lassan eljön a mi indulási időnk is..
15 én indulunk
szeretném kérdezni a nem rég hazaérkezőket
illetve esetleg a pont kintlévőket
hogy mi a helyzet szúnyog ügybent kint.
a pár alkalommal kintlétem alatt szúnyoggal nem találkoztam
de más forumokon annyit irják hogy kezdem elhinni vannak sartin szunyogok:D
előre is köszi a infót mindenkitől
sziasztok
Egy nagyon fontos kérdésem lenne, Sartin cukrászda vagy valami található ahol tortát vagy hasonlót fogok tudni venni? Kint leszünk amikor lesz a párom születésnapja és szeretném meglepni.