haza...sajnos vég a nyaralásnak icon_sad.gif
  Beszter | #171528 Üzenet | 2011-07-31 19:50:27 |
Hajnah és KissLászló sziasztok!Üdv a már itthoniak világában!
Emésszétek meg a hazatérést és várjuk a beszámolókat!!!!!!
  Csilla86 | #171547 Üzenet | 2011-07-31 20:57:26 |
Jippi icon_smile.gif Holnap délben irány Sarti icon_smile.gif Szép estét .Sziasztok!
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 637 638 639 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu