Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9205
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vicosz
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168456 Üzenet linkje2011-07-04 16:59:09 

Diuskaa, Ófalu főterén az olasz cukit ajánlom,de a másik oldalon Taousanis Tours-os Brada Zoli segítségét kérd: biztosan segít a meglepiben.
# 9206
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168500 Üzenet linkje2011-07-04 21:15:36 

Diuskaa írta:
El se hiszem, hogy mindjárt PÉNTEK icon_smile.gificon_smile.gif


Igen!!! Mindjárt péntek és már csak egy hét...de valami nagyon lassan telik el ez a pár nap icon_confused.gif

# 9207
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bpt68
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168503 Üzenet linkje2011-07-04 21:43:39 

Július 15-én Salgótarjánból autóval valaki?
# 9208
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Diuskaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168509 Üzenet linkje2011-07-04 21:58:30 

Köszönöm, keresni fogom az olasz cukit!
Mi pénteken indulunk és egyre gyorsabban telik! icon_smile.gificon_smile.gif

# 9209
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Boni
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
36 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168513 Üzenet linkje2011-07-04 22:30:09  Válasz a #168288. hsz-ra Előzmény #168288

Szia Siki!

Hát én vagy 5 éven keresztül nem találkoztam Sartiban szúnyogokkal,viszont tavaly az addig elmaradtak is megérkeztek.
Ugyan nem vittünk semmit ellenük,de kinn muszály volt venni mert megettek volna esténként.
Szerintem vigyél egy kis OFF-ot,hogy ne legyen belőled szúnyoghami.




UI:

Igen tudom icon_smile.gif

# 9210
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168535 Üzenet linkje2011-07-05 07:44:42  Válasz a #168513. hsz-ra Előzmény #168513

szia boni

köszi a választ!
akkor készülök mert nem akarok szuszi hami lenni..
lassan készülődhetek is!

valaki 15 én győr tatabánya budapest szeged utvonalról ha akar csatlakozhat 6 kocsis konvojunkhoz ha szeretne...
sziasztok
szia boni icon_lol.gif

# 9211
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Laszlozsu
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168543 Üzenet linkje2011-07-05 08:49:36  Válasz a #168535. hsz-ra Előzmény #168535

Szia!
Jobb felkészülni, az biztos.
Tavaly szinte fegyverarzenált vittem a szúnyogok ellen, s szerencsére egy sem volt.
Azért az idén is becsomagolom. Hátha pont ezzel riasztom el őket. icon_smile.gif

# 9212
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Picimancs
Aktív fórumos
Aktív fórumos
125 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168558 Üzenet linkje2011-07-05 10:15:28  Válasz a #168535. hsz-ra Előzmény #168535

Szia!
Van szúnyog!Nem olyan sok mint a Balaton parton de van.Kalóztanyán 45 perc alatt "csak" 18 db csípte meg a hátam és az csak a hátam volt.Másnap szépen néztem ki icon_smile.gif Utolsó este meg volt 1 pici bent a szobába is.1,5 órán át kerestük nem találtuk meg de agyon csipdesett.Másnap reggel a bőröndünk mögül repült ki.Azt beszéltük szerencse,hogy nem első nap jött be.
Győrből mentek?De jó nektek, irigykedem icon_smile.gif Jó kis út lesz.Mi tavaly mentünk Győrből kocsival.

# 9213
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168577 Üzenet linkje2011-07-05 11:29:36  Válasz a #168558. hsz-ra Előzmény #168558

sziasztok

akkor minden képen készülök
bár szerintem nem júliusban csipkedtek össze
igen győrből
idén nem mentek?
te is győri vagy?

# 9214
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168601 Üzenet linkje2011-07-05 12:50:56  Válasz a #168170. hsz-ra Előzmény #168170

Szia beszter!

Örülök, hogy jól érzed magad, reméljük a jó időt is meghagyod majd nekünk. icon_smile.gif Mondtam én, hogy nem kell aggódnod, nyugodtan hallgass rám icon_smile.gif
Majd várjuk a beszámolódat és a képeket. Addig is fürödjetek, kiránduljatok és ismerkedjetek meg közelebbről a gasztronomiai fogásokkal, valamint minden folyadékkal aminek némi alkohol tartalma van icon_smile.gif

# 9215
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frenzi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
80 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168620 Üzenet linkje2011-07-05 14:53:04 

Sziasztok!
Így a szúnyog témával kapcsolatban.
Mennyire divat Sartin a szúnyogháló? Szokott lenni az apartmanokban vagy nem nagyon?
Köszke

# 9216
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Picimancs
Aktív fórumos
Aktív fórumos
125 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168626 Üzenet linkje2011-07-05 15:13:58  Válasz a #168577. hsz-ra Előzmény #168577

Nem júliusban hanem júniusban icon_smile.gif Mi már sajnos hazaértünk 26.án icon_sad.gif Szóval nekünk már megvolt. Vagyok Győri,vagyok Óvári és Bőnybe építkezünk icon_biggrin.gif Mi ilyen összetettek vagyunk.Most Óváron lakunk.
Szúnyogháló eddig ahol voltunk(Sartin is és Paralián is) mindig volt.

# 9217
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyugyu1984
Aktív fórumos
Aktív fórumos
69 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168645 Üzenet linkje2011-07-05 17:28:51  Re:

picimancs írta:
Szia!
Van szúnyog!Nem olyan sok mint a Balaton parton de van.Kalóztanyán 45 perc alatt "csak" 18 db csípte meg a hátam és az csak a hátam volt.Másnap szépen néztem ki icon_smile.gif Utolsó este meg volt 1 pici bent a szobába is.1,5 órán át kerestük nem találtuk meg de agyon csipdesett.Másnap reggel a bőröndünk mögül repült ki.Azt beszéltük szerencse,hogy nem első nap jött be.
Győrből mentek?De jó nektek, irigykedem icon_smile.gif Jó kis út lesz.Mi tavaly mentünk Győrből kocsival.


Hurrá!!!Na látom azért Győr is képviselteti magát, nem csak Salgótarján!icon_smile.gifMár nálam is pislákol a remény hogy kijutok,... csak mikor?

# 9218
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168653 Üzenet linkje2011-07-05 18:40:30 

Hajrá, Hajrá Salgótarján icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Azért Salgótarján képviseli magát a legjobban icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Mi is 15-én indulunk...Salgótarjánból icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

# 9219
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dgeryke
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168656 Üzenet linkje2011-07-05 19:07:02  Válasz a #168653. hsz-ra Előzmény #168653

Balassagyarmatról 1 teli busszal icon_smile.gif
szeptember 23-án

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 613 614 615 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu