Amit át lehet vinni a határon:Dohánytermék esetében:
•200 db cigaretta vagy
•100 db szivarka (egyenként legfeljebb 3 gramm súlyú szivar), vagy
•50 db szivar vagy
•250 gramm cigaretta-, pipadohány
Alkohol:
•22%-ot meghaladó erősségű alkoholtartalmú égetett italok és párlatok, 80%-os vagy azt meghaladó alkoholtartalmú denaturálatlan etilalkohol: 1 liter, vagy
•Párlatok és szeszesitalok, bor vagy egyéb alkohol-alapú aperitifek, tafia ,szaké vagy ezekhez hasonló italok, amelynek alkoholtartalma nem haladja meg a 22%-ot; pezsgőborok, likőrborok: 1 liter, vagy több tétel esetén részarányosan megfelelő mennyiség és
•Csendes borok: 2 liter
Viszont ha az Európai Únión belül mozogsz akkor a következők élnek:
•Dohánytermékek:
◦800 szál cigaretta
◦200 db szivar, 400 db szivarka,
◦1000 gramm fogyasztási dohány
•Alkoholtermékek:
◦110 liter sör,
◦20 liter köztes alkoholtermék, (likőrök stb.)
◦10 liter alkoholtermék,(tömény)
◦90 liter bor (ebből pezsgő legfeljebb 60 liter lehet)
Sancho,Kszifiasz és a többiek!
Üdv a Kalóztanyáról!!!!!
A koktél hideg,Sarti még mindig gyönyörű!Hétfőn Kalózhajó kirándulás!
A határokról:magyar-szerb 1 óra,szerb-macedón 1.5 óra,macedón-görög (most figyeljetek) 20 perc,null autóbusz!!!!!!! Úgyhogy irulok-pirulok,amiért ilyen aggodalmas voltam!!!
Lehet,hogy még járunk erre ,akkor írok még,de részletesen otthonról!
Puszi mindenkinek!!!
Sancho,Kszifiasz és a többiek!
Üdv a Kalóztanyáról!!!!!
A koktél hideg,Sarti még mindig gyönyörű!Hétfőn Kalózhajó kirándulás!
A határokról:magyar-szerb 1 óra,szerb-macedón 1.5 óra,macedón-görög (most figyeljetek) 20 perc,null autóbusz!!!!!!! Úgyhogy irulok-pirulok,amiért ilyen aggodalmas voltam!!!
Lehet,hogy még járunk erre ,akkor írok még,de részletesen otthonról!
Puszi mindenkinek!!!