Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 8830
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166035 Üzenet linkje2011-06-17 22:47:01 

Az 5 fősbe van,már leérdeklődtem!SZUPIIIII!!!!!
Mintha megbeszéltük volna ,hogy praktikus dolgokat (lásd. vasaló,hajszárító) ott hagytok nekünk? icon_wink.gif icon_smile.gif

Párom minden zokszó nélkül nekivágott volna autóval az útnak!Én vagyok a családban a betoji.De így olvasva Benneteket már lehet,hogy másként döntenék!Netán együtt másokkal!Na majd legközelebb!

# 8831
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166036 Üzenet linkje2011-06-17 22:50:27 

Manda! A Sarti-infon és az Ibusz oldalán találtam a Viroziról néhány dolgot,de ezek elég általános infók ,amiket gondolom az utazási irodában Neked is elmondtak!Ha találok valamit írok!
# 8832
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166037 Üzenet linkje2011-06-17 22:54:14 

Manda! Még eszembe jutott,hogy a Sithoni-Sarti Klub Fórumán is érdeklődhetsz elég sok apartmanról írtak ott is!
# 8833
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166039 Üzenet linkje2011-06-17 22:57:07 

Jó éjt mindenkinek!!

Minden eltelt éjszakával ugyanis közelebb vagyunk az induláshoz! icon_wink.gif icon_smile.gif

# 8834
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166040 Üzenet linkje2011-06-17 22:57:44 

Beszter. Az egész úton két pont van ami probléma volt. A Belgrádi lezárt felhajtó, a másik a Halkidiki felé letérő út volt. A gps szerint balra kellett volna menni csak arra nem volt út. 200 méteren belül megoldottam mind a kettőt. Tényleg egyszerü hidd el. Talán jövőre.
# 8835
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166041 Üzenet linkje2011-06-17 23:01:03 

# 8836
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166042 Üzenet linkje2011-06-17 23:03:14 

Kszifiasz! Ezzel a képpel fogok álmodni!! Köszi! icon_biggrin.gif
# 8837
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166045 Üzenet linkje2011-06-17 23:07:35 

# 8838
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Boni
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
36 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166049 Üzenet linkje2011-06-17 23:56:37  Válasz a #166029. hsz-ra Előzmény #166029

Szia Kocsis 78

Mi 2x voltunk a Lakis melletti apartmanban, a Danában.Nagyon jó helyen van,ha szerencsések vagytok tengerre néző szobát kaptok,de ha nem akkor sincs gond mert közvetlen a tengerparton van.
Szerintem nyugodtan foglalhattok mert nem fogtok csalódni benne.



Üdv:
Boni

# 8839
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
TaousanisTours
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166119 Üzenet linkje2011-06-18 17:13:33 

Sziasztok!

Köszönjük a fogadtatást icon_smile.gif Próbálunk naprakészek lenni a fórumon, de nem mindig fog sikerülni, előre is bocsánat! icon_smile.gif
Elindult a delfines játékunk, úgyhogy mindenkit várunk szeretettel a Delfin fotókkal együtt a főtérre!! icon_smile.gif

Egyébként nagyon nagyon meleg van már, elmúlt a telihold is, tehát szuper időnk lesz mostmár!
A víz is tökéletes! icon_smile.gif
Mindig ki szoktuk tenni az akutális időjárást az iroda ajtajára, ha itt vagytok is meg tudjátok majd nézni!

Megpróbálunk mi is válaszolni a kérdésekre, amennyire időnk engedi!

Mindenkinek jó készülődést kívánunk! icon_smile.gif

# 8840
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cecee
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166126 Üzenet linkje2011-06-18 18:18:26 

Sziasztok!!
Sartitiol a meteorak milyen messze van,es ott a kornyeken van parkolo ahol le lehet allni?Halaszni lehet sartin?esetleg lehet nagyobbakot is fogni.Aki a kozeljovoben indul Sartira annak nagyon jo utat kívánok!!!!!!!!!!!!!

# 8841
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
TaousanisTours
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166129 Üzenet linkje2011-06-18 18:34:59  Válasz a #166126. hsz-ra Előzmény #166126

Szia!

A Meteorák kb. 400 km-re vannak Sartitól, és igen, van parkoló, ahol meg lehet állni.

Horgászni lehet, de itt nem nagyon vannak halak, legfeljebb csak ilyen nagyon picik...
A kikötőben szoktak horgászni, de nem nagyon fognak semmit. A helyiek halászni járnak hajóval, és inkább éjszaka.

# 8842
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cecee
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166131 Üzenet linkje2011-06-18 18:39:07 

Koszi a gyors valaszt!!!
# 8843
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166133 Üzenet linkje2011-06-18 18:43:14 

# 8844
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166134 Üzenet linkje2011-06-18 18:58:42 

Cece. A fenekezós módszert ajánlom, lehetőleg féder bottal. Majdnem függőlegesen kb 75 fokba felállitva. 30-40 gramm ólommal minimum, a kissebb nem jó. Hazai csonti lefagyasztva izlik nekik. De ha nem akarsz vinni magaddal, Sassos gyrossal átlósan van egy horgászbolt. A sziklás részen a köveken vannak félhátu kagylók. késsel leszeded,kiszeded a husit, és mehet is fel a horogra. Általába sügér félék, igy szeretik az ilyen csalit. Úszós módszert nem javaslom, elég problémás hullám stb. Én az ordas tavi 6-8-10 kg -os pontyok után kicsit gyengének tartom ezt a fogást, de hátha neked sikerül nagyobbat akasztani. Görbüljön.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 588 589 590 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu