Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 603 604 605 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Diuskaa | #167345 Üzenet | 2011-06-27 00:08:44 | Válasz a #167311. hsz-ra
Már annyira lázban vagyok, hogy nekem még 2 hetem van az indulásig, de már írom a listát, hogy mit akarok magammal vinni és még mi nincs meg. icon_smile.gif A baj, hogy egyre jobban azt érzem hogy még semmi nincs meg amit vinni akarok! icon_smile.gificon_smile.gif
  Smac | #167354 Üzenet | 2011-06-27 07:55:47 | Válasz a #165771. hsz-ra Előzmény #165771
Szia Ginginke!
Hová tüntek a képeid? Mi a jövő héten indulunk, és szerettem volna megnézni a Piacot, ill. a látnivalókat.
Hajóbérlésről tud valaki infót? Nagyobb (9 személyes) bérlésre is van lehetőség? köszi
  Czoki | #167362 Üzenet | 2011-06-27 10:07:35 |
renault írta:
Sziasztok

Valaki tud abban segitteni Sartin FREE WIFI van valahol . icon_question.gif icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Skype -ni szeretnék majd haza csak arra kellene . icon_wink.gif

Választ előre is köszönöm icon_exclaim.gif


Szia!
Igaz, csak hallomásból, de úgy tudom, hogy a Relax étteremben és a
Kalóztanyán is van.
Jó nyaralást kívánok icon_cool.gif icon_cool.gif
Üdv.
czoki
  Peti71 | #167364 Üzenet | 2011-06-27 10:35:26 |
renault én most jöttem haza sartiból és igen a relaxba ahol magyar a tulaj és a kalauz tanyán is van ott is magyar a tulaj de fogyasztani kell illetve van több étterembe is. Jó nyaralást nagyon jó volt ott
  Agika86 | #167366 Üzenet | 2011-06-27 11:05:55 |
Sziasztok! Jön valaki szeptember 2-én Apollon travellel?
  Agika86 | #167367 Üzenet | 2011-06-27 11:06:46 | Válasz a #167366. hsz-ra Előzmény #167366
Ja! Sartira természetesen... icon_biggrin.gif
  Krisztin024 | #167376 Üzenet | 2011-06-27 13:25:12 |
Mi szeptember 2-án megyünk Otp travelel akkor még valaki Salgótarjánbol?
  Lafka80 | #167382 Üzenet | 2011-06-27 13:56:39 | Válasz a #167366. hsz-ra Előzmény #167366
Ágika86 és Krisztin024!

Írjátok be az utazási naptárba és akkor ott látják ill. látod, hogy Kik, mikor, hová, mivel.......... icon_cool.gif
  Brettl1991 | #167386 Üzenet | 2011-06-27 14:19:54 |
ágika 86! Mi is megyünk szeptember 2-án az Apollon Travellel. Ti honnan? Mi Tolna. icon_smile.gif
  Vikso | #167387 Üzenet | 2011-06-27 14:25:39 | Válasz a #167382. hsz-ra Előzmény #167382
Idézet:
Két sör között szívesen látott vendég a Ponty és Görögország.


Nagyon aranyos, hangulatos mottó. icon_lol.gif
  Vickycsibe | #167394 Üzenet | 2011-06-27 15:18:15 | Válasz a #167376. hsz-ra Előzmény #167376
Krisztin024!

Mi is salgótarjánból megyünk, de IBUSZ-os szervezésben.
Az OTP Travellel Velencében voltunk a Karneválon. Teljesen meg voltunk elégedve a szervezéssel, mind a 3 napra kaptunk idegenvezetőt.
Az ellátás is megfelelő volt, nem panaszkodhattunk.
  Agika86 | #167404 Üzenet | 2011-06-27 16:37:00 | Válasz a #167386. hsz-ra Előzmény #167386
mi Szegedről! icon_biggrin.gif
  Krisztin024 | #167412 Üzenet | 2011-06-27 17:33:05 | Válasz a #167394. hsz-ra Előzmény #167394
Ti mikor mentek Sartira ? icon_lol.gif
  KissLaszlo | #167413 Üzenet | 2011-06-27 17:33:27 |
Mi van itt?
Fél Tarján Görögbe megy icon_lol.gif
mi 15-én
  KissLaszlo | #167414 Üzenet | 2011-06-27 17:35:33 |
Mi a Diassal megyünk, jobban mondva kocsival, csak a Dias-nál foglaltunk
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 603 604 605 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu