Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 587 588 589 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Kszifiasz | #166005 Üzenet | 2011-06-17 19:53:40 |
Na sikerült végre a néger fiut feltenni.
  Kszifiasz | #166008 Üzenet | 2011-06-17 20:05:20 |
http://gallery.site.hu/d/18280925-2/Sarti_Toroni_2011__047.jpg
http://gallery.site.hu/d/18280928-2/Sarti_Toroni_2011__048.jpg
http://gallery.site.hu/d/18280931-2/Toroni-_Sarti_301.jpg
http://gallery.site.hu/d/18280934-2/Toroni-_Sarti_302.jpg
http://gallery.site.hu/d/18280977-2/Toroni-_Sarti_303.jpg
http://gallery.site.hu/d/18280980-2/Toroni-_Sarti_305.jpg
http://gallery.site.hu/d/18280983-2/Toroni-_Sarti_306.jpg
http://gallery.site.hu/d/18281035-2/Toroni-_Sarti_308.jpg
http://gallery.site.hu/d/18281038-2/Toroni-_Sarti_309.jpg
http://gallery.site.hu/d/18281041-2/Toroni-_Sarti_310.jpg
http://gallery.site.hu/d/18281044-2/Toroni-_Sarti_317.jpg
http://gallery.site.hu/d/18281051-2/Toroni-_Sarti_319.jpg

Beszter. Remélem jó lesz.
  Ildicskó | #166016 Üzenet | 2011-06-17 20:57:18 |
Sziasztok!
Az utazás modja nem egyszerű történet. Négyen megyünk (2 pár), 3 autó közül a miénk a legkényelmesebb és leggyorsabb, nem hencegés, de így van. Mivel a mi autónkat beszéltük meg, készpénznek vette mindenki, hogy egész úton a férjrm vezet. Tudom, le lehet vezetni, de mivel mindenkinek van jogsija, és rajtam kívűl mindenki rutinos vezető, illene egy kicsit bevállalni. Utána néztem a vonatnak, repülőjegynek, mert busszal már voltunk, de nem nagyon jött be. A vonat nem egyszerű, a repülőjegy ára pedig 30eFt illetékkel együtt oda-vissza. Szerintem ez jó ár, és nagyon szeretünk repülni, csak ritkán van rá lehetőségünk. Egyébbként transzferekkel, szállással, utazással együtt 12 nap kb. 110000-115000Ft/fő jön ki a nyaralás+ költőpénz, de csak gyrosra, mazsolaborra és motorra fogunk költeni.icon_smile.gif)))) Sajna, egy ideig nem megyünk nyaralni, de ezzel nem foglalkozunk, csak azzal, hogy júliusban megyünk.
  Ildicskó | #166018 Üzenet | 2011-06-17 21:01:38 |
Még annyit, hogy nekem mindegy, csak menjek, a többség döntött, én csak szervezkedek.
  Manda | #166020 Üzenet | 2011-06-17 21:14:09 |
Sziasztok!
Sajnos, látom nem nagyon van információtok a Virozi apartmanról. Sebaj, biztos jó lesz.
Mi két éve Sartiban megismerkedtünk egy párral, akik a Spanosban voltak. Nagyon szép apartmanjuk volt és a tengerre nézett. Kicsit irigykedtünk, ezért is szerettünk volna idén oda menni, csak hát lecsúsztunk róla.
Olvasva a fórumot mi is úgy döntöttünk a férjemmel, hogy a Taousanis Tours-t választjuk fakultatív programokkal kapcsolatban. Bár az biztos, hogy kalózhajózunk Attiláékkal.
Gingike Ismeretlenül is gratulálok az államvizsgádhoz!
  Ildicskó | #166021 Üzenet | 2011-06-17 21:18:21 |
Bocsi, az előbb elfelejtettem megköszönni az infókat!
  Norcsibaba | #166022 Üzenet | 2011-06-17 21:19:48 |
ildicskó!Igazad van mindegy mivel megy az ember csak induljon már el.Szerintem nagyon jó áron vettétek a jegyeket és ezért jó döntésnek tartom.Nekünk csak a repülő jegyet kellett fizetnünk a szállást tavaly nyertük meg az ottani nyaraláson így mi is megússzuk 72000ft-ból + költőpénz.kívánok Nektek és a baráti társaságnak jó nyaralást.
  Beszter | #166026 Üzenet | 2011-06-17 22:10:56 |
Szia Kszifiasz!
Szuperek a képek KÖSZI!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif és várom a többit is. icon_biggrin.gif
Ti hány fősbe is voltatok?
Egyébként most már úgy vagyok,hogy mindegy mi milyen csak MENJÜNK MÁR!!!!!!!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  Kszifiasz | #166028 Üzenet | 2011-06-17 22:21:15 |
Szia Beszter. Nincs mit, lesz még több is,csak ahogy irtam három telefonról plussz a fényképezőgépről tettem fel a képeket. Egyelőre összevissza vannak. A kérdésedre válaszolva mi az első emeleten voltunk a hármas szobában. A feleségem, és a lányom van a képen az erkélyen. Ez egy négyfős apartman.
  Kocsis78 | #166029 Üzenet | 2011-06-17 22:21:22 |
Sziasztok,új vagyok,szeretnék idén Sartira menni nyaralni, a Lakis apartmant nésztuk ki valakinek van-e valamilyen tapasztalata ezzel az apartmanházzal kapcsolatban?
Esetleg volt-e már valaki ott?
Azt irják, hogy 10 méterre van a szabadstrandtól de azt nem tudjuk, hogy homokos-e az a partszakasz.
Vagy Sartin minden partszakasz homokos??
Elorre is koszonom a válaszokat.
Udv Krisztián
  Kszifiasz | #166030 Üzenet | 2011-06-17 22:26:01 |
Krisztián. Az apartmanról nem tudok semmit. Sartin az ófalu első 200 métere nagyon finom aprókavicsos, atöbbi 2 km homok.
  Beszter | #166031 Üzenet | 2011-06-17 22:32:32 |
A repülő, nem repülő témához csak annyit szeretnék fűzni ,hogy mindenkinek van némi igaza!

Igen ,szerintem is macerás a repülés IS.Korfu-i nyaralásunkkor :Kadarkútról (Kaposvártól 25 km)nekünk Bp.-t 2-2,5 óra,előre foglaltam parkolót (10000 ft) ,persze nem közvetlen a repülőtérnél,hanem kis busszal hoztak vittek minket.Két órával indulás elött ott kell lenni!Charter járattal még talán nincs akkora gond,de a Wizzair Rodoszi járata reggel 6 óra helyett,délután 14.30-kor szállt fel,mivel elöbb a menetrendszerinti járatokat indítják,majd a chartert és aztán jön csak a fapados!!!.Két gyerekkel nem egy leányálom a várakozás .Persze csekkolásnál nem vihetsz magaddal folyadékot,a tranzitba pedig aranyáron megy az innivaló!

DE!!!!
Hát a repülés az egy felejthetlen élmény!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
És igen azt mondom,hogy aki teheti az menjen repülővel!
Nekünk az idén 5 főre nem fért bele a büdzsébe (a szívünk szakad meg,ha repülőt látunk),így maradtunk a busznál,mivel az autóhoz még azóta sem lettem elég bátor!! icon_redface.gif

Legközelebb jobban spórolok és irány a Liszt Ferenc repülőtér!Mennyivel jobban hangzott a Ferihegy!!!!

Egyébként pedig teljesen mindegy csak legyünk már SARTIN!!
  Beszter | #166032 Üzenet | 2011-06-17 22:34:23 |
Kszifiasz akkor van esélyem a sütőre?! icon_biggrin.gif
  Kszifiasz | #166033 Üzenet | 2011-06-17 22:38:19 |
Beszter. Én is nekivágtam autóval,és ezentúl csak azzal megyek. Annyi hasznos tanácsot szereztem itt a fórumon, hogy simán ment minden. Ahogy valamelyik kedves fórumozó irta, kitaposott ösvény.
  Kszifiasz | #166034 Üzenet | 2011-06-17 22:40:01 |
Beszter. Sütő az nincs, csak rezsó. Hogy az ötfősbe van e nem tudom.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 587 588 589 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu