Parga
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17460 Üzenet linkje2006-12-12 17:33:28 

Szia Ricsi72!

Mi is gondolkoztunk már Párgán. De mi azok az emberek vagyunk, akik szeretünk több legyet egy csapásra ütni. A legtöbb görög utunkat úgy szervezzük, hogy legalább két helyen legyünk, mert az "egy év - egy nyaralás" elvén nem lenne idõ életünk végéig bejárni a szigeteket. Pedig ezt nagyon szeretném.
Szóval, hogy ne térjünk el a tárgytól, nálunk van kész programcsomag is, de szerintem saját, autós szervezésben is tökéletesen megoldható egy kombináció, mint két hetes nyaralás, egy hét itt, egy hét ott: pl. Párga-Korfu; Párga-Lefkas; Párga-Kefallóni; Párga-Zagória falvak....
Gondoljátok át, milyen jó lehetõség. Mi biztosan meg fogjuk ejteni valamikor. De elõrébb van nálam még pár sziget, így Párga még várat magára.

Ricsi, én is láttam a képeidet, nagyon tetszettek. Nagyon remélem, hogy megszáll valamikor az ihlet icon_smile.gif és írsz nekünk egy jó részletes beszámolót. Ha tehetek egy javaslatot, mikor írod, tedd magad elé a fényképeket idõrendi sorrendbe és ahogy nézed õket, le fog játszódni minden, mint egy film elõtted. Legalábbis én nálam így szokott ez lenni. icon_smile.gif Várom a beszámolót!!!

Andi

# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17475 Üzenet linkje2006-12-12 19:25:32 

Szia ricsi!

Én biztos, hogy türelmetlenül várom a részleteket Pargaról, ugyanis ezt néztem ki jövõre uticélnak és sok mindent szeretnék róla tudni. icon_lol.gif
A képeidet már többször is átnéztem, teljesen beleszerettem a városba és kvalcsi is mondta, hogy gyönyörû hely.
Kár, hogy az Aeoluson kivül senki más nem visz oda utasokat, bár abból a szempontból viszont jó, hogy nem egy felkapott üdülõ hely, így legalább megmaradt a városka hangulata.
Engem minden érdekelne vele kapcsolatban. A szállásotok, a partja, az árak, hogy mennyire nyüzsis, hogy hogy lehet eljutni azokra a strandokra, ahol ti jártatok, szóval minden. icon_lol.gif

# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17494 Üzenet linkje2006-12-13 06:51:00 

Sziasztok!

Ezt találtam:

http://www.euniontravel.hu/id195.htm

Itt található egy leírás Pargáról, plusz két szállásajánlat, képekkel. De lesz még több info is, csak jelenleg még feltöltés alatt áll.

# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17495 Üzenet linkje2006-12-13 07:54:24  Parga


# 20
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17499 Üzenet linkje2006-12-13 11:41:23 

Köszi krisztin, erre én is tegnap bukkantam rá. icon_wink.gif
# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17500 Üzenet linkje2006-12-13 11:43:46 

Jox, köszi ezt a gyönyörûséges képet!!!! Ez valami meseszép hely!!!!
Ide akarok menni jövõre!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_lol.gif

# 22
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17501 Üzenet linkje2006-12-13 11:59:47 

Hát az én buksimba is egyre jobban befészkelõdik a gondolat, hogy jövõre Pargára kellene menni... icon_biggrin.gif Gyönyörû hely lehet, és én eddig még nem is hallottam róla. Amikor megnéztem a Fotóalbumban Ricsi képeit, csak bámultam...! Képek és leírások alapján úgy látom, Pargán minden megvan, amit személy szerint én egy nyaralóhelyben keresek, úgyhogy felkerült arra a bizonyos listára.
# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17502 Üzenet linkje2006-12-13 12:35:44 

kristin

Hasonlóan jártam én is. Sosem hallottam még errõl a kis városról, aztán miután végignéztem a ricsi albumát, teljesen beleszerettem. De Jox is egy olyan álomszép képet tett be róla, hogy most már szinte biztos, hogy oda megyünk jövõre. Már ha minden összejön.
Csak az aggaszt egy kicsit, hogy fel kell cuccolnunk Budapestre, mert hogy csak onnan indulnak utak. icon_cry.gif
Nekünk nincs autónk, vonattal odáig cipekedni nem egy leány álom. icon_confused.gif
De lehet, hogy megéri ez a kis szenvedés. icon_lol.gif

# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17504 Üzenet linkje2006-12-13 12:50:53  Parga




# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17505 Üzenet linkje2006-12-13 12:57:25 

Krioneri strand



Valtos


# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17506 Üzenet linkje2006-12-13 13:02:46 

Találtam egy nagyon szuper oldalt Pargaról, bár már lehet, hogy ismeritek.
Rengeteg gyönyörû fotó van a városról, szállások is fel vannak sorolva, lehet nézelõdni. icon_wink.gif

https://www.pargaweb.com/newphoto/pphoto.asp?Page=1&ShowSub=Port%20-%20Porto

# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17507 Üzenet linkje2006-12-13 13:23:06 

Azt hiszem, hogy teljesen rákattantam Pargara. icon_redface.gif Imádom az ilyen utcákat!!!


# 28
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17508 Üzenet linkje2006-12-13 13:33:12 

Nekünk még nagyon képlékeny a jövõ évi nyaralás. Még az sem 100 %, hogy Görögo.-ba megyünk (van egy másik ország, amit nagyon szeretnénk megnézni) de ha mégis Görögország, akkor azon belül Pargával együtt 3 hely van, ahova nagyon szeretnék eljutni és mindhárom ugyanannyira tetszik. Hogy hogy fogjuk eldönteni az úticélt, fogalmam nincs... De soha ne legyen ennél nagyobb gondom! icon_lol.gif

Én Parga iránt többek között azért lelkesedtem be, mert a kirándulási lehetõségek valami szuperek. El lehet jutni Korfura, Lefkadára, Paxosra is, hát mi kell még? Nagyon tartalmas nyaralást lehet összehozni.

Mi kocsival mennénk Pargára, nem tudom, hány óra az út, de hosszúnak tûnik... icon_sad.gif (a térképet nézve)

# 29
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17510 Üzenet linkje2006-12-13 13:35:11 

Andra, nagyon szépek a képek, meg az az oldal is tökjó, amit belinkeltél.

Elõfordulhat, hogy jövõre megint ugyanoda megyünk nyaralni. icon_wink.gif És akkor megint mindketten itt nyomulunk a fórumon egész nyáron. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 30
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#17511 Üzenet linkje2006-12-13 13:38:25 

Nekem meg sem fordul a fejemben, hogy máshova menjek. icon_smile.gif
Még nekem se 100% a jövõ évi nyaralás, de ha összejön, nagy valószínûséggel Pargara megyek, már csak amiatt is, amit te említettél. Tényleg nagyon sok helyre lehet menni kirándulni, de szerintem, ha egy helyben maradnánk se unnánk meg ezt a szépséges kis várost.

Találtam még egy oldalt, tele van szállással. Ez azoknak jó, akik maszek szervezésben indulnak neki.

https://www.pargagreece.com/hotels_en.htm

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 745 746 747   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu