Mediterrán tombola
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
Hozzászóló Üzenet
# 1891
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Magszos
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248368 Üzenet linkje2018-07-06 20:35:38 

Rodosz július 26-i indulással (G kategória)
# 1892
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mszandy
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248541 Üzenet linkje2018-07-18 11:09:40 

Sziasztok!

Csak most jutottam géphez hosszú idő után, úgyhogy nem tudtam korábban megírni: Bulgáriát kaptuk (július 31-én indulunk), aminek nem igazán örülünk. F kategória, július 30-ai hétre vettük kizárás nélkül, de a korábbi évek tapasztalatai alapján úgy tűnt, hogy Bulgáriára nagyon picike az esély, gondoltuk emiatt nem fizetünk rá még tízezreket, hogy kizárjuk. Hát, hiba volt. icon_sad.gif
Csalódott vagyok, mert nagyon szerettem volna valamelyik görög szigetre eljutni, és a sok szép partszakaszt bejárni, ehhez képest egy zsúfolt bulihelyre megyünk ahol kilométereken át pontosan ugyanolyan a part, és nincsenek olyan gyönyörű tájak a közelben amiket be tudnánk járni. Ha egyáltalán valaha még veszünk tombolát, biztos, hogy egyből kizárom Bulgáriát.

És akkor még néhány további sorsolás kigyűjtve FB-ról (időben visszafele haladva):
- aug. 13. heti indulás, Karpathos, Sealand apartmanház, E kategória, Korfu és Bulgária kizárással
- aug. 19., Kréta, Emilia apartman, E kategória, Korfu és Zakynthos kizárással
- aug. 9. Rodosz Evita Sun Resort all inclusive (több infó itt nem volt kiírva)
- aug. 9. C kategória, Korfu, Moraitika, Panoráma apartman, Zakynthos kizárással
- aug. 9. Karpathos, Petra apartman, E kategória, Korfu és Bulgária kizárással
- aug. 2. Rodosz,Diagoras Club-All Inclusive, G kategória, kizárás nélkül, de kértek félpanziót
- aug. 2. Karpathos, Diakonis Aparthotel, E kategória, Korfu és Bulgária kizárással
- aug. 9. Mallorca, Hotel Roc Linda, G kategória, kizárás nélkül
- július 15-22. Kréta Radamanthys Apartman. Sfakaki (ez az apartman nincs az ibusz kínálatában amúgy)
- augusztus 6-tól Paralia, Andromeda apartman, busszal
- aug. 15. Korfu, Gemini hotel

Remélem, valakinek segít ez a kis lista. icon_smile.gif
Ugyanitt ha valaki szeretne áradozni Bulgária szépségéről, azt szívesen fogadnám. Próbáltam rákeresni a neten a látnivalókra, de továbbra is siratom, hogy nem zártuk ki ezt a helyet, semmi sem tudott meggyőzni arról, hogy én ott jól fogom magam érezni. icon_confused.gif

# 1893
Kijelentkezve--
-törölt nick 23440
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
23 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#248543 Üzenet linkje2018-07-18 11:43:08 

Sziasztok!
Valószínű én vagyok az értetlen, képtelen vagyok felfogni, hogy mire jó ez a tombola. Tényleg annyival olcsóbb? A magyar viszonylatban esetleg nehezen összekuporgatott pénzt miért kell kockáztatni egy totál bizonytalan helyre? Miért nem jó direktben egy görög hely?
Ha valaki Görögország rajongó, miért a kockázat? Én ugyan már itt élek lassan 2 éve, de a korábbi, turistás koromban soha nem fizettem volna be egy tombolára.

# 1894
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atrám
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248547 Üzenet linkje2018-07-18 13:14:40 

Neharagudj, de én sem értem! Kiváncsiságból megnéztem, és kérlek javíts ki ha tévedek de jól látom, hogy 115e/fő/7éj áron foglaltad ezt az utat? Mi párommal , saját szervezésben Kréta önellátás (mert mi így szeretjük) 270ezer/2fő/14éj .
Ne érts félre nem a kedved akarom még jobban elvenni csak egyszerüen nem értem ez mire jó?! Évek óta saját szervezésbe járjuk Görögországot és az irodás árakhoz képest min.40-50%-al olcsobb... De ennél még a last minute is jobb ha már a dátumod úgy is fix.

# 1895
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Barátok
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
11 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248548 Üzenet linkje2018-07-18 14:52:57 

Sziasztok!
Bulgária repülővel **/*** szálloda reggelivel 115.000.-Ft/fő főszezonban.
Az összes költség benne van a 115 ezer forintban.
Ha így nézed, már nem is tűnik "lutrinak", hiszen előre lehet tudni, hogy ebben a kategóriában 11 lehetséges hely van, ahova sorsolhatnak, és ha mindegyik megfelel, nincs értelme + 10 %-ért kizárást kérni (mondjuk ez ilyenkor kellemetlen, ha oda sorsoltak, ahova nem akart a fórumtársunk menni), de ha még egyik helyen sem volt, akkor pláne megéri!

# 1896
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Barátok
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
11 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248552 Üzenet linkje2018-07-18 20:25:08 

Nagyon köszönjük az információt a sorsolásról.
Biztos jó lesz a bulgáriai nyaralásotok.
2 éve voltunk ott utoljára, de bármikor visszamennénk újra Bulgáriába!
Mi azt mondjuk, ha azt akarjuk, hogy jól érezzük magunkat, akkor úgy kell hozzá állni a dologhoz, és jól fogjuk magunkat érezni, ahogy Ti is!
Kellemes nyaralást azoknak, akiknek még csak most következik.

# 1897
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szunyi
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#248556 Üzenet linkje2018-07-19 10:37:06 

Sziasztok! El hiszem, hogy ebben van izgalom, hogy vajon hova "sorsolnak", de hogy megéri azt nem. 135eFt/fő (ebben minden benne van) DE 14éj, főszezon Kréta természetesen repülővel, a szállás simán vetekszik a **/*** szállodával csak reggeli nincs benne ( de fantasztikusan főznek, szóval lehet helyben reggelizni és/vagy ebédelni) de 14éj nem 7! Óriási medence, 2 naponta takarítanak stb.
De ennek ellenére ugyan azt vallom mint Te "Barátok", hogy biztosan szuper lesz és így is kell hozzá állni és ebből kell kihozni a maximumot! Jó nyaralást Mindenkinek!

# 1898
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lalemuldur
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
258 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248579 Üzenet linkje2018-07-22 19:37:22 

Ha valaki az irodákra van utalva bármilyen oknál fogva, neki bizony ez a minimum 80 ezres tombola a legolcsóbb lehetőség főszezonra a hazai repülős ajánlatok közül.

Persze, hiába lehet eljutni kb. ekkora összegből pl. Görögország szinte bármely szegletébe, hiába kapna többet, jobbat, szebbet a pénzéért, hiába mehetne oda, ahova tényleg szeretne, hiába nem kellene felárat fizetni a légkondiért, hiába nincs a trükkös, 40 ezres reptéri illeték és kerozin pótdíj az egyéni utazásnál, etc... A magánszervezés sajnos nem való mindenkinek. icon_rolleyes.gif

# 1899
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Nita87
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248763 Üzenet linkje2018-08-20 11:46:38 

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy hogyan működik a tombola? Mit kell tennem? Előre is köszönöm a segítséget.
# 1900
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Nita87
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248764 Üzenet linkje2018-08-20 11:48:57 

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy hogyan müködik az Ibusz Tombola? Előre is köszönöm a segítséget.
# 1901
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kati18
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248802 Üzenet linkje2018-09-01 06:46:05 

Sziasztok! Eladóvá vált 2 hely Zakinthosra busz + apartman. Szept. 14-ei indulás.
# 1902
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Barátok
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
11 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248832 Üzenet linkje2018-09-14 18:10:21 

Sziasztok!
Tényleg rövid beszámoló: M.tombola sorsolás - Costa Brava - Calella 4*-os szálloda fp.-val 08.31. repülő - "G" csop.
Ezúton is köszönjük az IBUSZ-nak, az egyik legszebb nyaralásunk volt.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, és remekül éreztük magunkat.
Reméljük, 2019.évben is sikerül A Mediterrán Tombolával utazni.

# 1903
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Magszos
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249296 Üzenet linkje2019-05-10 15:36:50 

Ez itt kifújt. Ha információt szeretnél szerezni vagy megosztani, azt a Facebookon tudod megtenni.
Ibusz Mediterrán tombola.
https://www.facebook.com/group.....ment_reply

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 125 126 127


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu