Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 652 653 654 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Siki | #174004 Üzenet | 2011-08-24 10:38:38 |
szia edit17edit!!!

segitséget tőlem várhatsz
idén én is ott voltam
nem akarom kedved szegni de eddigi pár sartis nyaralásom alatt
ez volt az eddigi nem a legjobb szállás...
rengeteg szunyog rettenetesen meleg a a szálláson
a wc t és a konyhát meg elbontatnám...
bocs de én ezt tapasztaltam és nem akarok hazudni
a szép nagy tengerre néző erkélyünk
viszont kárpótolt mindenért.
anesti többet nem sajnos..
a falu tényleg nincs messze
kb 10 15 perc könnyü séta
de megéri mert nagyon jó és csendesebb környék
ha bármi kérdésed van szivesen válaszolok
üdv
siki
  Somazoli | #174005 Üzenet | 2011-08-24 10:39:42 | Válasz a #174001. hsz-ra Előzmény #174001
Inkább robogó! Robogóval szépen be lehet járni a környéket. Neos Marmaras felé teljesen körbe lehet járni a félszigetet. A narancs part is robogóval könnyen elérhető. Eléggé dombos, kanyaros a környék, csak úgy kerékpározni, hm, kell egy kis edzettség hozzá... Eső 1 alkalommal esett, májusban, de akkor meg gyönyörű volt a tenger felett a szivárvány. icon_smile.gif
  -törölt nick 16363 | #174010 Üzenet | 2011-08-24 11:36:42 | Válasz a #173977. hsz-ra Előzmény #173977
Bigriske!
2007,.ben szept 24.-tól okt.01.-ig gyöyörű idő, 29-30 fok, tenger meleg
2008,ban szept 23.-30.-ig első három nap esős, zuhogós, de meleg, s aztán napsütés... esőben fürödtünk, fantasztikus volt. a tenger meleg volt.
2009.-ben szept. 26-okt.02.-ig szikrázó napsütés, meleg, 30 fok.
a tenger még meleg, zsufi már nincs, . de vannak sokan.nyugalom van.finom a szőlő, dinnye az ottani termés. nem ősz van ott még.
Mi csak junius eleje, vagy csak szeptember vége időpontokban utazunk, ezt szeretjük.- a szállás árak is olcsóbbak ekkor.
A boltokban leárazás van, sok kedvezményt adnak, főleg az utolsó nap. Kész börze, már aki vásárolgat.
Nyugodj meg, nagyon jó lesz. Megfigyelés, ha jönnek a ciklonok, Sartit elkerülik. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  Agika86 | #174011 Üzenet | 2011-08-24 11:56:35 |
Szeptember 2-án indulók!!!!!!
Ilyen idő vár ránk:
http://www.accuweather.com/hu/gr/chalkidiki/sarti/forecast2.aspx

Szerintem nem olyan rossz!

9 nap!!!!!!
  Edit17edit | #174015 Üzenet | 2011-08-24 12:43:31 | Válasz a #174004. hsz-ra Előzmény #174004
Szia Siki!

Köszi szépen a válaszokat, a szállás miatt nem aggódok,ha kéne egy sátorban is ellennék, csak ott legyek:)inkább a távolságtól féltem, mert ugyebár senki nem szret forróságban órákat sétálni, de ez a 10-15 perc megnyugtatott:)
szóval akkor szúnyogriasztó KÖTELEZŐicon_smile.gif

Tudnál abban segíteni, h. boltot a közelben hol találhatunk, mit vigyek magammal ami elengedhetetlen a szálláson és, hogy szerinted/szerintetek/ mi az ami kihagyhatatlan Sartin ?
még soha nem jártam ott, de majd most;)
  Bigriske | #174019 Üzenet | 2011-08-24 14:13:34 | Válasz a #174010. hsz-ra Előzmény #174010
Helló! Köszönöm válaszodat, remélem idén is hasonló időben lesz részünk. icon_smile.gif
  AniFeri | #174020 Üzenet | 2011-08-24 14:19:00 | Re:
Bigriske írta:
Sziasztok!

Sartiról kerestem infókat mikor rábukkantam erre az oldalra. Nagyon megörültem, hogy ennyi élménybeszámolót olvashatok. Sajnos már nagyon régen nem láttam tengert, Görögországban pedig még sohasem voltam. Párommal most készülünk oda nyaralni, de az időbeosztásunk miatt csak az utószezon jöhetett számításba, így szeptember 21-től október 3-ig leszünk ott. Szeretnék érdeklődni azoktól, akik jártak ott ilyentájt, hogy mik a tapasztalataik (főleg az időjárás terén)? Nyugtassatok meg, hogy nem fog zuhogni az eső minden nap és a nagykabát is maradhat itthon. icon_smile.gif icon_smile.gif
Nagyon nagyon készülünk rá és örülök, hogy a tengerpart mellett vannak jó kiránduló helyek is, viszont nagyon félek a hideg esős időtől.
Üdv


Szia!

Mi tavaly szeptember 11-től 18-ig voltunk kint. Első buszos utunk volt.
Az első napunk borús, szeles, kb. 18-20 °C volt, de feltérképezni Sartit pont megfelelő, de mondtam a páromnak, hogy én akkor is belesétálok a vízbe és annyira meleg volt, nagyon meglepődtem. icon_smile.gif
Második nap délelőtt esett egy kicsit az eső, de délután már meleg volt (jó "kis" hullámokban fürödtünk) és onnantól kezdve végig strandidőnk volt. icon_smile.gif
Szóval szerintem is jó szeptemberben menni nyaralni.

Jó készülődést:
Anikó
  Bigriske | #174021 Üzenet | 2011-08-24 14:19:33 | Válasz a #174005. hsz-ra Előzmény #174005
Azért kérdeztem a kerékpározást mert pont a mozgás lenne a lényeg icon_smile.gif. Elvileg az utazási iroda is szervez programokat gondolom ezek távolabbi helyeken lesznek (remélhetőleg), így nem lenne szükség robogóra. De ha nem tetszenek a programok akkor megfontoljuk tanácsodat.
Köszi!
  Bigriske | #174022 Üzenet | 2011-08-24 14:26:30 | Válasz a #174020. hsz-ra Előzmény #174020
Kedves AniFeri!
Egyre nyugodtabban készülök a szeptemberi nyaralásra, ennyi jó véleményt olvasva. Remélem igazad lesz, mert nekem is az a gondom ha ott van előttem a nagy kékség nem bírom csak a látványt csodálni, muszáj belemerészkednem. icon_smile.gif Na de ki nincs így ezzel...
Köszönöm válaszodat. Gondolom azért az éjszakákra meleg öltözékkel kell készülni?!
  Ginaaa79 | #174025 Üzenet | 2011-08-24 14:30:03 | Válasz a #173993. hsz-ra Előzmény #173993
Szia Edit!

Mi is Sarti beachen voltunk, szinte minden este besétáltunk a faluba, kellett annyi mozgás.
Nekem a part beach-en jobban tetszett, ha Sartin voltunk, ott fürödtünk.
Sőt, reggelente is bementünk, pékségbe.
Beach-en nem sok boltot találtunk, kicsi választékkal.
  AniFeri | #174026 Üzenet | 2011-08-24 14:32:03 | Re:
Bigriske írta:
Kedves AniFeri!
Egyre nyugodtabban készülök a szeptemberi nyaralásra, ennyi jó véleményt olvasva. Remélem igazad lesz, mert nekem is az a gondom ha ott van előttem a nagy kékség nem bírom csak a látványt csodálni, muszáj belemerészkednem. icon_smile.gif Na de ki nincs így ezzel...
Köszönöm válaszodat. Gondolom azért az éjszakákra meleg öltözékkel kell készülni?!


Vannak fent képeim a tavalyi Sartis nyaralásról, ott láthatod milyen volt az első 2 napunk, ha van időd nézd meg!
Esténként 20 °C körül volt, ha picit fáztam, elég volt egy vékony pulcsi.
  AniFeri | #174027 Üzenet | 2011-08-24 14:33:35 |
Bigriske!

Egyébként melyik utazási irodával mentek?
  Bigriske | #174028 Üzenet | 2011-08-24 14:40:49 | Válasz a #174027. hsz-ra Előzmény #174027
Vajdaságból megyünk. Astra travel-lel
  AniFeri | #174029 Üzenet | 2011-08-24 14:44:52 | Re:
Bigriske írta:
Vajdaságból megyünk. Astra travel-lel


És merre szeretnétek kirándulni, vagy mentek vmilyen fakultatívra?
  Bigriske | #174031 Üzenet | 2011-08-24 14:59:46 | Válasz a #174029. hsz-ra Előzmény #174029
A terv az, hogy ha leérünk akkor meghallgatjuk, hogy milyen kirándulásokat szerveznek a csoportunknak, ha tetszik akkor megyünk velük. Viszont ha nem akkor megoldjuk mi magunk. Azért is olvasgatok itt mert közben jegyzetelem a látványosságokat. Az tuti, hogy körbe barangoljuk a félszigetet. Megnézegettem a képeiteket, nagyon tetszettek és mi is meg szeretnénk nézni a képen látható helyeket. Persze csak azokat amelyek elérhető távolságban vannak. Pl azért Thessaloniki most lehet kimarad icon_smile.gif.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 652 653 654 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu