Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 8860
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166222 Üzenet linkje2011-06-19 12:21:58 

Valaki Apollon Travellel Július 15.-i indulással jön Sartira?
# 8861
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166234 Üzenet linkje2011-06-19 14:16:42 

TaousanisToursT Szeretném kérdezni .Meddig tart a delfines játék?
# 8862
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bároka
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166242 Üzenet linkje2011-06-19 15:41:55 

sziasztok.ami a kalóztanyával szembe van egy apartman nagy medencével annak valaki tudja a nevét illetve hol tudnám megnézni a linkjét a neten ha van neki egyáltalán.
# 8863
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sziszko
Aktív fórumos
Aktív fórumos
107 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166246 Üzenet linkje2011-06-19 16:05:22  Válasz a #166242. hsz-ra Előzmény #166242

Sarti INN apartman a neve,láttam a webkamerán mikor rakták rá a falra,fenn van a neten is már.Az Apollon travel oldalán pl fenn van.
# 8864
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bároka
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166247 Üzenet linkje2011-06-19 16:08:59  Válasz a #166246. hsz-ra Előzmény #166246

bite dánke:)
# 8865
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Larik
Aktív fórumos
Aktív fórumos
168 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166249 Üzenet linkje2011-06-19 16:15:36  Válasz a #166158. hsz-ra Előzmény #166158

Szia Ibissz!

Ha nagyon szépen megkérlek, akkor megnéznéd nekem, hogy mennyibe kerül most az autó, motor, illetve kerékpár bérlés kb. 3-4 napra? Autóból a legkisebb kategória érdekelne.
Nagyon szépen köszönöm a segítséget és nagyon-nagyon szuper nyaralást kívánok Neked, Nektek. icon_smile.gif

Üdv: Klara

# 8866
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166254 Üzenet linkje2011-06-19 16:53:53 

Kszifiasz! Ilyenre amortizáltátok le,vagy ezt kaptátok helyette!!?? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ui.:Fél napig dőltünk a nevetéstől,úgyhogy ez bejött!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 8867
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166255 Üzenet linkje2011-06-19 16:56:05 

Fate! Szívesen mennék akkor is,de sajnos mi addigra már itthon leszünk és Irigykedünk azokra ,akik akkor indulnak! icon_redface.gif icon_smile.gif
# 8868
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166261 Üzenet linkje2011-06-19 17:48:56 

Sziasztok. Beszter. Gondoltam, hogy tetszeni fog. Ezt a házikót Sarti és a halott város között láttam. Muszály volt lefotózni.
# 8869
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ibissz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
190 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166262 Üzenet linkje2011-06-19 17:49:02  Válasz a #166249. hsz-ra Előzmény #166249

Szia Klara!

Tegnap elmondták, de mivel mi nem akarunk bérelni, nem is igazán jegyeztem meg. A quad 50, a bicikli 5-6, a motor 20 euró körül van Sassosnál egy napra (ami reggel kilenctől este kilencig tart, ezt megjegyeztem), úgy rémlik, de ha arra járunk, kérdezek pontos árakat.

Köszönjük a jókívánságokat! icon_biggrin.gif

Nagyon jó idő van ma is, a víz is kellemes. Reggel nyugodt volt a tenger, de délutánra fújni kezdett a szél, és most megint hullámzik.

# 8870
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
TaousanisTours
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166264 Üzenet linkje2011-06-19 18:02:23 

Norcsibaba

Októberig tart a játék! icon_smile.gif
Nem akarunk senkit kihagyni, úgyhogy egész nyáron lesz!

# 8871
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Larik
Aktív fórumos
Aktív fórumos
168 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166271 Üzenet linkje2011-06-19 18:32:28  Válasz a #166262. hsz-ra Előzmény #166262

Szia Ibissz!

Nagyon szépen megköszönöm Neked, ha esetleg megkérdezed a pontos árat. icon_smile.gif
További kellemes estét! icon_smile.gif

Üdv: Klara

# 8872
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166273 Üzenet linkje2011-06-19 18:45:16 

Kszifiasz! Muszáj volt lefotózni?Persze ,mert már ott tudtad,hogy nekem fogod felajánlani! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
De tudod most már ezzel is beérném,ha már ott lehetnék! icon_biggrin.gif

# 8873
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166274 Üzenet linkje2011-06-19 18:48:58 

Szia Ibissz!
Jó nyaralást kívánok nektek!!Használjatok ki minden percet!
Várjuk az élménybeszámolót,ha hazaérsz!Addig pedig nyaralj!!!!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 8874
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166277 Üzenet linkje2011-06-19 18:59:35 

Beszter. Hát? Most nézegetm az apollon katalógusát. Úgy visszamennék, pedig nemrég jöttem haza.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 590 591 592 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu