Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 638 639 640 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Marianna* | #171640 Üzenet | 2011-08-01 14:45:14 |
Már csak ötöt kell aludni és irány Sarti!! icon_biggrin.gif
  Redjucus | #171665 Üzenet | 2011-08-01 17:14:19 | Búvárkodás
Sziasztok búvárkodás iránt érdeklődő látogatok!
Búvárkodási lehetőséget tudunk ajánlani Sartiban kezdők és haladók részére egyaránt. Ezen program ára 45 euro! Időpont egyeztetésre, a program befizetésére vagy kérdéseitekre való válaszra érkezésetek után az utazási irodában az idegenvezetőknél van lehetőség. Addig is tengermély üdvözlettel: Miki és Jucus búvár
  Beszter | #171669 Üzenet | 2011-08-01 17:33:56 |
Csilla! Késve,de nagyon jó nyaralást kívánok Nektek!Remélem nagyon jól fogjátok érezni magatokat és sok-sok emlékkel gazdagabban tértek majd haza! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  Fati | #171673 Üzenet | 2011-08-01 17:55:28 |
Sziasztok!Éjjel negyed 3kor értünk haza Sartiból,minden csodálatos volt és nagyon sajnáltam,hogy haza kellett jönni!Ha bárkinek van kérdése,szívesen válaszolok!
  Aphrodite67 | #171675 Üzenet | 2011-08-01 19:02:15 | Válasz a #171673. hsz-ra Előzmény #171673
Szia Fati és Hajnah!
Üdv.újra itthon icon_smile.gif azt elhiszem,hogy nem volt kedvetek hazajönni,max.megértem icon_surprised.gif
Nekem rögtön van is kérdésem icon_lol.gif Mivel ti voltatok szálláskeresésben a legfrissebb úttörők icon_smile.gif ezért kérdem,hogy merre,hogyan,milyen és mennyiért találtatok szállást?? icon_lol.gif És természetesen bármilyen friss infot szívesen fogadok icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif akár priviben is!KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!És próbáljátok szokni most ezt a borzalmas időt itthon:evil:
  Lady4 | #171687 Üzenet | 2011-08-01 20:58:52 |
Akik most jöttetek haza milyen az idő kint???? már csak pár nap és indulunk alig várom hogy napot lássak mivel itthon hetek óta semmi.... fura lesz itthonról hosszú nadrág pulcsiban elindulni ott meg kiszállni a kocsiból 30 fokba icon_smile.gif alig váááárrroooommmm icon_smile.gif
  Pintyőke60 | #171688 Üzenet | 2011-08-01 21:04:03 | Válasz a #171687. hsz-ra Előzmény #171687
Szia Lady 4 !

Megszeretném tőled kérdezni, h melyik utazási irodával mentek és hol lesz a szállásotok ? Köszi a választ : Pintyő.
  KissLaszlo | #171691 Üzenet | 2011-08-01 21:09:43 |
Sziasztok!

Hát mit is írjak...Szar volt hazajönni icon_sad.gif
Annyi minden történt a két hétben, hogy így hirtelen nem is tudok mit írni, csak azt, hogy nagyon jó volt és a családból mindenki maradni akart. Úgy látszik a két hét is kevés icon_biggrin.gif
Röviden annyi, hogy volt narancs part, Meteorák, sok-sok fürdés robogózás(ezt nem szabad kihagyni) itt annyit, hozzáfűznék, hogy a feleségem még nem motorozott és nem mert senkit vinni, így elvittem Őt és a két lányt felváltva Torini-ig egy túrára...ezt nem lehet leírni, ezt látni kell.
...sok gyros, cipuró, úzó ...nem is tudom leírni a többit...ha lehetne még ma indulnék vissza...
  Lady4 | #171693 Üzenet | 2011-08-01 21:16:40 |
Grandtourssal foglaltuk és Sarti holiday apartman
  Pintyőke60 | #171695 Üzenet | 2011-08-01 21:30:27 | Válasz a #171693. hsz-ra Előzmény #171693
Köszi a választ , az nagyon jó apartman , van benne wifi is ! Mi , mögöttetek leszünk , vagy 2-3 apartmannal ! Kellemes nyaralást kívánok ! Üdv : Pintyő.
  Vadevezõs | #171712 Üzenet | 2011-08-01 23:11:29 |
Sajna idén én is csak egyszer Sartizom:-( de jövőre dupla turnus lesz,nem fog a meló érdekelni!!Egyébként Nekem Leóval semmi bajom.
  Pintyőke60 | #171713 Üzenet | 2011-08-01 23:18:56 | Válasz a #171712. hsz-ra Előzmény #171712
Sziasztok !

Ezt a Leót most már én is megnézem magamnak , mert már kapott hideget és meleget is ! Most kíváncsi leszek a saját véleményemre is ! icon_wink.gif
  Hajnah75 | #171721 Üzenet | 2011-08-02 06:48:57 |
Lady4!! Ne izgulj Sartin nagyon jó idő van!!!! .Mi vasárnap hajnalban jöttünk haza, végig 34-36 fok volt.Már reggel 8- kor lehetett fürödni a tengerben , annyira kellemes volt a víz!
  Siki | #171723 Üzenet | 2011-08-02 07:52:42 |
szia lady 4

ne izgulj az idő végett
szartin 30 fok reggel is majdnem van
délben és délután 4 -5 ig árnyékban van 34 35 fok
ugy hogy nem meleg van hanem kánikula
csak vigyázzatok a leégéssel
sok sok krém szükséges ha nem akartok égési sebeket:D
jó nyaralást szia
  Mr.Dana | #171745 Üzenet | 2011-08-02 10:16:36 |
Sarti, Greece


kedd 2011. 08. 09.
élénk napsütés
Legmagasabb homérséklet: 33°C
RealFeel: 35°C
Részletek Óránkénti lebontás
szerda 2011. 08. 10.
rengeteg napsütés
Legmagasabb homérséklet: 33°C
RealFeel: 37°C
Részletek Óránkénti lebontás
csütörtök 2011. 08. 11.
zápor
Legmagasabb homérséklet: 32°C
RealFeel: 33°C
péntek 2011. 08. 12.
időszakos esőzés
Legmagasabb homérséklet: 27°C
RealFeel: 27°C
Részletek
szombat 2011. 08. 13.
eső
Legmagasabb homérséklet: 24°C
RealFeel: 22°C
Részletek
vasárnap 2011. 08. 14.
eső
Legmagasabb homérséklet: 27°C
RealFeel: 24°C
Részletek
hétfő 2011. 08. 15.
eső
Legmagasabb homérséklet: 28°C
RealFeel: 26°C
Részletek
kedd Éjszaka 2011. 08. 09.
tiszta
Legalacsonyabb homérséklet: 23°C
RealFeel: 24°C
Részletek Óránkénti lebontás
szerda Éjszaka 2011. 08. 10.
holdfényes ég
Legalacsonyabb homérséklet: 23°C
RealFeel: 22°C
Részletek Óránkénti lebontás
csütörtök Éjszaka 2011. 08. 11.
zápor lehetséges
Legalacsonyabb homérséklet: 21°C
RealFeel: 19°C
Részletek Óránkénti lebontás
péntek Éjszaka 2011. 08. 12.
eső
Legalacsonyabb homérséklet: 19°C
RealFeel: 17°C
Részletek
szombat Éjszaka 2011. 08. 13.
eső
Legalacsonyabb homérséklet: 19°C
RealFeel: 16°C
Részletek
vasárnap Éjszaka 2011. 08. 14.
eső
Legalacsonyabb homérséklet: 19°C
RealFeel: 17°C
Részletek
hétfő Éjszaka 2011. 08. 15.
elvétve zápor
Legalacsonyabb homérséklet: 20°C
RealFeel: 18°C
Részletek
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 638 639 640 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu