Görögországban élek
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Általános tapasztalatok
Hozzászóló Üzenet
# 391
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szuszifiksz
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#243901 Üzenet linkje2017-05-04 21:34:20 

Üdvözlet mindenkinek! Előre is elnézést kérek nem olvastam végig a 26 oldalt csak az első részt ami a Görögországba való kiköltözésről szól. Ez érdekel engem elsősorban mivel nálunk most aktuális ez a téma. Nem akarok senkit megsérteni de már tele van az a bizonyos attól hogy milyen rossz a helyzet Görögországba és a nőknek milyen sanyarú az élete. Először is bunkó férfi mindenhol van aki nem értékeli a nőket, a családban való NEM elfogadásért sem kell Görögországig menni. Ne általánosítsunk! Szerintem senki sem azért akar Görögországban lakni hogy meggazdagodjon akkor inkább Angliába megy mosogatni icon_smile.gif. Én kiegyeznék egy nyugodt békés élettel ahol nem a közmunka az egyetlen alternatíva és hónap végén nem vagyok annyira mínuszban, + a gyönyörű táj kárpótol sok mindenért. Én elhiszem hogy idegenként mindenhová nehéz beilleszkedni de mikor a saját országodban sem találod a helyed akkor minden alternatíva jobb lehet mint a kilátástalanság. Sok fórumot olvastam beszámolókat sőt csoportokat ahol csupán információt szerettem volna gyűjteni de kiraktak mivel nem élek ott. Biztos titkos mennyi a vízszámla Görögországba icon_smile.gif Csak egy kérdésem lenne ha olyan rossz ott élni miért nem jön haza senki? Higgyétek el visszavágynátok!
# 392
Kijelentkezve--
-törölt nick 22606
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
11 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#243929 Üzenet linkje2017-05-06 16:52:02  Válasz a #243901. hozzászólásra Előzmény #243901

Jasu.
Légyszi írj nekem ide:
mihalysamos@gmail.com

Itt tudunk beszélni.
Mi szeptemberben költöztünk végleg a "Szentföldre", vagyis Görögországba.
Üdv
Mihaly

# 393
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pontikos
Törzstag
Törzstag
1082 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#244093 Üzenet linkje2017-05-15 08:00:37 

Te altalanositottal, igy en is fogok. icon_biggrin.gif Alt. azok nyavognak, h rossz Gorogorszagban, es azok puffogtatjak a negativ kozhelyeket, akik egy nyaralason beleborultak egy Jorgos/Kostas/Nikos karjaba, hamar osszehazasodtak, kaptak egy full gorog csaladot vele, jo esetben egy csaladi vallakozast, es x ev utan is meg mindig angolul tudnak csak kommunikalni. Aztran vannak azok, akik imadjak az orszagot, a gorogoket minden velt es valos hibajukkal egyutt, megtanuljak a nyelvet es beilleszkednek. Jorgossal vagy Jorgos nelkul. Olvasd ilyen szemmel a forumokat, blogokat, latni fogod ezt a ket vonulatot. icon_wink.gif
# 394
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csarlsz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
420 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#244105 Üzenet linkje2017-05-15 15:08:46  Válasz a #243901. hozzászólásra Előzmény #243901

Te ott sem fogod magad jól érezni, ha a saját Hazádban sem! icon_sad.gif
# 395
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szuszifiksz
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#244117 Üzenet linkje2017-05-16 00:13:11 

Üdv Pontikos! Az első mondatodat nem értem miért írtad hisz én próbáltam nem megsérteni senkit de a többi dologban szívemből szóltál! Sajnos én a "nyaraláson beleborult" nők egyletével találkoztam eddig főleg de még tartom magam hogy a görögök NEM egy barbár nemzet sok bunkó paraszttal. A másik vonal képviselői sajnos kevesen vannak vagy csak én nem találkoztam velük de ha tudsz ilyen közösséget írd meg légyszi. icon_smile.gif
# 396
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szuszifiksz
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#244118 Üzenet linkje2017-05-16 00:16:47 

Tisztelt Csarlsz! Köszönöm a velős értékelést de hadd döntsem el én hol érezném jól magam! Imádom a hazafias szellemet, kár hogy az érzés nem kölcsönös. icon_smile.gif
# 397
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jamasz
Törzstag
Törzstag
541 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#244129 Üzenet linkje2017-05-16 16:33:41 

kedves szuszifiksz
A miert nem jon haza onnan senki? kerdesedre csak annyit irnek, h. altalaban, ha el is valnak, mondjuk magyar no, gorog ferfi, a gyereket altalaban a ferfinak itelik. Kiskoru gyereket, meg ha hazas is, nem lehet kulfoldre vinni, az apa irasos beleegyezese nelkul. Hataron kerik! Ennyi.
A milyen rossz a helyzet Gorogorszagban, hozzaszolasodra pedig csak annyit, h. nezd meg, elsok kozott all a munkanelkulisegben!
Azert minden jot kivanok. szia

# 398
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jamasz
Törzstag
Törzstag
541 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#244130 Üzenet linkje2017-05-16 16:41:15 

szia samosmisi
Merre fele veszitek az iranyt? Ha megkerdezhetem?

# 399
Kijelentkezve--
-törölt nick 22606
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
11 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#244132 Üzenet linkje2017-05-16 18:02:35  Válasz a #244130. hozzászólásra Előzmény #244130

Hi Jamasz. Samoson élünk szeptember óta. Innen már nem nagyon akarunk „irányt venni másfelé”. icon_biggrin.gif
# 400
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pontikos
Törzstag
Törzstag
1082 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#244133 Üzenet linkje2017-05-16 18:56:53 

Szerintem nem erdemes ugy nekiindulni, hogy kozosseget keresel... Menj ki 2 hetre egyfajta nyaralaskent, de a kirandulason kivul legyen a programban a kinti megelhetesi koltsegekre, munkalehetosegekre, lakhatasi es egyeb fontos infok osszeszedesere iranyulo nap is. Ez az elso lepcso (es affele probatetel), hiszen ha kikoltoznel, akkor is magad kell boldogulnod.

Jamasz - a munkanelkulisegi rata csak egy szam...

# 401
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szuszifiksz
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#244139 Üzenet linkje2017-05-16 23:25:24 

Hali Pontikos! Iszom a szavaidat, ne érsd félre de kevés ember vélekedik úgy mint te. Jó valakitől nem azt hallani miért rossz ott élni. icon_smile.gif
# 402
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jamasz
Törzstag
Törzstag
541 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#244140 Üzenet linkje2017-05-17 05:13:28 

szia samosmisi
Bocsi, akkor biztos a tavalyi hozzaszolasodat olvastam. icon_smile.gif

# 403
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anita91
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245925 Üzenet linkje2017-08-08 19:07:37 

Sziasztok! Jövő nyárra kitelepedek az egyik görög szigetre a szezonra, viszem a kiskutyamat is. Vonatkozik valami szabály ezzel kapcsolatban az allattartasra ott kint, valakinek van valami tapasztalata, hasznos infoja? Oltasai megvannak, útlevél kell-e neki stb...
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Általános tapasztalatok
<   1 2 3 ... 25 26 27


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu