Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 607 608 609 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Lafka80 | #167747 Üzenet | 2011-06-29 15:15:09 |
Egy link a mostani helyzetről.

http://rtlklub.hu/musorok/felketto/videok/133365

Fel a fejjel. icon_smile.gif Irány SARTI!!!!
  Beszter | #167752 Üzenet | 2011-06-29 15:59:16 |
Lafka,akkor Te is láttad?Ettől nyugodtam meg!Elég biztatóan hangzik!! icon_smile.gif
  Pistu | #167758 Üzenet | 2011-06-29 16:42:34 |
Pyccem írta:
Sziasztok!
A 2011-es Sartin készült képeimet az alábbi linken nézhetitek meg:
https://sarti-info.hu/2011/06/.....i-2011.php

Jó nézelődést! icon_smile.gif

Szia,

Ezmiez?


koszi
  Diuskaa | #167759 Üzenet | 2011-06-29 16:50:47 | Válasz a #167747. hsz-ra Előzmény #167747
Csak nem eszik olyan forrón a kását, mint ahogy azt beharangozták a hírek! Kicsit megnyugodhatnak a pénteki utazók! icon_smile.gif
Remélem ennél rosszabb nem lesz a helyzet arra felé!
  Csilla86 | #167778 Üzenet | 2011-06-29 19:39:58 |
Sziasztok! Új hírek. ,,Úgy tűnik, sikerül elkerülni Görögország csődjét, vagy adósságának átütemezését, miután elvi megállapodásra jutottak az euróövezet vezető illetékesei a Görögországnak nyújtandó új mentőcsomagról, amely 2014 közepéig szól. "....tehát pénteki utazók: nem lesz gond icon_smile.gif Jó utat és élményben gazdag nyaralást kívánok nektek! Szép estét .Üdv: Csilla.
  Kszifiasz | #167779 Üzenet | 2011-06-29 19:44:06 |
Beszter.
Igy van, csak pozitivan. Ezt a kevés időt ne idegeskesdéssel töltsd el. Remélem nagyon szuper lesz a nyaralásotok.
  Csilla86 | #167780 Üzenet | 2011-06-29 19:50:59 | Válasz a #167758. hsz-ra Előzmény #167758
Kedves Pistu. Gyönyörűek a képek! Lenne egy kérdésem. Azok a képek amik a kalóz hajóról készültek, az fakultatív program volt? Ha igen akkor milyen? Marmarasi? Minket érdekelne. Üdv : Csilla
  Beszter | #167784 Üzenet | 2011-06-29 20:18:02 |
Nagyon szépen köszönjük mindenkinek,hogy ilyen jó társaságra találtunk itt a fórum!Tényleg nagyon jó kis csapat van itt és ahogy látom azért nagyon sokan egyformán gondolkodunk bizonyos dolgokban!Örülök,hogy ide tartozhatok!! icon_biggrin.gif
Köszi mindenkinek a jó kívánságokat és holnap is még benézek ide!
Aztán ,ha megjövünk végig olvasom az elmaradt oldalakat,mert nem akarok semmiről lemaradni! icon_wink.gif
Ja és boldogítalak Benneteket továbbra is! icon_smile.gif
  KissLaszlo | #167789 Üzenet | 2011-06-29 20:56:31 |
Jó utat, jó nyaralást és jó időt icon_biggrin.gif
  Kszifiasz | #167794 Üzenet | 2011-06-29 21:35:57 |
Beszter. El is várjuk, hogy itt legyél. Fényképeket és beszámolót is kérünk.
  Beszter | #167796 Üzenet | 2011-06-29 21:42:05 |
Kszifiasz képzeld lesz fórumos társ Sartin július 1-től!Nagyon örülök neki,ráadásul a kislányaink egyidősek!

Élménybeszámoló OK,de szégyen gyalázat képet nem tudom ,hogy fogok felrakni,mert nem értünk hozzá! icon_redface.gif icon_redface.gif
Majd kérek ismerőstől segítséget és próbálom megtanulni! icon_smile.gif
  Beszter | #167797 Üzenet | 2011-06-29 21:44:03 |
Márta csomagolsz?
Kb. két hónapja Ginginkét irigyeltem,hogy vasal és pakol,most én csinálom ugyanezt ,és nagyon JÓ!!!!!!!!!
  Kszifiasz | #167803 Üzenet | 2011-06-29 21:52:00 |
Beszter.
Csupa jó hirek. A fényképekkel én is sokat bajlódtam, de türelmesen kivárom.
  Kszifiasz | #167804 Üzenet | 2011-06-29 21:54:55 |
Kiss László. Renault. Bofefe.
Hamarosan ti jöttök.
  Boni | #167821 Üzenet | 2011-06-30 00:32:35 |
Szia Beszter!


Élményekben,és napsütésben gazdag nyaralást kívánok nektek,és természetesen a többieknek is akik holnap indulnak.



Üdv
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 607 608 609 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu