Tilos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Dodekániszosz
Hozzászóló Üzenet
# 106
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249229 Üzenet linkje2019-04-15 09:08:45 


megerkezik a Hajo Velencebe


utazas a vegtelennek tünö Oceanon


a kiszemelt hazam Tiloson icon_smile.gif)



ez a masik, de ez aranybol van

a vendeglösöm, Grill spezialista

a hatso-kert az Eristos Hotelben a balkonrol

Panteleimonasi Klosterem , ami mindig amulatba ejt

ez Andreas vidam, allandoan tele -vendeglöje Rodoson, nagyon ajanlom, de mar irtam rola valahol
ennyi a sok szaz Fotobol.

# 107
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249562 Üzenet linkje2019-07-05 20:50:14 





ha egyszer Nissiroson leszel es ezt meglatod - - - -

# 108
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249804 Üzenet linkje2020-02-02 15:17:53 

nehezen birom a hosszu telet annak ellenere , hogy havazas hoeses, kemeny hidegek nem voltak, Motort elökeszitettem
Karacsonykor irt a Michalis a szallo tulaja fiatal srac, es most Januar vegen is emileztünk, hianyzik az ottani hangulat, irja Majusban jönnek az elsö vendegek, 97 eves nagyapja jol van, 2 eve szivmütete volt, annak ellenere csinaltatta, hogy az orvosok Athenban nem akartak de az öreg makacs . Tavaly Rhodosbol inulo hajon talalkoztunk , es nem latszott rajta semmi orvosi beavatkozas, gyengeseg. Rodoson szemüveget csinaltatott csupan...40 evet Nemetben lehuzott, Nemet es Olasz perfekt, kis Vespa motorjarol 3 eve letiltottak, de tavaly is lattam berregni vele, Jo lenne Rodoszon elni, de a megelhetes draga mint Austria. nekem a z evenkenti leutazas baromi draga, a hajout miatt, csak ha a Kabint nem fizetem olcsobb. Jugokon keresztül motorral lemenni , mint sokan autoval 12 oraig nyomatjak egyfolytaban azt en nem vallalom, Hulla faraszto lenne . 1 x csinaltam meg a Jugo haboru elött 1990 ben .azota repülö, vagy motor . Ez a feljebb lathato Foto egy Nissirosi deli oldalrol keszült , itt talaltam egy elhagyatott hazat, a sötet folt Tilos, a hangulat leirhatatlan a levegö forro vibralasa, a tenger szine a csend stb miatt .
Ez lesz a 9-edik nyaram a szigeten, remelem nem leszek olyan barom mint tavaly felhuztam az orrom mert Rodoson nem kaptam azonnal szobat ott ahol szerettem volna es duzzogtam es visszajöttem , Aztan velencebe ugyanezt csinaltam en barom .Remelem jo lesz az ev. Meg 3 es fel Honap, aztan indulas icon_smile.gif))Eladtak a kiszemelt aranybol epült hazamat icon_smile.gif)





# 109
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249891 Üzenet linkje2020-05-24 09:42:06 

https://www.rodiaki.gr/article.....-ths-thloy

Tiloson kesz lett az uj Museum, ahova 4500 evvel ezelött sigetre bevandorolt Elefantok csontjait, es egyeb mind egy helyre összegyült allati maradvanyok csontjai voltak, / valoszinü abban a barlangban lehetett nekik regen ivoviz, es e-miatt ott gyültek, es haltak meg / most ide az uj Museumban kaptak helyet.
Becsben is vannak Elefant csontok az asatasok utan odavittek parat ----

a jegkorszakban 30--50 meterrel volt alacsonyabb a tengerszint -igy atsetalhattak szarazon az allatok Azsiabol...

itt a cikk irja ezen a környeken van meg 7 közepköri varmaradvany--sajnos en eddig egyet sem lattam , ami van az a mesebeli 1400 körül epitettek --Panteleimonasi Kolostor

# 110
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249892 Üzenet linkje2020-05-24 09:47:57 

https://www.rodiaki.gr/article.....-ths-thloy

Tiloson kesz lett az uj Museum, ahova 4 500 evvel ezelött sigetre bevandorolt Elefantok csontjait, es egyeb mind egy helyre összegyült allati maradvanyok csontjai voltak, / valoszinü abban a barlangban lehetett nekik regen ivoviz, es e-miatt ott gyültek, es haltak meg / most ide az uj Museumban kaptak helyet.
Becsben is vannak Elefant csontok az asatasok utan odavittek parat ----

a jegkorszakban 30--50 meterrel volt alacsonyabb a tengerszint -igy atsetalhattak szarazon az allatok Azsiabol...

itt a cikk irja ezen a környeken van meg 7 közepköri varmaradvany--sajnos en eddig egyet sem lattam , ami van az a mesebeli 1400 körül epitett --Panteleimonasi Kolostor

# 111
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249924 Üzenet linkje2020-06-06 15:51:37 

sooo leute !

megis lesz lemotorozas meghozza nem is ősszel,-(nem tudom kivarni a septembert ) hanem Juli 10-12 en lemegyek velencebe par napra, aztan 15 en megy a hajo Igoumenitsaba .
Hogy aztan onnan merre tovabb , nem tudom . . . .

temetőbe a havert latogatom, ( a temető latogatasa egyre jobban megvisel, most a virus ideje alatt lelassultam, megfaradtam, sokat spekulaltam, ) kek szallodaban alszok, es reggel tovabb .

210 helyett 140 a kabin ara, jol levittek valoszinú a forg ado csőkkentese miatt ?? az arakat, motor csak 30.-

Egy Albanian levezető utat is nezegettem, de inkabb inkabb elringattatom magam a hajo halalkenyelmes agyaban a csendben mint ejt napalla teve hulla faradtam motorozzak lefele. Mar nem megy .

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Dodekániszosz
<   1 2 3 4 5 6 7 8


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu