Mert kb annyit ér mintha piacon vették volna.Nem sok mindent lehet látni rajta és ha esetleg be is van kapcsolva akkor csodálhatod az ernyőt amit kitekernek.Gyenge próbálkozás volt ..........
én még várnék az euróval, mert a svájci jegybank be akar avatkozni és szerintem lefelé indul majd.. de ne lincseljetek meg, ha mégis magasabb lesz az árfolyam.
Köszönöm szépen a válaszokat!
Csodát természetesen én sem várok, de már egy olyan 270-es árnak örülnék. De természetesen csodák mindig is voltak, vannak és lesznek
További szép napot!
Szia kedves Pintyőke.
Nagyon jó napsütéses nyaralást kivánok nektek. Érezzétek jól magatokat, és legyen nagyon szép időtök.
Szia Kszifiasz !!!
Én is hasonló jókat kívánok , bár egy kicsit távolabb leszünk egymástól, de remélem Stavroson is ugyan olyan szépen süt majd a nap mint Sartin !!! Nagyon jó utat , és kellemes időtöltést nektek is !!!!
Azt hallottam valakitől, hogy a Sarti apartmanokban nem olyan a konektor mint idehaza. Igaz ez ? Kell esetleg vinni valami átalakítót ?
Tudtok valami újat, friss infót a szerb útmunkások sztrájkjáról?
A válaszokat előre is köszönöm !
Már csak egy hét !!!!!!!!!!