Smac.
Motorcsónakot tudsz bérelni, ha jól emlékszem a vezetőn kivül 5-fő ülhet be. Reggel 10-től délután 17-ig kell vissza vinni. Az ára 70 euro+ üzemanyag. Nem kell hozzá semmilyen papir. Több nappal előre érdemes lefoglalni, különben úgy jársz mint én, csak akkor lett volna mire már indultunk. Sarti beach nél van, Meglehet látni messziről. Ennél nagyobbat nem tudok.
#1674252011-06-27 18:42:45 Válasz a #167412. hsz-ra
Mi szeptember elején megyünk, de még nem biztos, hogy Sartira.
Az IBUSZ-os Fortunával megyünk, tehát csak indulás előtt 1-2 héttel tudjuk meg, hogy hova.
Sarti, Tolo és az Olymposz Riviéra a szóban forgó helyek. Ezek közül lesz valamelyik.
Én nagyon bízom Sartiban, mert a párom már volt Paralia-n, és Sartiról sok jót olvastam már. Teljesen fellelkesültem az írásaitoktól!
Előre is köszönöm!
Renault. Nem baj ha én válaszolok? A Relax az ófalunál van. A templom előtt álsz, onnan jobbra a part elötti utolsó betonút. Ha a tengerparton mész, ahol kezdődnek a sziklák pont ott.
#1674582011-06-27 20:44:51 Válasz a #167455. hsz-ra
Mikor mész pontosan nyaralni?
Még lehet , hogy a csavargások közbe össze futunk
Mi Sarti után valahol keresünk szállást 100 km belül maradunk még pár napot
Sziasztok!
Második hete vagyunk Sartin, es most kicsit felhősebbek a reggelek. Dél körül viszont szépen kisüt a nap, és a szél is enyhül. A múlt hét jobb volt, voltunk Amulianin is, és természetesen a Delfinek is jöttek! Lányom nagyon jó képeket készitett! Mesélték itt nyaraló barátaink, hogy a Sithonosokkal elmentek a Blue Lagoonra, ahol ezren tülekedtek a hajón, és Leo az "idegenvezető" (emberiseg szégyene) azt állitotta, hogy a télen a helyi halászok levadászták a Delfineket! Ezzel szemben csütörtökön mi a Taousanisos Zolival mentünk, kényelmesen elfértünk, és Delfinek tömkelegével találkoztunk! Szuper volt! Sarti idén is olyan gyönyörű, mint mindig!
Kellemes nyaralást mindenkinek! Kár, hogy szombaton mennünk kell haza!