Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9175
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168152 Üzenet linkje2011-07-02 16:35:06 

Amit át lehet vinni a határon:Dohánytermék esetében:
•200 db cigaretta vagy
•100 db szivarka (egyenként legfeljebb 3 gramm súlyú szivar), vagy
•50 db szivar vagy
•250 gramm cigaretta-, pipadohány

Alkohol:
•22%-ot meghaladó erősségű alkoholtartalmú égetett italok és párlatok, 80%-os vagy azt meghaladó alkoholtartalmú denaturálatlan etilalkohol: 1 liter, vagy
•Párlatok és szeszesitalok, bor vagy egyéb alkohol-alapú aperitifek, tafia ,szaké vagy ezekhez hasonló italok, amelynek alkoholtartalma nem haladja meg a 22%-ot; pezsgőborok, likőrborok: 1 liter, vagy több tétel esetén részarányosan megfelelő mennyiség és
•Csendes borok: 2 liter

# 9176
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168153 Üzenet linkje2011-07-02 16:36:10 

Viszont ha az Európai Únión belül mozogsz akkor a következők élnek:
•Dohánytermékek:
◦800 szál cigaretta
◦200 db szivar, 400 db szivarka,
◦1000 gramm fogyasztási dohány


•Alkoholtermékek:
◦110 liter sör,
◦20 liter köztes alkoholtermék, (likőrök stb.)
◦10 liter alkoholtermék,(tömény)
◦90 liter bor (ebből pezsgő legfeljebb 60 liter lehet)

# 9177
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168154 Üzenet linkje2011-07-02 16:37:46 

KissLászló! Nógrádból vagy Nógrád megyéből?
# 9178
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kobobe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
399 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168163 Üzenet linkje2011-07-02 17:41:13  Válasz a #168154. hsz-ra Előzmény #168154

Sziasztok
Azt hiszem az előzőekben Salgótarjáni indulásról írt, tehát Nógrád megye. Mint mi is icon_smile.gif és ezek szerint sokan mások itt

# 9179
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kobobe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
399 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168165 Üzenet linkje2011-07-02 17:44:36 

A mi szállásunkon sajnos nem vagy szerencsére nem lesz wifi, de tudtok esetleg valahol a Kalóztanyán kívül( csendesebb) wifi lehetőséget Sartin?
# 9180
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168170 Üzenet linkje2011-07-02 19:55:44 

Sancho,Kszifiasz és a többiek!
Üdv a Kalóztanyáról!!!!! icon_biggrin.gif
A koktél hideg,Sarti még mindig gyönyörű!Hétfőn Kalózhajó kirándulás! icon_biggrin.gif
A határokról:magyar-szerb 1 óra,szerb-macedón 1.5 óra,macedón-görög (most figyeljetek) 20 perc,null autóbusz!!!!!!! Úgyhogy irulok-pirulok,amiért ilyen aggodalmas voltam!!! icon_redface.gif
Lehet,hogy még járunk erre icon_wink.gif ,akkor írok még,de részletesen otthonról!
Puszi mindenkinek!!!

# 9181
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kobobe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
399 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168171 Üzenet linkje2011-07-02 19:58:14 

Szia beszter

na látod milyen sima utatok volt. Idő milyen most kinn ?
Itthon lassan megfagyunk icon_smile.gif

# 9182
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168173 Üzenet linkje2011-07-02 20:12:17 

beszter írta:
Sancho,Kszifiasz és a többiek!
Üdv a Kalóztanyáról!!!!! icon_biggrin.gif
A koktél hideg,Sarti még mindig gyönyörű!Hétfőn Kalózhajó kirándulás! icon_biggrin.gif
A határokról:magyar-szerb 1 óra,szerb-macedón 1.5 óra,macedón-görög (most figyeljetek) 20 perc,null autóbusz!!!!!!! Úgyhogy irulok-pirulok,amiért ilyen aggodalmas voltam!!! icon_redface.gif
Lehet,hogy még járunk erre icon_wink.gif ,akkor írok még,de részletesen otthonról!
Puszi mindenkinek!!!


Szia

Érezzétek jól magatokat icon_exclaim.gif

A víz milyen icon_question.gif

# 9183
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168178 Üzenet linkje2011-07-02 21:09:55 

Szia beszter!

... ha elolvasod...
ha nem olvasod el akkor is érezzétek jól magatokat icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 9184
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168180 Üzenet linkje2011-07-02 21:11:21 

FATE!

Mi Nógrád megyéből, Salgótarjánból

# 9185
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cecee
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168183 Üzenet linkje2011-07-02 21:36:22 

Sziaztok!
Nagyon szepen KOSZONOM kszifiasz es fate!!!!

# 9186
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168194 Üzenet linkje2011-07-02 22:51:57  Válasz a #168170. hsz-ra Előzmény #168170

Szia beszter!

Örülök, hogy minden rendben volt a határon. Érezzétek, nagyon jól magatokat, én meg várom a beszámolót és a fényképeket. icon_smile.gif))


Linda

# 9187
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Czoki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
200 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168231 Üzenet linkje2011-07-03 10:36:35 

kobobe írta:
A mi szállásunkon sajnos nem vagy szerencsére nem lesz wifi, de tudtok esetleg valahol a Kalóztanyán kívül( csendesebb) wifi lehetőséget Sartin?

Szia!
A Relax étteremben is van, és eléggé csendes. Nincsenek,- legalább is én
még nem találkoztam,-hangoskdókkal.
Jó nyaralást. icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif
Üdv.
czoki

# 9188
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168237 Üzenet linkje2011-07-03 11:07:54 

Beszter.
Látod milyen egyszerü volt. További jó nyaralást. Érezzétek jól magatokat.

# 9189
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gimoth
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168243 Üzenet linkje2011-07-03 11:51:13 

Sarti ismét gyönyörű volt! Szeptemberben újra! Mindenkinek szép nyaralást!
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 611 612 613 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu