Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 651 652 653 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Ankaa | #173907 Üzenet | 2011-08-23 14:45:25 |
Mi július végén - aug. elején voltunk Sartin, akkor a víz hőmérséklete a fürdésre alkalmas helyen, part közelben, (saját mérés) 29-30 fok volt. Azóta nem sokat változhatott hisz mindig jo idő van.
  Klenopapa | #173911 Üzenet | 2011-08-23 15:20:49 |
A halkidiki félszigeten található Toroniban lévő Studio Castro nevű apartman hotel az alapvetö tisztálkodási feltételek sem felel meg.
Nincs VÍZ a 3-ik emeleten csak néha az is sós víz !!!! hogyan lehet a sótól sós vizben le mosdani, katasztrófa. A fürdő szobában olyan bűz van, hogy ember ezt ember elviselni nem tudja!!! Nincs WC illatosító, sem takarítás.
Én 63 éves vagyok a családommal akartunk eltölteni egy kellemes hetet de ez nem sikerült. Bejártam fél világot de ilyen ocsmány helyel és tulajdonossal még nem találkoztam
MÉG JÓ :HOGY A TENGER ÉS TÁJ SZÉPSÉGE NEM Vliali Maria tajdonos nőtől függ!!
Az árnyékolót nem lehetett kihajtani mert letörik,a klimát csak akkor lehet használni ha otthon vagy,mikor szállásra érkeztünk a BŰZ ÉS FORROSÁG VÁRT!!
Nagyon sajnálom, hogy studio castrót választottam.
[/b]
  Lovas zsuzsa | #173932 Üzenet | 2011-08-23 18:10:59 | Válasz a #173911. hsz-ra Előzmény #173911
Toroniba a Sakis család apartmanjait a Sakis 2000, Apollont kellett volna választanod, Toroni másik végén van és a tengerpart is szebb.
  KissLaszlo | #173956 Üzenet | 2011-08-23 21:10:56 | Válasz a #173911. hsz-ra Előzmény #173911
Nagyon szomorú, hogy vannak ilyenek...Az ember azért megy el nyaralni, hogy kikapcsoljon a mindennapi életből és sajnos, ha új helyre mész nem tudhatod milyen ez a hely. Hiszen nem azért megyünk el, hogy bosszankodjunk, hanem , hogy jól érezzük magunkat.
  Sancho.dl | #173958 Üzenet | 2011-08-23 21:11:55 | Válasz a #173844. hsz-ra Előzmény #173844
vickycsibe!

Kívánom, hogy ott is érezd magad nagyon jól icon_smile.gif

Szép nyarat és boldog nyaralást!
  KissLaszlo | #173959 Üzenet | 2011-08-23 21:12:53 |
Viszont egy nagyon jó tanács:

A fórumon utazás előtt érdemes kicsit csevegni, mert nagyon sok infót lehet szerezni!
  Sancho.dl | #173962 Üzenet | 2011-08-23 21:23:47 | Válasz a #173738. hsz-ra Előzmény #173738
Kuwata!

B kategóriás jogsival 80 cm3-ig nyugodtan felülhetsz a robogókra. Az egyetlen feltétel, hogy legyen rajtad bukósisak, ugyanis a görög rendőrök ezt nagyon komolyan veszik a túristáknál. A kölcsönzés ára általában alku tárgyát képezi és némi iis ajéndék, hazai pálinka, vagy magyar újságok általában segítenek ebben icon_smile.gif
Az autóbérlés drága Sartin, úgy tudom kb. 50 EUR-tól van egy napra. Ráadásul elég kevés autó van és gyakran nem sikerül autót keríteni.A robogóval is sok helyre el lehet jutni, mi egy Gilerával elmentünk Neos Marmarasig.
  Kszifiasz | #173971 Üzenet | 2011-08-23 22:26:57 |
Beszter.
Másodjára is köszönöm, de csak most tudok irni. Mikor nekem irtál akkor indultam, igy nem sikerült elolvasnom. A másik oldalon leirtam mindent.
  Kszifiasz | #173972 Üzenet | 2011-08-23 22:39:53 |
Aphroddite67.
Köszönöm mi jól éreztük magunkat. Örülök, hogy nektek is jól sikerült a nyaralásotok és, hogy megtaláltátok a halott várost is.
  Aphrodite67 | #173974 Üzenet | 2011-08-23 23:17:06 | Válasz a #173811. hsz-ra Előzmény #173811
Kedves Sacies!!!
Biztos vagyok benne,hogy én is leszek majd még más helyeken is az elkövetkezendő években,de az biztos,hogy Sartira visszahúz az én szívem is icon_lol.gif és én itt meg is állapodnék icon_lol.gif Makrygialos,O.Beach,Paralia,Dionysssos Beach,Nei Pori,Stavros,Evia...mindezek előtt SARTI icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif
És köszi,ha tetszett a beszámoló!Én mindig olyan érdeklődéssel és áhitattal szoktam olvasni mások beszámolóit...főleg,hogy most már tudom miről beszélnek-írnak,és majdnem olyan,mintha én is átéltem volna icon_smile.gif
  Bigriske | #173977 Üzenet | 2011-08-24 00:26:45 | Sarti
Sziasztok!

Sartiról kerestem infókat mikor rábukkantam erre az oldalra. Nagyon megörültem, hogy ennyi élménybeszámolót olvashatok. Sajnos már nagyon régen nem láttam tengert, Görögországban pedig még sohasem voltam. Párommal most készülünk oda nyaralni, de az időbeosztásunk miatt csak az utószezon jöhetett számításba, így szeptember 21-től október 3-ig leszünk ott. Szeretnék érdeklődni azoktól, akik jártak ott ilyentájt, hogy mik a tapasztalataik (főleg az időjárás terén)? Nyugtassatok meg, hogy nem fog zuhogni az eső minden nap és a nagykabát is maradhat itthon. icon_smile.gif icon_smile.gif
Nagyon nagyon készülünk rá és örülök, hogy a tengerpart mellett vannak jó kiránduló helyek is, viszont nagyon félek a hideg esős időtől.
Üdv
  Somazoli | #173979 Üzenet | 2011-08-24 01:26:32 | Válasz a #173977. hsz-ra Előzmény #173977
Szia!

Pár évvel ezelőtt október 7-én még javában fürödtünk, ragyogó napsütésben Sartiban. Aztán tavaly szeptember közepén 1 hétig csak a hullámokat (min. 2 méter) néztük, mert fürdeni benne nem nagyon lehetett. Ellenben jó volt, mert a bemerészkedő hölgyekről a tenger nagyon nagy tapasztalattal vette le a fürdő felsőt, alsót... icon_smile.gif Az egészben a legidegesítőbb az volt, hogy bármerre mentünk, mindenhol máshol sima szép tenger volt, csak Sartiban hullámzott, de ott aztán nagyon... Szerintem pontos választ erre senki nem merne megkockáztatni. Mindettől függetlenül, szívből remélem, hogy csodálatos napsütésben fogtok a tengerben fürdeni, és felejthetetlen nyaralásban lesz részetek. Egyébként az elmúlt 20 évben kb. 14 alkalommal voltam Sartin, de ezt a tavalyit kivéve, általában csodálatos időt fogtunk ki. 1 alkalommal voltam májusban (hideg víz...), 1 alkalommal főszezonban(tömegnyomor...), összes többi szeptemberben, szóval ha ezt nézzük, összességében nagy az esély rá, hogy szép időtök lesz.

Soma
  Edit17edit | #173993 Üzenet | 2011-08-24 09:10:58 |
Sziasztok,
Most tudtam meg h. Sartira megyünk nyaralni(amit szerettem volna)az Anesti apartmanházba, ez Sartibeachen van...ami nekem 1 kicsit messzinek tűnik főleg, h. mi szeretnénk kalóztanyázni, éttermezni stb.Légyszi nyugtasson meg valaki, h. nincs is az olyan messze:S:)Ki tud valamit erről az apartmanról?LÉgyszi írjatok, előre is nagyon köszi:)icon_smile.gif
  Krisztin024 | #173995 Üzenet | 2011-08-24 09:24:36 |
na végre már csak 9 nap vann hátra végre icon_smile.gif
  Bigriske | #174001 Üzenet | 2011-08-24 10:09:40 | Válasz a #173979. hsz-ra Előzmény #173979
Szia!
Köszönöm válaszodat! Így azért egy kicsit nyugodtabban indulunk. Az időjárást persze nem lehet előre kiszámítani, de jó hallani, hogy átlagban nagyobb az esély a szép napos időre. A hidegtől annyira nem vagyok megijedve mert szeretünk kirándulgatni, viszont az esős napok a kirándulás lehetőségét is elmossák. Erről jut eszembe bicikli bérlésre van lehetőség és ha igen akkor milyen árfekvésben?
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 651 652 653 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu