sziasztok,
9 nap múlva mi is indulunk Sartira!
valaki meg tudja nekem mondani, hogy kell-e a partra úszócipő? elég érzékeny a lábam a kövekre. vigyek vagy ne vigyek?
köszi előre!
Szerintem felesleges! Szinte mindenhol a környező partokat is beleértve (30 km körzetben) homokos, esetleg nagyon apró kavicsos. Mi csak és kizárólag búvárkodásnál szoktuk használni, mikor a sziklák között vagyunk, és van sün. Oda azért nem árt, leteszed a lábad a sziklára, elrúgod magad stb....
Hajrá.
Ha csak a fő standon akarsz fürödni, ott nem kell, mert végig homokos a part. De ha a sziklás részeknél is szeretnél, ott nem árt, ha húzol a lábadra cipellőt. Én minden nyaralásra viszek, nem foglal nagy helyet, és jó hasznát veszem a kavicsos, sziklás helyeken, mert kíváncsiságom belevisz ott is a tengerbe:)
Tanácsot szeretnék kérni tőletek.
Véleményetek szerint érdemes arra várni, hogy lejjebb megy az euró árfolyama, vagy ne kockáztassak, inkább váltsak most?
Szeptember elején megyünk, tehát még van idő.
Csak hogy mi lesz ennek a vége?!
Szia Beszter. Köszönjük a jókívánságot Gyönyörű volt és emlékezetes, ha gondoljátok írok majd beszámolót.....de majd csak holnap este...ma értünk haza és pihenjük a 22 órás busz utat Szép estét nektek.Sziasztok
Már nem szakad Asszem még sosem áztunk el Sartin, de az idei nyaralásunk alatt már három vihar volt szakadó esővel.
Semmi baj nincs vele, mert leginkább éjjel volt, de utána zavaros a tenger Tele van hordalékkal.
Tanácsot szeretnék kérni tőletek.
Véleményetek szerint érdemes arra várni, hogy lejjebb megy az euró árfolyama, vagy ne kockáztassak, inkább váltsak most?
Szeptember elején megyünk, tehát még van idő.
Csak hogy mi lesz ennek a vége?!
Szia vickycsibe mi is szeptemberben megyünk de mi már megvetük az eutot szerintem most érdemes még venni mert ha igy folytatodik csak drágább lesz szerintem ez az én véleményem.
Most a váltás elég húzós lesz, jól fent van az Eur. Esetleg, ha van kamionos vagy benzinkutas ismerősöd próbálkozz nála. Én még nyár elején vettem egy nagy adagot, ami jövő nyaralásra is elég bőven, nagyon jó áron (255). Bár már annyiért biztos nem adják át Ők sem, de vételin is jól jársz. Amúgy ne halogasd szerintem se, mert hét végére legkésőbb jöv. hét elejére ígérik az elemzők a 280-as EUR-t és CHF-et.