Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9235
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Merszia
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168859 Üzenet linkje2011-07-06 18:31:21 

Sziasztok!
Nem tudna valaki segíteni ékszer (arany)árakkal?Csak úgy sacc per kb?:-)Szeretnénk a gyűrűinket kint megvenni.Köszi!

# 9236
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168920 Üzenet linkje2011-07-07 08:44:13  Válasz a #168859. hsz-ra Előzmény #168859

merszia!

Múlt nyáron nem volt nagyon olcsó az arany icon_sad.gif Én úgy emlékeztem, hogy nagyon jó árban van, de meglepődtem. Én vettem egy aranyláncot, ami nem túl vastag és hozzá egy medált, amin az Akropolisz van, körben pedig a meander vonal. Nos ez 400 EUR-ba került, és ez már az az ár volt, amiből lealkudtam vagy 50 EUR-t.
Amikor hazajöttem, kiderült, hogy itthon vastagabb láncot lehetett volna ennyi pénzért venni. Persze körbe kell nézni, hiszen Sartin több ékszerbolt is van. Az egyik ha jól emlékszem abban az utcában, ahol az Ovelix kajálda van, egy másik pedig a Karpouzaki koktélbár mellett, szemben a buszmegállóval. Mindenesetre alkudjatok ammennyit csak lehet icon_smile.gif

a varázs mondat:

Borite na kopszete ligho apo tin timi?

# 9237
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Merszia
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168986 Üzenet linkje2011-07-07 17:10:33 

Sancho!
Köszi az infót.
Görögül beszélek,(az alkuval nem lesz gond)de régen voltam ezért az árakat már nem tudom.
Kalo kalokeri!icon_smile.gif

# 9238
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168992 Üzenet linkje2011-07-07 17:57:51  Válasz a #168986. hsz-ra Előzmény #168986

merszia!

Nagyon szívesen. Örülök ha segíthettem.
Sok sikert icon_smile.gif

# 9239
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Merszia
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#168994 Üzenet linkje2011-07-07 18:05:35 

Kedves Sancho!

Igazán nem akarlak fárasztani, (részletekbe jut eszembe ez az )de a nyakláncod+medálod súlyát nem tudod véletlenül?Nem indiszkrét akarok lenni icon_biggrin.gif ,csak tippelgetem a gramm árat.Köszi.

# 9240
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168995 Üzenet linkje2011-07-07 18:08:20 

gyugyu!

3 főre kért tőlünk Irene 55 eurót.Ezt sikerült lealkudnuk 42 euró 3 fő/napra és úgy hogy a klímáért nem kellett felárat fizetni.Igazábol 40 re akartam de a 42 alá nem ment icon_smile.gif de így is megspóroltunk 190 eurót mert akkor 10 éjszakát voltunk ott és a klíma 6 euro per nap lett volna. olyan 50 ezer forint körül jöttem ki jobban.

# 9241
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#168999 Üzenet linkje2011-07-07 20:03:41  Válasz a #168994. hsz-ra Előzmény #168994

merszia!

Őszinte leszek.. fogalmam sincs hány g-os a láncom. Ne haragudj de tényleg nem tudom icon_sad.gif Ha gondolod lefényképezem és ha adsz egy elérhetőséget akkor elküldöm a képet...

# 9242
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Diuskaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169003 Üzenet linkje2011-07-07 20:49:53 

Becsomagolva minden! icon_smile.gif Reggel indulás Sartira! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
# 9243
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169011 Üzenet linkje2011-07-07 21:18:14 

Diuska.
Nagyon jó nyaralást kivánok. Legyen nagyon szép időtök.

# 9244
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Erikaaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169017 Üzenet linkje2011-07-07 21:48:39 

Itt is becsomagolva minden és reggel indu Sarti icon_biggrin.gif
# 9245
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169021 Üzenet linkje2011-07-07 22:20:31 

A most indulóknak nagyon jó utat és nagyon boldog, napfényes nyaralást kívánok!
# 9246
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kobobe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
399 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169045 Üzenet linkje2011-07-08 08:10:28 

Jó utazás, szép időt kivánok a most indulóknak !
# 9247
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169050 Üzenet linkje2011-07-08 08:52:25 

4 Éves a Sarti Webcam!Ennek alkalmábóül mostantól 2 új webcamerán néleődhetünk!

http://www.sartikirandulas.hu/sartilive.html

A rádió 24 órában szól!

# 9248
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169069 Üzenet linkje2011-07-08 13:29:23 

Sziasztok!

A ma indulóknak nagyon jó nyaralást kívánok, verőfényes napsütést, és jó pihenést! icon_smile.gif


Nekem még 32 nap, de az is itt lesz mindjárt! icon_smile.gif

Szép napot!

Linda

# 9249
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Nemy
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
16 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169072 Üzenet linkje2011-07-08 13:41:58 

Köszönöm a ma indulók nevében a jókívánságokat! A buszosok csoportját elbúcsúztattunk délben, mi este indulunk utánuk kocsival.
Holnap ilyenkor már remélem pancsizunk, Mythosozunk icon_smile.gif
Boni, a cseten bejelentkezem, viszem a kamerához keresztcicád!
Köszönöm innen is a sok információt!
Üdv,
Nemy

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 615 616 617 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu