Platamonas
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 871
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Klari644
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240767 Üzenet linkje2016-07-17 00:26:26 

mi 25-én indulunk az Apollon travellel Platanomasba.. Teljesen elkeserített amiket itt olvastam.. Teljesen rémisztő az apartmanól és főleg a tengerről amit írtál.. Valakinek van más tapasztalata? elment a kedvem az egésztől..
# 872
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Raksaildi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
95 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240786 Üzenet linkje2016-07-17 13:01:23 

Én 1x voltam Platamonasban, átutazóban, 1 éjszakára szálltunk meg. A másnap délelőttöt töltöttük ott, akkor nem emlékszem, hogy koszos lett volna a tenger, de egyébként maga a hely elég ratyi. Szerintem. Aránylag szép fotókat készítettem, klassz a vár a háttérben, de nekem kb. egy színvonal pl. Makrygialossal.Olyan snassz északi üdülőhely, ahová sosem mennék nyaralni.
# 873
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Raksaildi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
95 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240787 Üzenet linkje2016-07-17 13:03:45 

Itt találhattok fotókat az albumomban Platamonasról. https://goo.gl/photos/7ncdAN5VG6t3Kzy19
# 874
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mindy
Aktív fórumos
Aktív fórumos
81 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240810 Üzenet linkje2016-07-17 20:55:49 

Azért nem kell mindjárt kétségbeesni, mert valakinek nem tetszett Platamonas. Biztosan utánanéztél, hogy hova is utazol, mielőtt foglaltál. Nyilván nem lehet összehasonlítani pl. Nyugat-Krétával, de véleményem szerint itt is jól érezheti magát az ember, ha akarja. Ha Észak-Görögországnál maradunk, akkor ezerszer inkább, mint az oly népszerű Paralia vagy OB. A tenger nekünk kristálytiszta volt. A partja nem volt szemetesebb, mint máshol, de tény és való, hogy volt eldobálva némi szemét. (Hála a turistáknak.) Napközben elég kihalt, de este azért előkerülnek az emberek. Nekem jobban bejött, mint a szomszédos Nei Pori. De kinek a pap... Én jobban szeretem az apró kavicsos partokat. Itt jegyezném meg, hogy Nei Pori partja és vize is pont annyira szemetes volt. Ami nekem föltette az i-re a pontot, az Platamonas kikötője.
Nekünk egy gyors döntés volt ez az utazás, de mondhatom, hogy 10 pontosra sikerült! icon_smile.gif

# 875
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gudli
Törzstag
Törzstag
1067 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240811 Üzenet linkje2016-07-17 21:22:40 

Szerintem Platamonas nagyon is jó, hangulatos üdülőhely. Sok üzlet, kávézó, taverna van itt. A parti sétány kimondottan hangulatos esténként. A part jobbára kavicsos, de a víz kristály tiszta. Ha a homokos partot szeretitek, átmehettek Nei Poriba.A mi szállásunk ugyan Nei Poriban volt, de szinte naponta átjártunk Platamonasba. Szerintem sokkal szebb, mint Nei Pori. Nekünk nagyon tetszett. Az utcai kifolyókutak vize iható és mondhatom nagyon jó. Mi innen hordtuk a vizet. Minden alakalommal vittünk magunkkal néhány flaskával. Így nem kellett ásványvizet vennünk.
# 876
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Papamaci
Törzstag
Törzstag
647 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#240950 Üzenet linkje2016-07-20 21:01:16 

Szia mi ma jöttünk haza ne higgy senkinek nagyon jó hely az üveg tigristől az 5 csillagig minden megtalálható a strandok is nagyon jók általában délelőtt jöttek a füvek amik délutánra eltűntek este sokkal nagyobb élet van mint mondjuk Sartin tele a fő utca alig férni
Ha valami még érdekel akkor kérdez nyugottan icon_smile.gif
Hétfőn 2-4 méteres hullámok közt fürödtünk nagyon nagy élmény volt
Persze a szél felkavarja a vizet így nem áttetsző azaz átlátható de ha hajnalban ki mész akkor megnézheted milyen áttetsző mikor még nincs felkavarodva
Üdv:papamaci
Szóval a környékbeli turista paradicsomoktól sokkal jobb
PL:O.B.,Paralia,Neo Pori stb.

# 877
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
VGA
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242121 Üzenet linkje2016-09-24 12:45:25 

Sziasztok!

Platamonasból Litocholora el lehet jutni busszal? Tudna valaki valami linket vagy infót adni, hogy hol kell felszállni/leszállni, menetrend, mennyibe kerül, ilyesmi? Vagy ha nincs busz, hogyan érdemes eljutni oda?

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 57 58 59


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu