Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9070
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167418 Üzenet linkje2011-06-27 17:48:42 

Smac.
Motorcsónakot tudsz bérelni, ha jól emlékszem a vezetőn kivül 5-fő ülhet be. Reggel 10-től délután 17-ig kell vissza vinni. Az ára 70 euro+ üzemanyag. Nem kell hozzá semmilyen papir. Több nappal előre érdemes lefoglalni, különben úgy jársz mint én, csak akkor lett volna mire már indultunk. Sarti beach nél van, Meglehet látni messziről. Ennél nagyobbat nem tudok.

# 9071
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vickycsibe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
99 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167425 Üzenet linkje2011-06-27 18:42:45  Válasz a #167412. hsz-ra Előzmény #167412

Mi szeptember elején megyünk, de még nem biztos, hogy Sartira.
Az IBUSZ-os Fortunával megyünk, tehát csak indulás előtt 1-2 héttel tudjuk meg, hogy hova.
Sarti, Tolo és az Olymposz Riviéra a szóban forgó helyek. Ezek közül lesz valamelyik.
Én nagyon bízom Sartiban, mert a párom már volt Paralia-n, és Sartiról sok jót olvastam már. Teljesen fellelkesültem az írásaitoktól!
Előre is köszönöm!

# 9072
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167441 Üzenet linkje2011-06-27 20:01:18 

Czuki
Peti71

Esetleg megtudnátok adni merre találom kb Relaxot . icon_question.gif
Sartin nem voltam még GPS szerint vagy merre keresem majd. icon_rolleyes.gif

# 9073
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167444 Üzenet linkje2011-06-27 20:08:51 

Renault. Nem baj ha én válaszolok? A Relax az ófalunál van. A templom előtt álsz, onnan jobbra a part elötti utolsó betonút. Ha a tengerparton mész, ahol kezdődnek a sziklák pont ott.
# 9074
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kobobe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
399 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167447 Üzenet linkje2011-06-27 20:14:54  Válasz a #167413. hsz-ra Előzmény #167413

úgy látszik igen icon_smile.gif

már évek óta sokan járnak, csak nemnagyon tudunk egymásról

# 9075
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167449 Üzenet linkje2011-06-27 20:21:06 

# 9076
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167451 Üzenet linkje2011-06-27 20:25:47  Válasz a #167449. hsz-ra Előzmény #167449

kszifiasz

Nagyon szépen köszi icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_wink.gif

# 9077
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167452 Üzenet linkje2011-06-27 20:27:54 

Renault. Nincs mit, többször voltam Sartin, kérdezz nyugodtan. Én majd kérdezek a másik oldalon.
# 9078
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167454 Üzenet linkje2011-06-27 20:37:04  Válasz a #167452. hsz-ra Előzmény #167452

Esetleg a Paros apartmanba nem voltál?
# 9079
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167455 Üzenet linkje2011-06-27 20:37:42 

Ott sajnos nem.
# 9080
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167458 Üzenet linkje2011-06-27 20:44:51  Válasz a #167455. hsz-ra Előzmény #167455

Mikor mész pontosan nyaralni?
Még lehet , hogy a csavargások közbe össze futunk icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Mi Sarti után valahol keresünk szállást 100 km belül maradunk még pár napot icon_wink.gif

# 9081
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167459 Üzenet linkje2011-06-27 20:47:47 

Nem hiszem, augusztus 12.-én indulunk.
# 9082
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167461 Üzenet linkje2011-06-27 20:58:18  Válasz a #167459. hsz-ra Előzmény #167459

Addig sajnos nem tudok maradni pedig jó lenne icon_cry.gif icon_cry.gif
# 9083
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167462 Üzenet linkje2011-06-27 21:04:05 

Talán majd jövőre.
# 9084
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gimoth
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167465 Üzenet linkje2011-06-27 21:19:44 

Sziasztok!
Második hete vagyunk Sartin, es most kicsit felhősebbek a reggelek. Dél körül viszont szépen kisüt a nap, és a szél is enyhül. A múlt hét jobb volt, voltunk Amulianin is, és természetesen a Delfinek is jöttek! Lányom nagyon jó képeket készitett! icon_lol.gif Mesélték itt nyaraló barátaink, hogy a Sithonosokkal elmentek a Blue Lagoonra, ahol ezren tülekedtek a hajón, és Leo az "idegenvezető" (emberiseg szégyene) azt állitotta, hogy a télen a helyi halászok levadászták a Delfineket! Ezzel szemben csütörtökön mi a Taousanisos Zolival mentünk, kényelmesen elfértünk, és Delfinek tömkelegével találkoztunk! Szuper volt! Sarti idén is olyan gyönyörű, mint mindig!
Kellemes nyaralást mindenkinek! Kár, hogy szombaton mennünk kell haza!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 604 605 606 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu