Már annyira lázban vagyok, hogy nekem még 2 hetem van az indulásig, de már írom a listát, hogy mit akarok magammal vinni és még mi nincs meg. A baj, hogy egyre jobban azt érzem hogy még semmi nincs meg amit vinni akarok!
Szia Ginginke!
Hová tüntek a képeid? Mi a jövő héten indulunk, és szerettem volna megnézni a Piacot, ill. a látnivalókat.
Hajóbérlésről tud valaki infót? Nagyobb (9 személyes) bérlésre is van lehetőség? köszi
renault én most jöttem haza sartiból és igen a relaxba ahol magyar a tulaj és a kalauz tanyán is van ott is magyar a tulaj de fogyasztani kell illetve van több étterembe is. Jó nyaralást nagyon jó volt ott
Mi is salgótarjánból megyünk, de IBUSZ-os szervezésben.
Az OTP Travellel Velencében voltunk a Karneválon. Teljesen meg voltunk elégedve a szervezéssel, mind a 3 napra kaptunk idegenvezetőt.
Az ellátás is megfelelő volt, nem panaszkodhattunk.