Könyvek
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : -- Off topic --
Hozzászóló Üzenet
# 271
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mono
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
646 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237863 Üzenet linkje2016-03-28 18:10:07 

Sziasztok! Olvasta közületek valaki az életfonal című könyvet Victoria Hislop-tól? ( Thessalonikiben 1917-es tűzvészről van benne szó, és sok minden másról). A sziget című könyvét itt többen olvastuk, ami igazán érdekes, lebilincselő volt, vajon az életfonal milyen lehet? Érdemes belekezdeni, olvastátok?
# 272
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mediterraneo
Törzstag
Törzstag
1300 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#241275 Üzenet linkje2016-08-01 09:17:55 

A nagy nyári rendrakás eredményeként egy könyv a Vaterára, és másik két Görögországot érintő könyv kerül kukába. De előtte megkérdezem, kell-e valakinek.
Az eladó könyv: Andreas Staikos: Étkek és vétkek (pikáns, de elég unalmas sztori, görög receptekkel) 500 Ft + postaköltség (illetve személyesen átvehető a Nyugatiban, ha néha arra járok).
A másik két ingyenes könyv:
Kerényi Károly: Az égei ünnep - művészettörténeti és filozófiai tanulmányok (5 tanulmány, egy pici és vékony kötetben). Olyan vékonyka, hogy postaköltséget sem kérek, mert pár száz forint lehet csak és mert örülnék, hogy ha valaki hasznát venné.
És végül: Travelling to West Cyclades (Kythnos, Serifos, Sifnos, Kimolos, Milos). Jó vastag és nehéz, tehát a postaköltség is olyan ezer forint körül lesz (vagy a Nyugatiban tudom átadni). Van benne egy-egy rövid leírás a felsorolt szigetekről és nagyon sok reklám: szálláshelyről, vendéglátóipari-egységről, autóbérlésről, boltokról. Meg fotók. Ezek persze neten is elérhető infók, de ha valaki szeretné könyv formájában, szívesen átadom.

# 273
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Katherina
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#250159 Üzenet linkje2021-04-21 11:40:30 

Sziasztok!Örülok hogy rátaláltam erre az oldalra teljesen veletlenül,miközben görög nyelvű anyagot kerestem a neten. icon_smile.gif Én is imádok olvasni.Most éppen két könyvet olvasok egyszerre: az Így lettem Michelle Obama-t és a Τα μεγάλα κορίτσια δεν κλαίνε- Λιβανού Μπέσση.
Közben készülök a nyelvvizsgára. icon_smile.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : -- Off topic --
<   1 2 3 ... 17 18 19


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu