Skopelos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Szporádok
Hozzászóló Üzenet
# 976
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pocahontas
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
34 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240447 Üzenet linkje2016-07-07 22:52:32 

Skopelos-Agnondas: 7:00, 10:00, 10:30 , 12:00, 13:15 ,15:15, 16:30, 18:30..
ez volt az utolsó busz, de vannak taxik is a buszmegállónál ha esetleg nem tudtok mivel visszamenni..ha nem béreltek autót vagy mocit.....

# 977
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Klara66
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240458 Üzenet linkje2016-07-08 09:17:26 

Kedves Pocahontas!
Köszönöm a választ.Tényleg gyakran mennek buszok, este pedig marad a taxi.

# 978
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Görögmaci
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240482 Üzenet linkje2016-07-08 21:47:59 

Sziasztok!Itt vagyunk Skopeloson,nem volt szerencsénk, lekéstük a kompot, csak a három órással tudtunk a szigetre érkezni. A szállásra így 20.00-ra értünk. Szomorkodtunk emiatt, és nagyon fárasztó volt,de holnaptól minden más lesz. icon_smile.gif ( Egyébként szerintem a sofőröknek köszönhetjük...pl.: volt,hogy egy órát álltunk ,mert ettek )Vithos nekem tetszik, szép, nagyon tiszta. Wifi borzasztón gyenge. Majd jelentkezem. icon_smile.gif
# 979
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#240497 Üzenet linkje2016-07-09 10:36:56  Válasz a #240482. hozzászólásra Előzmény #240482

Szia. Szerintem nem lekéstétek, hanem így van kilogisztikázva, mert nekünk már csütörtökön mondta az idegenvezető,hogy a következő csoport (vagyis ti) estefelé jöttök. Nekünk szerencsénk volt ,mert mi Thessaloniki-ből mentünk szárnyas hajóval (csak ez nem gazdaságos, mert jóval drágább a jegy, ez is csak egy "teszt" volt), 11-re már ott voltunk (2 és fél óra volt az út, max.3), de visszafele már mi is kompoztunk 11:30kor indult Glossabol.
Wifi lent gyenge, de a fenti részen nekünk nagyon jó volt a teraszon a kettes szobánál.
Motort ha béreltetek milyet kaptatok? Mert mi mikor leadtuk csütörtökön, azt nem vitték el a szállásról, gondoltam azért nem, mert a kövi csoportból valaki kibérelte.

# 980
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Görögmaci
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240502 Üzenet linkje2016-07-09 14:57:41 

MaciG!Nem vigasztaltál meg,hogy direkt szivattak meg minket! icon_smile.gif Konkrétan 6 órát vettek el tőlünk, ami azért bosszantó. 50köbcentis robogót kértünk.
# 981
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pocahontas
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
34 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240528 Üzenet linkje2016-07-10 12:02:01 

Kedves Görögmaci...akkor a személyes tapasztalatom, örülj hogy csak annyit vártatok..Minket kitettek reggel Nea anchialosban, és ott kellett várakoznunk, a reggeli kompot lekéstük ( a sofőrök tudták hogy nem is volt, és nem is nagyon siettek, megálltak minden haver Aeolus busznál ) ..ez oké....Pünkösd volt, így korlátozott számban mentek a hajók, és a köztes időben nem voltak hajlandóak a cosmote-al átvinni minket a szigetre! Volosban a 16:30 as hellenic seaways-el mentünk át Skopelosra, először kikötöttünk Skiathoson majd Alonissoson ( ami Skopelos után van) és így a szállásra csak éjjel 22:30 ra érkeztünk...De azt hiszem a sziget már másnap kárpótolt mindent!
# 982
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#240530 Üzenet linkje2016-07-10 12:37:33 

Nem akarok írni hosszú beszámolót, hiszen már nagyon sok mindent leírtak előttem ,így megpróbálok csak azokra fókuszálni amiről én nem, vagy csak keveset olvastam itt a fórumon.
A "3 fánál" (Amarandos) van egy nagyon szép kis "privát part", mi kétszer voltunk ott, és mind a kétszer csak a miénk volt. icon_smile.gif Ha valaki Agnondas felöl megy akkor egy kis ösvényen kell lesétálni, ott van egy kisebb szakadék és ez miatt az út is kerül egy picit, de ha ott valaki lenéz látni is fogja a partot. Itt a rengeteg halon kívül láttam vagy 8-10 narancssárga tengeri csillagot is, mindenféle méretben. A part délelőtt árnyékos így még napernyő sem kell.
Agios Ioannis és a környéke valami csoda, a legszebb része a szigetnek szerintem, és itt is van egy csodálatos strand, nekem ez volt a kedvencem, mindenképpen érdemes ide ellátogatni.
Alonninsos-i hajókirándulásra is érdemes elmenni, és ezen a kiránduláson igen nagy eséllyel lehet találkozni delfinekkel és fókákkal. Több hajó van mi a, 25 euros "Glass bottom" -al mentünk.
Glysteri beach volt az egyedüli ami csalódás volt, egyáltalán nem olyan már mint a régebbi képeken. Általában szeles, ami nagyon felkavarja a vizet. A part olyan mint valami háborús övezet, romok és szemét mindenhol és konkrétan már nincs itt semmi (se napernyők, se beach bár)
Összességében nekünk nagyon tetszett a sziget, de ez a szűk két hét bőven elég is volt a felfedezésére.
Tettem fel pár képet, akit érdekel ITT megnézheti őket , ha van kérdés szívesen válaszolok. icon_smile.gif

# 983
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Teso1969
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240531 Üzenet linkje2016-07-10 14:56:39 

Hááát nem az a felhőtlen öröm süt a beírásokból........
# 984
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dzoli
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240537 Üzenet linkje2016-07-10 21:23:29 

Sziasztok!
Akik már kinn vannak Szkopeloszon, illetve aki már hazajött, azoktól kérdezném, hogy mennyire jellemző az indulást követő nap esti óráiban való megérkezés? Azért ez egy kicsit aggaszt minket, mert így akkor tényleg nagyon hosszú az út. Mi az, hogy így logisztikáznak, mi ennek az oka? Remélem, valami megnyugtatót tudtok írni.

# 985
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pocahontas
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
34 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240538 Üzenet linkje2016-07-10 21:42:25 

Zoli....Általában gazdaságosabb ha a hellenic seaways viszi át a csoportot, a többi hajóra drágább a jegy.....Mi is eléggé morgolódtunk a késői indulás miatt a szigetre, de nézzük a jó oldalát..Görögország egyik legszebb hajójával utaztok, közben találkozhattok delfinekkel ( mi hazafele is láttunk Evia Felé ) és odafelé naplementében hajóztunk...Nem tudom mi alapján döntik el, kit mivel és mikor hajóztatnak át,érdemes előtte megnézni a menetrendet....Én utólag még így is bármikor bevállalnám, annyria csodás élményekkel gazdagodtunk....erre készüljetek, hogy este érkeztek, és lehet kellemes meglepetés ér ....
# 986
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#240565 Üzenet linkje2016-07-11 16:28:02 

Ahogy Pocahontas is írta, hogy úgy készültök, hogy estére értek nagy baj nem lehet. Én úgy készültem, felülre lettek pakolva a strandolós cuccok, romlandó dolog nem volt nálunk, így ha este jöttünk volna, addig fürödtünk volna ott ahol kitesznek icon_smile.gif
Azt meg tudomásul kell venni, hogy monopol helyzete van, mert másik magyar iroda nem visz a szigetre, de ettől függetlenül még mindig nagyon kedvezőek az aeolus árai, hiszen a kompjegy is benne van ami azért nem olcsó ide! Grandnál pl. a kompjegy nincs benne az árban, ott külön fizetsz érte a buszon/kikötőbe.

# 987
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pocahontas
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
34 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240606 Üzenet linkje2016-07-12 09:59:28 

Igazad van MaciG....egyébként megjegyzem, a flying catre 45 eu-ért láttam a jegyet bár Volosból, nekünk a csoport miatt 21 eu volt/ fő a hellenic seaways re, és 15 eu volt a gyerek. Ha kiszámoljuk ez oda vissza nem kevés110 eu, ami benne van az árban......Mi is morgolódtunk mikor kitettek anchialosban, de mi a kommunikáció miatt leginkább....de bármikor bevállalnám újra ugyanúgy az utat.....és ráadásul gyermekkel voltunk.....( ő pl ingyenesen jött az aeolussal )
# 988
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kaliber
Aktív fórumos
Aktív fórumos
265 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240620 Üzenet linkje2016-07-12 16:17:38 

Totál kiakasztott elsőre a kompfoglalás Skiathosra: 2felnőtt egy gyermek (13é) + autó 4.5m oda-vissza első ár (VIII.16-26) 380€ hellenic seaways
többedszeri próbálkozás kutakodás után Glyfa-Skiathos oda-vissza fenti adatokkal 151€ Anes ferries
Nagyon utána kell nézni a kompnak mert brutális árkülönbségek vannak, ja és a társaság saját oldalán jóval olcsóbb a foglalás mint más oldalakon (go ferry etc...)

# 989
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Klara66
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240705 Üzenet linkje2016-07-14 23:15:54 

Szeretném megkérdezni,hogy a kompnál le kellett-e pakolni a buszról,hogyan történt a kompozás?

Nem tudom , arról tudtok-e, hogy a szigeten melyik biztosítót fogadják el.

# 990
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vreni
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240721 Üzenet linkje2016-07-15 19:21:14 

Szia Uuuu!

Bocs, de eddig nem léptem fel. Ha még nem késő az info. Júliustól 4 naptól 30 eur/nap volt + 5 eur a full biztosítás/nap.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Szporádok
<   1 2 3 ... 65 66 67 ... 72 73 74   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu