Metamorfosi
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 1
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#131399 Üzenet linkje2010-04-17 19:44:56  Metamorfosi




# 2
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Koveti
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
81 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#131416 Üzenet linkje2010-04-17 23:18:48 




# 3
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Koveti
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
81 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#131417 Üzenet linkje2010-04-17 23:24:06 




# 4
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Koveti
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
81 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#131420 Üzenet linkje2010-04-17 23:59:10 

Amit én tudok Metamorfossiról, az annyi, hogy viszonylag kevés magyar utazási iroda utaztat ide, inkább orosz, szlovák, szerb nyaralóvendégekkel találkoztam azon néhány alkalommal, amikor ott jártam, meg persze igen sok göröggel. Ennél fogva erre is vannak berendezkedve, vagyis az angolon, németen kívül még az orosz vagy jó eséllyel valamilyen szláv nyelv az, amivel esetleg próbálkozni érdemes a napi kommunikáció esetén. No meg természetesen a görög. icon_smile.gif Végül is oda akartam kilyukadni, hogy itt nemigen vannak magyar alkalmazottak (mint pl. Sartin szinte minden üzletben), akik tudnának segíteni.
Egyébiránt szerintem elég csendes kis üdülőfalu, néhány tavernával és üzlettel a központjában. Persze itt is épülnek apartmanházak, de talán nem olyan ütemben, mint az általunk ismertebb helyeken. A falutól kb. 3-4 km-re ugyanis van két elég nagy kemping, amik úgy ránézésre igen nagy befogadóképességűek (telepített sátrakkal, lakókocsikkal, fa és kőházakkal, élelmiszerbolttal, külön étteremmel-bárral), meg olyan bungallótelep-szerű (nem is tudom hogy nevezzem) létesítmény is van néhány, amik nekem borzasztóan tetszenek, de elég drágák.
A partja homokos, de a víz elég köves-kavicsos, és én itt még nem láttam a tengert olyan szép színűnek, mint a másik oldalon (pl. Sartin), de a víz itt is szép tiszta.
Amolyan csillagtúra-szerű nyaralás kiiindulópontjának viszont jó, szerintem.

# 5
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ha0mx
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#131424 Üzenet linkje2010-04-18 06:58:47 

Köszönöm Jox,hogy létrehoztad ezt a topikot! Tegnap dőlt el,hogy junius 21-től két hétig itt lesz a szállásunk egy appartmanban.Innen szeretnénk bejárni a félsziget "két-és fél ujját" icon_biggrin.gif .
Megköszönöm a tippeket a környék látnivalóiról,szép partjairól és igérem én is beszámolok ha hazajöttünk (julius 5 után).

# 6
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Shaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
54 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#138611 Üzenet linkje2010-06-11 09:52:30 

Sziasztok

Mi 2006-ban nyaraltunk itt a családdal. Akkor nagyon jól éreztük magunkat, mert pici gyerekkel voltunk, így pihenésre tökéletesen alkalmas volt a hely. Most már nem biztos, hogy visszamennék, mert annyira pici a hely, hogy ott helyben eltölteni egy nyaralást unalmas lenne. Sok kisgyermekes család nyaralt ott, vagy nyugdíjasok, vagy pedig olyanok akik autóval mentek és minden nap máshova jártak strandolni. Mi is béreltünk autót és bejártuk a második ujjat. A táj nagyon szép, jó a levegő, sok a fenyőfa. Nagyon tetszett, hogy a strandon is rengeteg volt a hely, nem volt az a tumultus, mint a nagyobb üdülőfalvakban, amikor sokszor szinte egymás mellett vannak a törölközők. A közeli Nikiti-ben van Lidl, ott érdemes bevásárolni.

# 7
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kuzsu
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#179834 Üzenet linkje2012-02-22 15:32:37 

Sziasztok!
Volt valaki mostanában ezen az üdülőhelyen? Én szerettem volna ide menni, de azt hallottam, hogy piszkos a strand és a park is (szemét, ürülék...). Ez igaz lenne? Képek alapján olyan szép kis hely....

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu