Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 647 648 649 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Annita9 | #173242 Üzenet | 2011-08-15 22:14:53 |
Sziasztok! Indul valaki Pénteken Sartira?
  Norcsibaba | #173243 Üzenet | 2011-08-15 22:16:13 |
Szia kanoc73! Mi szeptember 17-én megyünk ,de repülővel.Valamivel könnyebb lesz mint tavaly mert akkor busszal mentünk.Holnap meg megyünk 1 hétre a Balatonra.Remélem kifogjuk a jó időt itt is és ott is.Nektek meg kívánok nagyon jó nyaralást és ha ajánlhatom a búvárkodást ne hagyjátok ki nagy élmény mindenki számára.
  Mr.Dana | #173253 Üzenet | 2011-08-16 07:32:38 | Válasz a #173210. hsz-ra Előzmény #173210
" Üzemanyag, utasbiztosítás, assistance, casco, autópályák, (2 szobás) apartman, "ALLEZUZAMMEN" 150E/4 fő. Az baráti nem? icon_biggrin.gif " Háát az tényleg baráti !! És ezt hogy sikerült kifognod ? mert csak az üzemanyag, pályadíj, biztosítás sztem több mint száz és akkor még hol a szállás icon_eek.gif icon_eek.gif
  Kata70 | #173261 Üzenet | 2011-08-16 09:44:07 | Válasz a #173210. hsz-ra Előzmény #173210
Szia! Mi is nagyon szívesen mennénk autóval. Van kényelmes autónk, a párom hivatásos sofőr. De csak ketten vagyunk, így nem annyira éri meg, társakat meg nem találtunk. Ha valaki szívesen csatlakozna, költségmegosztással, megbeszélhetjük!
  Leenee | #173265 Üzenet | 2011-08-16 10:20:07 |
annita9 írta:
Sziasztok! Indul valaki Pénteken Sartira?


szia Annita,

mi! icon_smile.gif
IBUSZ-szal a Fotinibe. már csak3 nap! icon_smile.gif
Ti hova?
  Leenee | #173266 Üzenet | 2011-08-16 10:21:52 |
kanoc73 írta:
Szia leenee !
Mi is örülünk , hogy végre van valaki akivel egy időben leszünk lent Sartin a forumozók közül !
Gábor(én), Sziszi és a kisfiunk Barnus ( 6 éves ) megyünk egyénileg autóval. (Renault Megane Limusin fekete ) Úgy tervezzük, hogy 19.-én este 7-8 körül indulnánk.
Nincs szállásunk, majd ott keresünk valami jót ! Ti hol lesztek elszállásolva? Milyen apartmanba? Hányan jöttök és ha meg szabad kérdezni milyen korosztály? Egyébként a bulis sógoromék is jönnek velünk együtt egy másik autóval. BMW ! Sógi barátnő meg 3 gyerkőc ( 14, 9, 7 évesek ).
Mi már allig várjuk az indulást ! Ti honnan jöttök? icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_wink.gif


szia Kanoc,
írok privit! icon_smile.gif
  Annita9 | #173267 Üzenet | 2011-08-16 10:39:21 | Válasz a #173265. hsz-ra Előzmény #173265
Szia!
Mi egyénileg megyünk Babis és Archon apartman!
  Annita9 | #173268 Üzenet | 2011-08-16 10:41:39 | Válasz a #173265. hsz-ra Előzmény #173265
Leenee ti hányan mentek?Jó lenne összefutni olyanokkal akik fórum tagok és kinn lesznek!icon_smile.gif
  Lafka80 | #173280 Üzenet | 2011-08-16 13:01:43 | Válasz a #173253. hsz-ra Előzmény #173253
Szia!
Kecskemét – Sarti
(Lehető legrosszabb esetben is durván, felkerekítve is számolva mindent)
1063km *2 = 2200 km+300km a félszigeten elcsavarogsz. 6L*25=150*360.- 54.000.- + 9800.- SRB. sztráda + 1800.- a Maci út. Ez eddig 66.000.- Ha az autódon nincs assistance és casco + a 4 utas 24.900.- 245Eur a szállás, az 63.000.- Lehet durván is számoltam azt a 150E-t, mivel a maciknál a 280-290 lesz az üzemanyag és ott tankolok oda-vissza egy full-full-full-t….. icon_biggrin.gif „És nem beszélve, hogy így már csavargásra is van mozgási lehetőséged. Nem kell motort bérelni, bár az nagyon menő manó ott.” icon_cool.gif
Azt a 100-es utazási költséget egy Lada sem csapná be…….. LOL.
  Leenee | #173283 Üzenet | 2011-08-16 13:57:36 | Re:
annita9 írta:
Szia!
Mi egyénileg megyünk Babis és Archon apartman!


szia

akkor már összesen hárman vagyunk a fórumról ebben a turnusban! icon_smile.gif
írtam privit - utólag vettem észre, hogy megírtad a "hova"-t. icon_smile.gif
  Krisztin024 | #173362 Üzenet | 2011-08-17 12:31:32 |
Már csak 16 nap és indulunk szartira icon_smile.gif
  Blanc83 | #173379 Üzenet | 2011-08-17 15:57:29 |
Sziasztok!
13.-án szombaton értünk haza Sartiról.Autóval mentünk Győrből.Az út lefelé 24 óra volt,hazafelé 18 és fél.Lefelé csak a görög-macedón határon volt fennakadás kb 1óra.Sithonia-félszigeten mi is kikaptuk a dugót +1óra.Ja meg belgrádban vannak útépítések lefelé kb fél óra pluszt jelentett hazafelé viszont 1órát dugókban araszoltunk Belgrádban.Mi hajnal fél 3-kor (görög idő szerint)indultunk Sartiról,a határokon így megusztuk a dugókat,viszont a mac.-szerb határon a szerb határőr eljátszotta,hogy az előttünk alló autótól elkérte az útlevelet ,majd becsukta az ablakot és zsebretett kézzel átment beszélgetni a másik bódéba,úgy negyed órát.Egyébként számomra fárasztó volt az út,de megérte!!
Az apartmanunk a KLIO volt.Szemben a Macedonian discoval,de ez cseppet sem zavart minket,mert úgy tűnik ez a disco már kihalóban van!Légkondi 5eur/nap.Seprű és felmosó cucc nem volt,a tulajtól kértünk és kaptunk felmosót.Egyébként szép és igényes az apartman és szerintem nagyon jó helyen is van.A falu forgataga pár lépésre de mégis kellő távolságban ahhoz hogy ne zavarja a pihenésünket.A tengerparti nagy parkoló megint csak pár lépésre volt.Az apartmanra 5-ből 4-est adnék.
Voltunk kalóztanyán rengetegszer.Gyerekek játszhatnak a kinecttel,felnőttek koktélozhatnak(3,4,5,8 euro),sörözhetnek ,(TV-n RTLklub).Kalózhajó kirándulás 28euro/fő.Nekünk nagyon tetszett! A Kapitány nagyon jópofa ürge!!Leginkább a fürdőzésről szól a kirándulás,de gyönyörű öblökben.Utolsó öbölben suvlakit szolgálnak fel.A hajó megáll egy helyen ahol lehet jetsky-t bérelni,és mindenféle viziállatságot kipróbálni,nagyon jó volt ez is!Aki szeret "búvárkodni"(pipa és szemüveg) az ne hagyja ki,mert megálltunk egy öbölben ahol gyönyörű a víz alatti világ!
Béreltünk robogót Sassostól,15euro.Ha nem két napra bérelitek ,akkor ne tankoljátok tele ,mert nem fogod tudni kimotorozni a benzint belőle.Üres tankal adták,én balga pesze telekértem a kúton.Elmentünk vele ,Porto Koufo-re ,Toronira,Neos Marmarasba,és vissza de még félig sem ürült ki a tank,így Sassosék kaptak egy fél tank benzint ajiba!A benzinmutató természetesen nem jó a motoron.Igaz elmondták elötte ,hogy 12literes a tank és 5l-t eszik 100km-en!Amúgy nagy élmény volt körberobogózni a félszigetet.
Porto Koufot nem szabad kihagyni,nagyon szép és kevesen fürdöznek,tehát van hely bőven.
A szellemváros érdekes látvány azt is látni kell!
A gyros mindenhol 2,5 euro,de nekem nem a Sassosé,de nem is az Ovelixes izlett a legjobban hanem az AIGAIO FAST FOOD-é!
Hirtelen ennyi!
  Gáborpapo | #173418 Üzenet | 2011-08-17 19:54:54 |
Sziasztok!
Abban a szerencsés helyzetben vagyunk , hogy szeptember 23-tól október 05.-ig az idén másodszor is el juthatunk Görög honba. Májusban Korfun voltunk most pedig Sartira megyünk. Tudna valaki információval szolgálni az Irini apartmanról??
  Annita9 | #173430 Üzenet | 2011-08-17 21:46:27 | Válasz a #173418. hsz-ra Előzmény #173418
Én sok nyarat töltöttem az Eiriniben,ezért ha elárulod mi érdekel,akkor szívesen válaszolok!icon_smile.gif
  Frenzi | #173445 Üzenet | 2011-08-18 08:52:21 |
Sziasztok,
mi már 2 hete itthon vagyunk (sajna), úgyhogy ideje pár szót írnom:P
Nekem nagyon bejött Sarti, egy cuki kis település gyönyörű környezetben, gyönyörű tengerparttal.
A Spanos apartmanban voltunk, amit bátran ajánlok bárkinek!A tengerpart egy köpés (de komolyan), 50 méteren belül pékség, supermarket, és a központ is max 5-10 perc lassan andalogva. Nem kaptunk ugyan tengerre néző apartmant, de ez az első nap kiderült annyira nem is baj, mert így hozzánk csak este 6tól 8ig sütött be a nap, úgyhogy legalább nem volt ezer fok.
A tengerpart nagyon szép, tiszta a víz, kicsit süppedős és FORRRÓÓÓ a homok de ki lehet bírni. Persze az első dolgunk az volt, hogy vettünk egy napernyőt, mert anélkül elviselhetetlen volt a meleg.
A városka nagyon cuki, este jó nagy a nyüzsgés.
A nagy parkoló egyik sarkán lévő cukrászdában isteni finom a fagyi és a krémes sütik, ki ne hagyjátok. A kukoricájuk is óriási és finom, igaz mi főttet kértünk a nénikétől, mert a grillezett annyira nem tetszett nekem:)
A gyros mindenhol szuper volt, nekem az ovelixes nagyon bejött, nem csak a sima gyros hanem a kolbászkás is:)
A legjobb kávézó (legalábbis szerintünk) a főtér közelében - szemben a fánkokat sütögető nénikével - levő internet kávézó volt. Isteni frappé ice cream van náluk és szinte minden nap kaptunk valami apróságot ajándékba - isteni szorbetet vodkával, szendvicsfalatokat, szuvenirbögrét és az utolsó napunkon még egy házilag sütött süteményt is. Nagyon kedvesek, szóval ha valaki arra jár nézzen be, megéri.
A kalózhajós kirándulás szuper jó, ne hagyja ki senki, gyönyörű helyekre visznek és nagyon kedves rendesek:)
Hát nagyjából ennyi, nekem nagyon pozitív volt minden és az autós utazással sem volt semmi probléma.
Jó nyaralást mindenkinek aki mostanában indul.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 647 648 649 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu