Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 645 646 647 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Fate08 | #172834 Üzenet | 2011-08-11 15:10:40 |
Mert kb annyit ér mintha piacon vették volna.Nem sok mindent lehet látni rajta és ha esetleg be is van kapcsolva akkor csodálhatod az ernyőt amit kitekernek.Gyenge próbálkozás volt ..........
  Leenee | #172844 Üzenet | 2011-08-11 16:24:26 | Válasz a #172817. hsz-ra Előzmény #172817
én még várnék az euróval, mert a svájci jegybank be akar avatkozni és szerintem lefelé indul majd.. de ne lincseljetek meg, ha mégis magasabb lesz az árfolyam. icon_smile.gif
  Vickycsibe | #172846 Üzenet | 2011-08-11 17:09:38 |
Köszönöm szépen a válaszokat!
Csodát természetesen én sem várok, de már egy olyan 270-es árnak örülnék. De természetesen csodák mindig is voltak, vannak és lesznek icon_smile.gif
További szép napot!
  Kszifiasz | #172874 Üzenet | 2011-08-11 22:22:06 |
Szia kedves Pintyőke.
Nagyon jó napsütéses nyaralást kivánok nektek. Érezzétek jól magatokat, és legyen nagyon szép időtök.
  Pintyőke60 | #172878 Üzenet | 2011-08-11 22:51:50 |
kszifiasz írta:
Szia kedves Pintyőke.
Nagyon jó napsütéses nyaralást kivánok nektek. Érezzétek jól magatokat, és legyen nagyon szép időtök.


Szia Kszifiasz !!!

Én is hasonló jókat kívánok , bár egy kicsit távolabb leszünk egymástól, de remélem Stavroson is ugyan olyan szépen süt majd a nap mint Sartin !!! Nagyon jó utat , és kellemes időtöltést nektek is icon_biggrin.gif !!!! icon_cool.gif
  Kszifiasz | #172879 Üzenet | 2011-08-11 22:55:47 |
Pintyőke.
Köszönöm. Melyik apartmanba lesztek? Lehet, hogy átugrunk Sartiba egy napra. Kedvenc gyroszosomnak viszek egy kis házi páleszt.
  Pintyőke60 | #172880 Üzenet | 2011-08-11 22:58:43 |
kszifiasz írta:
Pintyőke.
Köszönöm. Melyik apartmanba lesztek? Lehet, hogy átugrunk Sartiba egy napra. Kedvenc gyroszosomnak viszek egy kis házi páleszt.


Írtam neked privit !
  Kszifiasz | #172881 Üzenet | 2011-08-11 23:04:32 |
Pintyőke.
Én is irtam privit.
  Krisztin024 | #172946 Üzenet | 2011-08-12 15:12:00 |
21-nap és irány Sarti icon_smile.gif icon_cool.gif
  Kanoc73 | #172967 Üzenet | 2011-08-12 17:47:35 |
Sziasztok !

Azt hallottam valakitől, hogy a Sarti apartmanokban nem olyan a konektor mint idehaza. Igaz ez ? Kell esetleg vinni valami átalakítót ?
Tudtok valami újat, friss infót a szerb útmunkások sztrájkjáról?
A válaszokat előre is köszönöm !
Már csak egy hét !!!!!!!!!! icon_lol.gif
  Beszter | #172969 Üzenet | 2011-08-12 17:56:58 |
Kanoc!
Semmi eltérés nincs a konnektorok között!
  Beszter | #172970 Üzenet | 2011-08-12 17:58:53 |
Kszifiasz!
Az idén már másodszor kívánok Nektek nagyon szép utat,jó nyaralást!És újra csak várjuk majd a beszámolót!!!!!
  Beszter | #172971 Üzenet | 2011-08-12 18:00:07 |
Csilla!
Várjuk már ,hogy elmeséld az élményeket ha kipihented a fáradalmakat!!!!
  Rangerarpi | #172993 Üzenet | 2011-08-12 22:34:51 | Válasz a #171980. hsz-ra Előzmény #171980
elég a gyónócédula--is ... icon_idea.gif
  Svajci | #173133 Üzenet | 2011-08-14 15:11:34 | Paros apartman
Sziasztok!
Meg tudná mondani valaki, a Paros apartmanban van (vagy bérelhető) mikrohállámú sütő?
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 645 646 647 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu