Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 640 641 642 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Relax | #171841 Üzenet | 2011-08-02 22:13:23 | Válasz a #171819. hsz-ra
Szia Aphrodite! icon_smile.gif

Nagyon köszönöm a kedves soraid, én is hasonlóan nagyon jó utat és szép nyaralást kívánok nektek! icon_smile.gif Könnyen lehet, hogy találkozunk. icon_smile.gif
Már nem is bánom, hogy nem tudtam itthonról foglalni szállást, egyre jobban beleéltem magam abba és egyre jobban tetszik az, hogy helyben meg tudom nézni, hogy milyen helyen, milyen szállást foglalunk le. Izgi lesz. icon_smile.gif

Még egyszer minden jót kívánok!! icon_smile.gif
  Sancho.dl | #171844 Üzenet | 2011-08-02 22:30:25 | Válasz a #171773. hsz-ra Előzmény #171773
Sziasztok Sartisok!

Igaz, hogy idén nem Sartin nyaraltam, de jó olvasni a beszámolókat és élményeket. Biztos vagyok benne, hogy még visszamegyek Sartira, mert azt a helyet nem lehet elfelejteni. Még most is emlékszem sokmindenre és sok helyre. Az idegenvezetőnk Nekünk a Brada Zoliék voltak, akikkel tökéletesen meg voltunk elégedve és a mai napig ír még a szülinapomra is icon_smile.gif Jó lenne megint visszamenni, még akkor is ha most nincs olyan jó idő. De azért bízom benne, hogy sokat süt majd a nap és mindenki nagyon jól fogja magát érezni icon_smile.gif

Ehhez nagyon sok boldogságot és jó időt kívánok mindenkinek!
  Bofefe | #171846 Üzenet | 2011-08-03 00:50:53 |
Sziasztok!

Szerencsésen hazaértünk!

08.15 indulás Sartiból (magyar idő szerint) érkezés 22:00 tompa határátkelő.

A Macedón Szerb határon kb. 10-10 perc várakozás, a többi határ Max.5 perc, Szabadkán mértek a rendőrök, Tompánál nem volt előttünk senki.

Renault, örülök, hogy simán kaptatok szállást. Jó nyaralást, és nyugis utat hazafelé!

Sartin meleg a víz, aki teheti, induljon!

üdv.
  Csilla1977 | #171847 Üzenet | 2011-08-03 00:56:24 |
Sziasztok!

Tudjátok majdnem mentünk a múlthéten Sartira, így érdeklődnék a majdnem utastársaktól, hogy milyen volt, hogy éreztétek magatokat! Meséljetek!


Üdv.:Csilla
  Picimancs | #171860 Üzenet | 2011-08-03 09:39:07 |
A Leo-s témához szolnék hozzá.Nekünk tavaly csak falusétán volt hozzá szerencsénk.De én ilyen beképzelt,bunkót nem láttam még!Nagyon unszimpatikus volt.Utána próbáltuk is mindenhol kerülni.Idén láttuk mikor vitte megint a falusétát ugyan olyan volt.
A szikláról röptetés tényleg jó ötlet icon_biggrin.gif
  Renault | #171876 Üzenet | 2011-08-03 11:44:33 | Válasz a #171815. hsz-ra Előzmény #171815
Szia

Neos Marnaroson ma már láttunk olyant is amit 35 eu kináltak nem tudom milyen de a központba volt.
  Renault | #171881 Üzenet | 2011-08-03 12:05:46 | Válasz a #171846. hsz-ra Előzmény #171846
Szia Bofefe icon_cool.gif

Örülök hogy minden rendben volt icon_exclaim.gif
Szervezd a jövő évit is valami tuti jó helyre icon_razz.gif icon_wink.gif icon_exclaim.gif
Árak egy picit drágábbak itt mint Sartin de nálunk se egyformák icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
  Farkas64 | #171882 Üzenet | 2011-08-03 12:27:49 | Válasz a #171881. hsz-ra Előzmény #171881
Szia Renó!
Minden oké, este megbeszéljük a programot. icon_biggrin.gif
  Beszter | #171907 Üzenet | 2011-08-03 17:06:53 |
Szia Sancho!
Hát itthon vagytok már?Olyan hosszúnak tűnt a 2 hét (Ti barnultatok,mi meg sárgultunk icon_redface.gif icon_wink.gif ),bezzeg amikor mi voltunk csak úgy elröppent a 10 nap! icon_cry.gif
Remélem nagyon jól sikerült nyaraláson vagytok túl,úgyhogy majd megyek és olvaslak a Nei Pori oldalon!!!!!!! icon_biggrin.gif
  Beszter | #171908 Üzenet | 2011-08-03 17:08:25 |
Üdv itthon Bofefe!
Csorog a nyálunk egy jó kis emlék frissítő beszámolóra!!
  Beszter | #171909 Üzenet | 2011-08-03 17:10:47 |
Szia Csilla!
Hogyhogy majdnem utitársak?
  Csilla1977 | #171916 Üzenet | 2011-08-03 17:42:12 | Válasz a #171909. hsz-ra Előzmény #171909
Szia!

A Kiss Lászlóval és a Gyuláékkal egy apartmanban lettünk volna egy időben. (sarti beach), de mivel a barátok visszamondták, így átváltottuk egy repülősre Sidébe.
  Redjucus | #171918 Üzenet | 2011-08-03 17:49:26 |
Sziasztok búvárkodás iránt érdeklődő látogatok!
Búvárkodási lehetőséget tudunk ajánlani Sartiban kezdők és haladók részére egyaránt. Ezen program ára 45 euro! Időpont egyeztetésre, a program befizetésére vagy kérdéseitekre való válaszra érkezésetek után az utazási irodában az idegenvezetőknél van lehetőség. Addig is tengermély üdvözlettel: Miki és Jucus búvár
  Siki | #171919 Üzenet | 2011-08-03 18:00:05 |
szia beszter

a leó röptetés elmaradhatatlan lesz
részemről tuti a fakultativ 2012 ben
ez már elnapolhatatlan
ugy hogy akinek szimpatikus és kedves
esetleg helyes annak a zsebkendőt a
helyszinen személyem és fate szolgáltatja ingyen icon_biggrin.gif

szia pusz
  Beszter | #171922 Üzenet | 2011-08-03 18:31:50 |
Tehát nem elmaradt a nyaralás,hanem átváltottátok!Így jobban hangzik! icon_biggrin.gif
Kívánok Nektek a másik helyre is nagyon-nagyon szupi nyaralást!
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 640 641 642 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu