Sifnos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Kikládok
Hozzászóló Üzenet
# 46
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lalemuldur
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
258 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#243181 Üzenet linkje2017-02-26 15:14:25 

Információcsokor Sifnosra készülődőknek, klassz kikötői térképpel:

Sifnos 2017

# 47
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bejus70
Aktív fórumos
Aktív fórumos
52 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#247919 Üzenet linkje2018-06-10 07:04:23 

# 48
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bejus70
Aktív fórumos
Aktív fórumos
52 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#249047 Üzenet linkje2019-01-23 20:36:43 

Sziasztok!
Tavaly nyáron 12 napot töltöttünk Sifnoson. Valóban különleges kis sziget, bár csendesnek egyáltalán nem mondanám, túl sok ott már az ember. icon_confused.gif Azért voltak érdekes kalandjaink, már ha érdekesnek mondhatók a korai kelések és a hosszabb sétafikák. icon_wink.gif Most is megírtam a szokásos képregényt, ez kissé hosszúra sikeredett... 14 bejegyzés, valami 600 kép. icon_surprised.gif Mondhatnám "Neverending Sifnostory". Ha kíváncsiak vagytok, itt találjátok a gyűjtőoldalt.

Sifnos 2018. képes tartalomjegyzék

Szeretettel várok minden érdeklődőt.

# 49
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hidalgo
Törzstag
Törzstag
570 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#249067 Üzenet linkje2019-01-28 10:39:08  Válasz a #249047. hozzászólásra Előzmény #249047

Szuper írások és gyönyörű képek Bea!
Köszi szépen az élményt, végig nosztalgiáztam, persze sokkal több helyet bejártatok, mint mi.

# 50
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Omi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249852 Üzenet linkje2020-04-20 11:15:51 

Utolsó hozzászólás 2019 január icon_razz.gif Valaki olvassa még ezt a fórumot vagy van valamilyen hely ahova manapság írtok, mondjuk facebook csoport?
Ez a járvány arra is jó, hogy az ember elolvas sok mindent, tervezget, kvázi virtuálisan utazik.
Hidalgo, végigolvastam tőled kb. ami elérhető, a leírásaidat Tilos, Sifnos, Folegandros stb. Nagyon jók, informatívak is. Itt olvasottak + egy rakat youtube video, és össze is állítottam már gondolatban egy 10-12 napos Sifnos/Serifos programot jövő júniusra mivel ennek a nyárnak szerintem már annyi turisztikai szempontból világszinten:-(
Kikládok hangulat, sok séta, elmerülés a természetben, panorámában, jó görög kaják, ilyesmire vágyok én. Elvonulós, nyugisabb szigetek ezek ahogy látom, úgy gondolom június eleje/közepe ott még előszezon, így talán nem kell tartani Santorinira jellemző turistahordáktól, zajtól, tömegtől.
Sifnoson nagyon tetszenek a túraútvonalak, ezt a szigetet biztos bebarangolnám gyalog.
Serifoson meg nagyon tetszenek a strandok (is), meg az egész hangulata ami azért átjön videókon is, persze ott lenni más.
Bud-Athén repülő, onnan komp, én így gondoltam ezt és 6-6 nap a két szigeten. Sietni nem szeretek.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Kikládok
<   1 2 3 4


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu