Korfu
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
Hozzászóló Üzenet
# 7231
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249403 Üzenet linkje2019-06-05 15:33:26 

Korfun voltam, sajnos.
messze felejtös a REGINA Hotel Vasilatikahoz tartozik a domboldalban van, de maga a hotel az uton , es hangos, eletem legszarabb hotelje volt, a tulaj öregasszony egy dzsuva mackonadragban gumipapucsban egesz nap a börfotelban arra fordul-oda ül at ahol a vendeg reggelizik, stb van-undor nezni, hogy meg se mozdul, semmit nem csinal,raadasul most olvastam, hogy a szomszed epültben levö testverrel haragban voltt es a hotel zarva volt egy darabig ( Google)
a szobak microk, mint a kutyaol, 1-2-3 szamuak, a többi ok, 40 cm hely a butorok közt a TV-t nem lehet csak varazslatos gombnyomogatasok utan vegre 15 perc utan bekapcsolni, de felora üzem utan elmegy a hang, ja es a hütöt ki kell kapcsolni, mert a ki es be kapcsolasnal is elmegy a TV hangja
a z erkely 60 x 40 cm pici mert a szekektöl nem lehet jobban kinyitni, = hasznalhatatlan, a fürdöben nincs Dusch Kabin, valami idiota függöny lenne amit nem lehet beallitani .
Lennt megtevesztö a hatalma futtbalpalya nagysagu marvany bejarat es ebedlö--ebed --konyha nincs csak reggeli.
az emeleti ajto max 50 cm szeles csak feloldalasan lehet ki be menni, a verebek összeszarjak naponta a folyosot mert a cserepek ala feszkelnek, a zar elektromos 2 nap utan bedöglött, a hotel kurva rossz helyen van 25 perc utan ertem el az elsö elelmiszerboltot, es ujabb 5 perc mire restaurant volt.
ezt napi 2 x idös embereknek megtenni kizart dolog, buszajarat nincs
auto es motor berles kell sajnos -
öregasszony fosott, hogy a hotelröl rosszat fogok az Ltur- vagy Tui nak irni, modtam logikus, csinaljanak rendet, basszak ki a z egyik agyat legyen hely, teraszrol dobjak ki a szekeket, stb
zuhogott az esö, 2 napig eheztem, mert nem tudtam sehova elmenni ebedelni, vacsorazni
egy atkozott ut volt, soha többet oda-
a környek erdekes hegyoldalakban regi falvak, sajnalatosan nagy a szegenyseg .
Petriti-Boucari ? beach, Notos , giccsbazar fürdöhely, kizarolag gyalogtura, voltak turazok, en nem vagyok az .
Messogni motorral 20 perc aklatt elerhetö, egy kis központtal, es üzletekkel, de semmi extra . az egesz sziget köver dagadt turistakkal tömött, Korfun atutatzva a repterre, egy dugo, egy elhetetlen videk, nem hogy kipihenes , hanem pure stress az utazas arrafele.
a bus több hotelben szetszorta a turistakat en egyedül kerültem ebbe a picsa hotelbe sajnos.
a repteren szokasosan megalazzak ez embert, elvettek a mezemet, az ouzomat kis üveggel, es egy szoda vizes flakont 3 !!!! cm nyi vizzel, a xxxx görögjei
egy lehetetlen nepseg. az utak menten, a szemet hegyekben, mindent eldobalnak, autok szazai a krtekben, utszeleken leallitva, motorok ezrei szetszorva -eldobalva meg csak szetb semk szedik alkatresznek .
ja es 2 alkalommal becsaptak a vendceglöben ugyanabban-- mashol 5 euro volt a töltött paradicsom, itt 13 volt !! majd Lamb Shops-ot kertem es kivagtak a hust belöle, csak a C alaku bordareszt adtak . . . . letakartak egy hatalmas krumpli Pomessel . . . .
aztan amikor felalltam, es allva lefotoztam, kerdeztek minek? Mondom megy az ujsagnak hogy becsapnak, kivagjak a hust a C alaku borda közepeböl . . . futkosas, es masik kajat hoztak DÖBBENETES !!!!
KORFU NEM AZ EN VIDEKEM
Sok magyar volt sok helyen kiirva beszelünk magyARUL , kömüves, festö villanyszerelö stb mind vannak . SOHA TÖBBET ODA
az egesz Ion tengert a nyugati partot el kell felejteni ez van
Ja: es hideg vol te es zuhogott ejjel-ömlött az esö, majd megfagytam brrrrr

# 7232
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Alfie
Aktív fórumos
Aktív fórumos
56 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249497 Üzenet linkje2019-06-22 08:27:07 

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy ha online veszek komp jegyet és lekésem a járatot,akkor a következőre elfogadják? Köszönöm!
# 7233
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mezzos
Törzstag
Törzstag
714 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249498 Üzenet linkje2019-06-22 08:40:42  Idézet innen: #249497

alfie írta:
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy ha online veszek komp jegyet és lekésem a járatot,akkor a következőre elfogadják? Köszönöm!


ha még előtte felhívod őket, akkor tuti

# 7234
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kepkypa
Törzstag
Törzstag
2074 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#249518 Üzenet linkje2019-06-25 18:26:08  Válasz a #249497. hozzászólásra Előzmény #249497

Teljesen felesleges Korfura előre online megvenni a jegyet.... Kb óránként megy szezonban valamelyikre 100% hogy felfértek..
# 7235
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mezzos
Törzstag
Törzstag
714 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249521 Üzenet linkje2019-06-25 21:54:11 

hát vagy vedd meg online, mikor lejössz a pályáról Igoumenitsánál és nagy a sor a bódéknál
# 7236
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kepkypa
Törzstag
Törzstag
2074 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#249531 Üzenet linkje2019-06-26 20:13:51  Válasz a #249521. hozzászólásra Előzmény #249521

Mert marha nagy sorok szoktak lenni, icon_smile.gif
# 7237
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Alfie
Aktív fórumos
Aktív fórumos
56 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249541 Üzenet linkje2019-06-27 09:58:21 

Köszönjük a válaszokat. Azért akartuk megvenni mert online van 25% kedvezmény.De inkább a helyszínen vesszük meg mert azt válaszolta a "Lefkimmilines.gr" hogy nem érvényes a következőre a jegy ha lekéssük.
# 7238
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Alfie
Aktív fórumos
Aktív fórumos
56 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249542 Üzenet linkje2019-06-27 10:05:11 

lefkimmilines.gr Facebook-on írtam nekik és csak most válaszoltak jó egy hét után.
# 7239
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xtina
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
23 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249574 Üzenet linkje2019-07-10 23:40:59 

Sziasztok! Pénteken Korfura indulunk, minden terv a fejben, mit szeretnénk megnézni, hova megyünk melyik nap, egyetlen egy kérdőjel van a fejünkbe Porto Timoni..... tudom hogy nehézkes a lejutás, bevállalnánk, de velünk lesz egy alig 2 éves fiúcska. Viszont valahol valamikor olvastam, hogy vizitaxi is átvisz oda, csak épp nem tudom honnan lehetne igénybevenni.... kérlek benneteket segítsetek, esetleg árral megspékelve. Borzasztóan, nagyon nagyon nagyon szeretnénk megnézni.....
# 7240
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dettix
Törzstag
Törzstag
623 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#249575 Üzenet linkje2019-07-11 12:17:53  Válasz a #249574. hozzászólásra Előzmény #249574

Mintha olvastam volna, hogy Afiniből lehet taxival menni. Talán ha ott szétnéztek találtok valamit.
# 7241
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Deák62
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
15 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249600 Üzenet linkje2019-07-20 22:15:56 

Szaisztok!
Tanácsot szeretnék kérni, Moraitika, Panorama apartmanban hányas számú szobából a legszebb a kilátás a tengerre? Gondolom a legfelsők valamelyikéből, de nem tudom, hogy vannak a szoba számok? Melyik épületben vannak az IBUSZ-nak szobái mindkettőben?

Köszönettel

# 7242
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csejgo
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249725 Üzenet linkje2019-10-21 09:33:17 

Sziasztok. A nyáron Korfura utazunk. Az lenne a kérdésem, hogy a környékén van e lehetőség delfin úszásra,? mert a kislányom vágya
# 7243
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249726 Üzenet linkje2019-10-21 13:01:43 

delfin uszas ??????????????????

Biztos a Pillango uszara gondoltal . . . Sportuszodaba van oktatas

# 7244
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kepkypa
Törzstag
Törzstag
2074 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#249730 Üzenet linkje2019-11-09 19:40:11  Válasz a #249725. hozzászólásra Előzmény #249725

Több mint 20é ve járok Korfura, de egyszer láttam kb 2 másodpercre egy delfint, de lehet nem is az volt icon_smile.gif Szóval esély kicsi rá hogy delfinekkel ússzatok icon_sad.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2 3 ... 481 482 483


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu