Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9190
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Figo61
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168271 Üzenet linkje2011-07-03 13:19:06 

sziasztok!érdeklődni szeretnék hogy tudja e valaki a kalózhajó mennyibe kerül egy főre?ellőre is köszönöm!sziasztok!!!!
# 9191
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyugyu1984
Aktív fórumos
Aktív fórumos
69 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168275 Üzenet linkje2011-07-03 13:41:24 

figo61 írta:
sziasztok!érdeklődni szeretnék hogy tudja e valaki a kalózhajó mennyibe kerül egy főre?ellőre is köszönöm!sziasztok!!!!

Szia! Ha jól emlékszek 27-28 Euro egy főre! De nem sokkal előlrébb valaki már leirta az idei árakat!

# 9192
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Figo61
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168277 Üzenet linkje2011-07-03 14:14:53 

köszönöm szépen!!!icon_smile.gif
# 9193
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Figo61
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168280 Üzenet linkje2011-07-03 14:19:23 

köszönöm szépen!!!icon_smile.gif
# 9194
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168288 Üzenet linkje2011-07-03 15:42:37 

sziasztok

lassan eljön a mi indulási időnk is..
15 én indulunk
szeretném kérdezni a nem rég hazaérkezőket
illetve esetleg a pont kintlévőket
hogy mi a helyzet szúnyog ügybent kint.
a pár alkalommal kintlétem alatt szúnyoggal nem találkoztam
de más forumokon annyit irják hogy kezdem elhinni vannak sartin szunyogok:D
előre is köszi a infót mindenkitől
sziasztok

Boni!
fejben dől el minden:D
szia

# 9195
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Úristen
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168292 Üzenet linkje2011-07-03 16:04:54 

Sziasztok

Hónapok óta olvasgatom a topikot. Most rászántam magam, hogy kérdezzek, mert lassan-lassan itt az indulás ideje.

Tudna-e valaki infót adni a Villa Mariaról?

Előre is köszönöm.

# 9196
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vickycsibe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
99 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168326 Üzenet linkje2011-07-03 19:07:55 

Sziasztok!

Látom-látom Nógrád megye erősen képviselteti magát a fórumban icon_smile.gif
Csak így tovább!
Jön esetleg valaki szept. 9-én?

# 9197
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168336 Üzenet linkje2011-07-03 19:51:03 

igen úgy látom megyünk egy páran icon_biggrin.gif
# 9198
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168337 Üzenet linkje2011-07-03 19:51:42 

igen úgy látom megyünk egy páran icon_biggrin.gif
# 9199
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kobobe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
399 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168356 Üzenet linkje2011-07-03 21:55:06  Válasz a #168326. hsz-ra Előzmény #168326

Szia

Mi már akkor sajnos csomagolunk hazafele

# 9200
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kobobe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
399 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168357 Üzenet linkje2011-07-03 21:57:36  Válasz a #168231. hsz-ra Előzmény #168231

Köszönöm, ez jó hír, mert egy kis munka id van még nyaralás közben is
# 9201
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168395 Üzenet linkje2011-07-04 09:47:58 

http://www.accuweather.com/en-us/gr/chalkidiki/sarti/forecast15.aspx

Ahogy elnézem elég jó idő lesz az elkövetkező hetekben!

# 9202
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dgeryke
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168399 Üzenet linkje2011-07-04 11:01:45 

szeptember 23-án Dias Zeussal valaki Sartira?
# 9203
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Diuskaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168432 Üzenet linkje2011-07-04 14:16:31 

El se hiszem, hogy mindjárt PÉNTEK icon_smile.gificon_smile.gif
# 9204
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Diuskaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168438 Üzenet linkje2011-07-04 14:43:54 

Egy nagyon fontos kérdésem lenne, Sartin cukrászda vagy valami található ahol tortát vagy hasonlót fogok tudni venni? Kint leszünk amikor lesz a párom születésnapja és szeretném meglepni.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 612 613 614 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu