Kos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Dodekániszosz
Hozzászóló Üzenet
# 1531
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#87804 Üzenet linkje2009-01-15 15:42:59 

Szia Zsokri!
Örülök, hogy jól jött az én véleményem is. Nekünk is nagyon fontos a part, de nem muszáj, hogy ott legyen, ahol lakunk. icon_smile.gif Na ezt most jól megmondtam. Úgy értem, nagyon fontosak a szép partok, de mindegy, hogy messzebb vannak-e, mert mindig bérelünk valamilyen járgányt és azzal el lehet jutni oda.
Koson a (nekünk) legszebb part a Magis Beach volt, Kefalos előtt jó pár km-rel, ahova több, mint egy órán át kellett robogóznunk.

Már régen nem mondom azt, hogy rossz hely Kos, meg van a maga szépsége. Ami nekem nagyon hiányzott benne, az az igazi görög falvak hangulata. Mert ott quazi ilyen nincs!

A többit írom privátban. icon_smile.gif

Üdv

# 1532
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#87877 Üzenet linkje2009-01-16 22:07:35 

Zsokri!

Én azért szavazok Kos városra vagy Lambira , mert én nagyon szeretem az esti tavernázásokat. Megkóstolni a görög kajákat és egy frappé mellett üldögélve csak úgy nézni ki a fejemből.
A sziget olyan kicsi, hogy bármelyik strandra gyorsan el lehet jutni.

# 1533
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#87910 Üzenet linkje2009-01-17 15:26:45 









# 1534
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ludovika
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
17 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#87912 Üzenet linkje2009-01-17 15:48:49  Válasz a #87655. hsz-ra Előzmény #87655

Szia Zsokri!
Mi 2 éve voltunk Mastichariban a Hotel Achilleasban.Ez Mastichari falujának központjától 15 perc séta a part mentén.Mastichariból indulnak a kompok a szembelévő Kalymnosra.

# 1535
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsokri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
381 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#87916 Üzenet linkje2009-01-17 16:54:00 

Ferrari: nagyon szépek a képek, amiket csatoltál! Hol készültél:
ludovika: nagyon köszönöm a tippet, sajnos a Hotel szó olvasatán mindig kötelező jellegű fogyasztás jut eszembe a szállást illetően, de utánanézek. Viszont sokatokkal beszéltem priviben, s azt hiszem - fogalmam sincs illik-e ideírni, de engem mindig őszinteségre tanítottak - hogy lehet, hogy elcsábulok egy másik szigetre.... Még persze semmi sem biztos, nem tudom, ciki-e vagy sem, meglátom. Azért nem adom fel a szálláskutatást, de bizony most már más irányban is nyomulok, abból azért nagyobb a választék. Olvasgatom ezt a fórumot továbbra is, bár volna az embernek annyi pénze, hogy mindenhová eljuthatna, ami csak egy kicsit is megérinti..... Azért még egyszer megköszönném mindenkinek aki bíztatott, vagy más tippet adott, akármit. Az internetnet vannak hátrányai, de előnyei is, s ez az egyik legnagyobb, hogy ismeretlen emberek kikérhetik egymás szubjektív véleményét, levonhatják a tanúságot, és segíthetnek másoknak döntésekben. Én is váltam már más "hasznára" s nagyon jól esett utólag a visszajelzés, hogy tényleg ott és úgy volt, ahogy ajánlottam.

# 1536
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#87920 Üzenet linkje2009-01-17 17:51:17 

Szia Zsokri!

Sorrendben: Agio Theologos, Limnionas, Lambi.

# 1537
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#87922 Üzenet linkje2009-01-17 17:56:24 

Zsokri!

Szerintem ne hallgass senkire csak a saját érzéseidre.
Az pedig, hogy kinek mi a jó és mi a szép nagyon szubjektív.
Sajnálom, ha hagyod magad lebeszélni Kos-ról.

# 1538
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#87923 Üzenet linkje2009-01-17 18:03:13 

Ferrari, most lehet, hogy nagyon fogsz utálni, de nem bírom megállni, mert szerintem tévesen vannak megnevezve a képek és én szeretem a precízséget. Szóval nem ellened, hanem a pontosság kedvéért:

1. Ag. Theologos

2. Kefalos előtti öböl (Magic Beach)
Saját képem: Magic Beach, a háttérben a nagy hegy a Kefalos-félsziget kiszögellése. A tieden ugyanez látható. Lambinál még csak hasonló táj sincs. Ez a hely mélyen az emlékezetembe vésődött, mert itt lehetett meztelenkedni. icon_wink.gif



Tiéd:


3. Limnionas



Legutóbb vojandi szerkesztette (2009-01-17 18:08:22), összesen 2 alkalommal
# 1539
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#87926 Üzenet linkje2009-01-17 18:06:44 

Bocsi, teljesen igazad van, a 2. Magich Beach a 3. Limnionas.
Viszont nem a képeid közül töltöttem le.

# 1540
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#87927 Üzenet linkje2009-01-17 18:10:52 

Tudom. Ne haragudj, csak pontosítani akartam. A saját képem azért tettem oda, hogy látszódjon, hogy augyanaz a hegy van a háttérben.
# 1541
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#87928 Üzenet linkje2009-01-17 18:13:27 

ok... bocs... összekevertem valamit, de egyértelmű, hogy Lambinál hasonló sincs.
# 1542
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
S.Andi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
23 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#89349 Üzenet linkje2009-02-03 15:16:42 

Sziasztok!


Új vagyok még itt az oldalon, kérlek segítsetek! 2009.06.01-én indulunk nyaralni Kosra a TUI-val. icon_biggrin.gif A szállásunk Lambiban lesz, a Luca Blue Lagoon Resort hotelben.A kérdéseim: milyenek az árak a hazaihoz képest?(kaja, buszjegy,taxi)A parton mennyiért lehet bérelni 2 napágyat egy napernyővel?A válaszokat előre is köszönöm! icon_biggrin.gif

# 1543
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#89351 Üzenet linkje2009-02-03 15:34:21 

Szia S.Andi!

Megnéztem a hotelednek a (direkt) honlapját, mert úgy rémlett, mi közvetlenül mellette laktunk. De nem, összekevertem, de a képekről felismerve látom, hogy ez borzasztóan kint van Lambitól. Ahol mi laktunk, az volt 4 km-re Kos várostól és úgy 1 km-re Lambitól. A tietek még legalább egy km-nel kijjebb van és a tengerpart sem szép ott. Feltéve, ha nem tévesztem össze valami mással. icon_smile.gif
Buszjegy Kos városba úgy emlékszem 1 Euro volt fejenként, taxi is megfizethető, 2 napágy + napernyő partszakasztól függően 6 és 8 Euro között mozog.

# 1544
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
S.Andi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
23 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#89353 Üzenet linkje2009-02-03 15:45:49 

Szia Vojandi!

Köszönöm a válaszodat!A TUI (ill. Gulet)katalógus szerint a hotelt csak egy út válsztja el a parttól.Kos város 2 km,azt olvastam,hogy Lambiból 25-30 perc séta.Hogy érted, hogy ott nem jó a part?A katalógus szerint homokos, lassan mélyülő.Direkt ezért választottuk, mert kisbabával megyünk.véleményed szerint hol találjuk majd a legközelebbi jó strandot?

# 1545
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#89354 Üzenet linkje2009-02-03 16:01:15 

Lambitól gyalog valóban úgy 20 perc, de Kos város lambi után jön. Ez a szálloda Kos várostól kb. 5 km-re van. A part kesekeny, homokos-aprókavicsos, a víz alatt felváltva vagy nagyon köves vagy kavicsos vagy homokos, vizifüves, lassan mélyül. Valóban csak az út választja el a kisebb (szemétlerakóhelyként szolgáló) homokdűnés sávtól. Ronda part. Egy napon strandoltunk itt (a beszámolóm első oldalai között látható első tengerparti képen van ez a part) este tudok róla neked betenni ide is 2-3 képet, most el kell mennem.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Dodekániszosz
<   1 2 3 ... 102 103 104 ... 144 145 146   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu