Asprovalta
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 391
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227473 Üzenet linkje2015-03-05 11:29:07 

óóh, köszi a gyors választ:) nagyon kedves Tőled. Mi nagyon szerettük azt a piacot.
# 392
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Judit30
Aktív fórumos
Aktív fórumos
61 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227570 Üzenet linkje2015-03-10 20:05:47 

Sziasztok! 2007-ben voltunk Vrasnán. Esténként átsétáltunk Asprovaltára és ott volt egy taverna, ahol nem kaptunk tányért csak egy papírterítőre borították ki a finom gyrost. Szeretném megkérdezni, hogy, megvan még ez az étterem? Idén Thassosra megyünk és előtte ellátogatunk Vrasnára, Asprovaltára (első közös görög nyaralásunk helyszínére) és szeretnénk ebben az étteremben vacsorázni, nosztalgiázni. Judit
# 393
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Matiz
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
24 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#236859 Üzenet linkje2016-01-28 22:27:38  Válasz a #227570. hozzászólásra Előzmény #227570

Szia Judit!

Írnál Thassosról, hol laktatok? Összehasonlítás elöző görög élményekkel???

Köszi
Szilvi

# 394
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ubul
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242322 Üzenet linkje2016-11-15 11:10:18 

Sziasztok!
Asprovaltára szeretnék utazni . Hiába nézem a fórumot információkat nem találok.
Örülnék ha valaki írna, vagy senki nem volt 2016-ban?
Minden érdekelne. A Panagiotis apartman, a part, vásárlási lehetöség, esetleg piac van-e stb.
Előre is köszönöm
Ubul

# 395
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Fszeva
Aktív fórumos
Aktív fórumos
203 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#242435 Üzenet linkje2016-12-01 21:48:45  Válasz a #242322. hozzászólásra Előzmény #242322

Sztem lehet, h nem nagyon fogsz választ kapni a kérdéseidre, már kevesen járnak oda. Én 7 éve nyaraltam ott és már akkor is elég lepukkant hely volt. Velem volt a húgom is, aki mesélte, h pár évvel előtte milyen felkapott hely volt. Mi halálra untuk magunkat, az üzletsoron egy csomó üzlet lehúzta a rolót, azóta gondolom még több, a part rendkívül szemetes volt, pont ezért hemzsegtek a darazsak. Lehetetlen volt bármit enni a parton, mert rögtön ránk szálltak, nem győztük hessegetni őket. A röhej, h rengeteg vadi új apartman házat húztak fel, de szinte a 90%-a üresen állt, hatalmas gaz lepte el a körülöttük lévő telkeket. Viszont egy valami csúcs volt, a Vasilikos nevű taverna. Nagyon sok helyen megfordultunk már Görögországban, de a legfinomabbakat ott ettük. Az is jellemző lehet, h 7 éve még 3 apartmanba is árult nyaralást az Apollon, de gondolom a gyér érdeklődés miatt már csak 1-be. Szal jól gondold meg! Ha már mindenképp azon a részen szeretnétek nyaralni, akkor már inkább Stavros. Ott van piac is, este van nyüzsi.
# 396
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Fszeva
Aktív fórumos
Aktív fórumos
203 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#242436 Üzenet linkje2016-12-01 22:03:05  Válasz a #242322. hozzászólásra Előzmény #242322

Most látom, h a Panagiotisba mennétek. Háááát, nekem már 7 évvel ezelőtt se volt szimpatikus és amikor kint voltunk, meg is állapítottam, h de jó, h nem oda foglaltunk. Még asprovaltai viszonylatban is nagyon lepukkant háznak tűnt, a drótkerítése is nagyon lehangoló, körülötte szemetes-gazos telkek. Pedig hidd el, h nincsenek nagy igényeim, de ennyi pénzért sokkal szebb helyekre és sokkal szebb apartmanba is el tudtok menni. Sajnálom, hogy ilyeneket kellett írnom, valószínűleg a település vezetősége tehet róla, hogy nem fejlesztettek semmit. Azt szokták mondani a görögökről, h elég lustik. Na itt ez hatványozottan volt érvényes. Ahelyett, h levágták volna a gazt, összeszedték volna a parton a szemetet, inkább egész nap ücsörögtek a ház előtt, vagy valamelyik vendéglőben.
# 397
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Neipori
Aktív fórumos
Aktív fórumos
249 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#242440 Üzenet linkje2016-12-03 15:31:05 

Elnézést kérek előre is, de; aki azt állítja, hogy a görögök koszosan tartják a saját partvonulatukat, házuk-táját, kérem keljenek fel görög idő szerint hajnali 4-5 órakor, menjenek le a partra. Útközben találkozhatnak az "igazi görög" emberekkel, akik már javában takarítanak, locsolnak, gereblyéznek a "kedves" üdülni vágyók után. Nem ők a trehányak, hanem mindazok, akik oda járnak, és ékesszólóan szidják a trehány vendéglátókat.
Én is egy olyan társasággal utaztam, akiknek nagyon nagy volt a szájuk, de itthon a saját környezetükre rá sz.....tak. Felkeltem kora hajnalba egy-két fotó kedvéért, és nagyon sok kalimerát köszöntem a már hajnali 4-5 órakor robotoló vendégtlátóknak.
Nem Ők a trehány-koszos népség, hanem azok, akik kimennek és azt hiszik, hogy mindent megtehetnek, azért a pár tízezer forintért, amiért a szeretett Balatonunknál még három napot sem tölthetnének el.
Minden görög ember nevében kikérem, hogy leszólják őket!!! icon_evil.gif

# 398
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Fszeva
Aktív fórumos
Aktív fórumos
203 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#242445 Üzenet linkje2016-12-03 19:54:24  Válasz a #242440. hozzászólásra Előzmény #242440

Neipori, én nem azt írtam, h egész Görögországra ez lenne a jellemző. Mint fentebb írtam, sok más helyen nyaraltam és mindenütt nagy volt a tisztaság és valóban tisztán tartották a partot. Egyébként engedtessék meg nekem, hogy azt írjam le, amit Asprovaltán tapasztaltam, kár a tényekkel vitatkoznod és műfelháborodnod. Ott voltál akkor? Láttad amit én láttam és tapasztaltam? Én még ilyen szemetes és koszos helyet életemben nem láttam. Még a montenegrói tengerparton sem, pedig az sem a túlzott tisztaságáról híres.
# 399
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pontikos
Törzstag
Törzstag
1082 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#242446 Üzenet linkje2016-12-03 20:10:40  Válasz a #242445. hozzászólásra Előzmény #242445

Piac Asprovaltán is van. Sokkal nagyobb, mint a stavrosi.
A tenger(part) Aprovaltán sokkal szebb, mint Stavrosban. (szerintem) Sőt, ott van tengerparti sétány, ami Stavros központjából "kimaradt".
Aki görögül beszél, nem biztos, hogy az is - szerbek, albánok, bolgárok (és magyarok) házasodnak/házasodtak irdatlan nagy számmal erre a vidékre.
A görögök lustasága lerágott csont, én már nem ugrom rá. icon_wink.gif
Ha valaki kirándulni szeretne, akkor egy hét alatt sok mindent láthat (az igazi Görögországból) akár asprovaltai, akár stavrosi bázissal - de csak tengerparti lazuláshoz ennél szerintem is tucatnyi sokkal szebb, és árban szintén elérhető hely van.

# 400
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vikso
Aktív fórumos
Aktív fórumos
482 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#242447 Üzenet linkje2016-12-03 20:19:15 

A statisztikák szerint az EU-ban legtöbbet dolgoznak: Románok, görögök, magyarok.
Asprovalta nekem is jobban tetszik, mint Stravros. Ami érdekes, hogy az utóbbinak talán több a rajongója. icon_smile.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 25 26 27


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu