Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9280
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169328 Üzenet linkje2011-07-11 17:16:27 

Sziasztok!
Hát újra itthon! icon_cry.gif
Most nagy pakolásba és mosásba vagyok,de nyugodtan kérdezzetek,ha tudok válaszolok!
Georgios Kypriotis (ezen nevű apartman tulaja) egy nagyon jó fej pasi,bár az apartman meg lett kicsit kutyulva,de ahogy Kszifiasz és Sancho tanította, teljesen mindegy hol alszunk!!A lényeg,hogy az ágy Göröghonban legyen! Szóval Georgios tulajdona a Sithon kávézó és meghívott minket koktélozni is,mikor egy éjjel kijött zárat szerelni!

Na de majd este többet,mert dolog van!
Ui.: azért hiányoztam? icon_smile.gif

# 9281
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169331 Üzenet linkje2011-07-11 17:25:10 

Üdv itthon Beszter.
Érdekes bevezetőt irtál, kiváncsian várom a folytatást. Igen hiányoztál, kicsit csöndesebb volt a mult hét.

# 9282
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169335 Üzenet linkje2011-07-11 17:43:35  Válasz a #169328. hsz-ra Előzmény #169328

Szia beszter!

Üdvözlet itthon icon_smile.gif Örülök, hogy minden rendben volt és annak is, hogy segítettek a tanácsaink és bíztatásunk. Mondtam én, hogy nem lesz semmi csak egy nagy élmény és egy hatalmas nyaralás icon_smile.gif
Várjuk a beszámolót és az élményeket icon_smile.gif

# 9283
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyugyu1984
Aktív fórumos
Aktív fórumos
69 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169350 Üzenet linkje2011-07-11 18:40:08 

Szia Beszter! Üdv itthon, újra belecsöppentél a magyar átlag emberek világába!Nem lehet kellemes érzés!DE!!!! Egy egész hetet tölthettél el Göröghonban, egy hét lustulás, szabadság, és minden amit átéltél!Na ezekért a pillanatokért érdemes egész évben gürizni, hogy aztán egy hét alatt megtapasztald ezeket. Ennyit mindenki megérdemel! Azért a beszámolót várjuk nagyon.icon_smile.gif

u.i.:és nem maradt itthon semmi fontos ugye?

# 9284
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169376 Üzenet linkje2011-07-11 21:31:29 

Sziasztok!

beszter...nem is igaz, hogy megy az idő...már haza is jöttetek, pedig nemrég még együtt terveztük , írogattunk, az utazásról icon_smile.gif

# 9285
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169377 Üzenet linkje2011-07-11 21:32:48 

sancho! Hamarosan mi jövünk icon_biggrin.gif
# 9286
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169387 Üzenet linkje2011-07-11 22:11:33  Válasz a #169377. hsz-ra Előzmény #169377

Szia László!

Hát igen... látom Neked is fogy az idő icon_smile.gif Bizony már mi is visszafelé számolunk icon_smile.gif

# 9287
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Saturn
Aktív fórumos
Aktív fórumos
277 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169400 Üzenet linkje2011-07-12 07:40:50  Válasz a #169200. hsz-ra Előzmény #169200

Szia! Sikerült megtalálnod a Goa beach-es albumom?
# 9288
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169422 Üzenet linkje2011-07-12 11:49:19  Válasz a #169328. hsz-ra Előzmény #169328

Sziasztok!

Szia beszter! icon_smile.gif

Remélem nagyon szuper hetet tudhattok magatok mögött és utazás közben sem volt gond.
Jó pakolást! icon_smile.gif

Linda

# 9289
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Éva71
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
36 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169480 Üzenet linkje2011-07-12 21:56:09  Válasz a #169225. hsz-ra Előzmény #169225

Szia Aprhrodite67!

Mi is most jöttünk haza (10.-én) Sartiról. Nagy meglepetésemre, rengeteg házra (kívülről nagyon szépekre is) ki volt írva, hogy szoba kiadó. Akikkel utaztunk, ilyen formán vágtak bele a nyaralásba 2 gyerekkel és 60 e Ft-ért találtak talán még jobb szállást is mint mi irodán keresztül 90 e Ft-ért. Közelebb voltak a tengerhez és még zuhanyfüggönyük is volt. Ez lehet, buta dolognak tűnik, de abba a pici fürdőszobába nekünk nagyon hiányzott. Szóval megbeszéltük, ha még ide vetne minket a sors, simán nekiindulnánk szállásfoglalás nélkül. Ha meg mégsem lenne ott, akkor még egy több nyaralóhely van, akár a félszigeten is.

Üdv., Éva

# 9290
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Éva71
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
36 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169484 Üzenet linkje2011-07-12 22:21:29 

Üdv. Mindenkinek!

Néhány szót írnék a Páris apartmanról. Nagyon kevés info van róla az interneten, de végül is indulás előtt kaptam némi felvilágósítást. Amitől a legjobban tartottam, hogy az erkély a belső udvarra néz, talán még előnye is volt a szállásunknak, de egyáltalán nem ajánlanám 4 embernek. A 2 ill. 3 személyes szobák szinte ugyan akkorák voltak, tehát 4 embernek nagyon kicsi a szállás. Úgy gondolnám, hogy ha egy helyen van 2 személyes szoba és 4 személyes is, akkor közel 2x akkorának kellene lenni, nagyobb hűtővel, dupla teregetési lehetőséggel stb. Egyszerűen a csomagokat sem lehetett eltenni, állandóan egymást kellett kerülgetni. Erre lehet mondani, hogy úgysem ott tölti az ember az idejét, de mi elég sokat voltunk ott, mert kicsi gyerekünk van és délutánra felmenntünk. A szoba szellőzése korlátozott és valami dinka építész kitalálta, hogy a délutáni napsütés beengedésére 2 sor üvegtéglát helyez el a falba kb. 2 méter hosszan, amit nem lehet árnyékolni. Szóval nagyon meleg és kicsi a helység. Minőségi kifogás nem volt vele, minden működött, semmi nem volt törött stb. Végül is elég jó helyen van, 2 embernek tökéletes.

Sajnos első 2 nap a legközelebbi (fényképeken gyakran látható sziklák mellett) standoltunk. Aztán elmentünk a narancspartra és mivel autóval voltunk, ezért még 2x. A Sarti strand csalódás volt nekünk, de a narancspart nagyon tetszett. Aztán utolsó előtti nap felfedeztük, hogy a domb mögött van egy kis öböl, ahol szintén nagyon klassz a víz. Már sokkal kevésbé aprókavicsos , kb. 1 m után már homokos, lassan mélyülő, úgyhogy a kisgyerekkel érkezőknek ezt nagyon ajánlom, de mindenkinek. Itt alig voltak, pedig a falu mögött volt, a templomtól a Kipriotis apartman után még egy kicsit fel kell menni is onnan le a vízhez.

Összességében nagyon tetszett a hely, a táj gyönyörű, a görög emberek (már amennyivel találkozni lehetett) nagyon kedvesek. A gyros felejthető, Pesten a török éttermekben sokkal jobbat lehet kapni és szerintem eredetibb is, mert nincs benne kechup, mustár és sültkrumpli, de saláta igen. (Nem ér megkövezni)
Kisgyerekeseknek még nagyon ajánlom a félsziget töve közelében lévő Vourvoure strandot, bár itt csak visszafelé egy rövid időt töltöttünk. Nagyon szép hely, van sziklás és igazi finom homokos része is.
Valaki azt írta korábban, hogy drága kint az oliva olaj és bogyó. Mi vettünk a boltban 5 literes olajat 17 Euróért, a Neos Marmarasi piacon pedig kimért olajbogyót 3 Euró/kg áron. Ide egyébként szerintem nagyon érdemes elmenni, aki kocsival megy, mert nagyon szép kis város.

Elnézést, hogy negatív véleményt is írtam, senki érzelemvilágába nem akartam belegyalogolni.

Mindenkinek további szép nyarat!

Üdv., Éva

# 9291
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169492 Üzenet linkje2011-07-12 22:47:04  Válasz a #169480. hsz-ra Előzmény #169480

Szép estét mindenkinek!
Nagyon örülök,hogy ráakadtam erre az oldalra :lol: !!!!!!!!Rengeteg időt eltöltöttem már itt,oda-vissza olvasgatva a hozzászólásokat!Én kis naívan azt hittem,hogy csak én vagyok ilyen görög-fan...de látom,tévedtem :D jó ezt tudni!!!!!!!!15 éve vagyok Görögo.imádó,akkor voltunk először,mindig más helyeken és mindig autóval (bár Olimpyc B.2-szer szerepelt már a repertoárban néhány év különbséggel),Sartin még nem,most szeretnék NAGYOOOOOOOONNNN :lol: de így is lesz...TUDOM!!!!!!!!Ami azért nem annyira tetszett,az Makrigyalos és Evia-szigete volt (lehet,hogy itt volt az a tojásnagyságú homokos part?-azt hiszem valami ilyesmit írt előzőekben kszifiasz-ha jól emlékszem...ha nem,1000 bocsánat :oops:
Ha lehetne,én összegyúrnám Stavros hangulatos,dimbes-dombos faluját,Nei Pori nagyon szép tengerpartját és Olimpyc Beach esti-éjszakai forgatagát.Nem tudom miért,de azt érzem,hogy Sart pont ilyen lesz :D Javítsatok ki vagy helyeseljetek kedves fórumozók :) És most személyesen is üzennék néhányatoknak:
KEDVES KSZIFIASZ! Még egyszer köszönöm a címet,írtam,válaszoltak is kedvesen,de sajnos már nincs hely ott,próbálkoztam még másokkal is 5 helyről rögtön reagáltak,van is helyük...de azt hiszem,mégis megpróbáljuk a "megyünk és keresünk ott" akciót (HÁLA ÉVA71-nek)Ha jól emlékszem,Stavrosra mentek még valamikor...nagyon jó lesz nektek,én biztos ajánlanám,jó hely!!!!!!!!
KEDVES ANNITA9! Köszönöm a te segítségedet is!!!!2 éve Olimpyc Beachen a 6 személyes apartmanunk (ami hozzáteszem,nagyon szép,tágas,stb.volt)1 éjszakára 50 euroba került,tehát fejenként volt 8-9 euró és addig maradtunk,míg akartunk,szóval naggggggyyyon jól jártunk,és ugyanebben az időben voltunk...hát meglátjuk most,de mivel vagyunk egy páran agykontrollosok,így ez is sikerülni fog :) KÖSZI ANNITA!!!
KEDVES ÉVA71! Végül is te döntöttél :D KÖSZÖNÖM a biztató szavaidat,én is így gondolom :o Szóval belevágunk!!!!!!De ha időd van kedves Éva,írhatnál,milyen volt,árak,stb.stb.minden érdekel :o
És most már befejezem,nehogy unalmas legyek!Jó éjszakát és jó emlékezést és jó készülődést mindenkinek (kinek mit :)

# 9292
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169498 Üzenet linkje2011-07-12 23:21:36  Válasz a #169484. hsz-ra Előzmény #169484

Kedves Éva!
Mire begépeltem és nagy nehezen el tudtam küldeni a mondókámat,akkor láttam,hogy már írtál is némi információt icon_smile.gif de azért még írhatnál,ami eszedbe jut és fontos lehet (akár privát üziben is)Hová érdemes menni vacsizni,kirándulni,boltok,Ófalu,ÚjSarti,Sarti Beach és minden egyéb icon_biggrin.gif
Amit írtál,hogy 60000 ezerért találtak apartmant,az hány személyes volt?
Hol vannak többnyire ezek az apartmanok? Megjegyzem,hogy a net szerinti Sarti térkép már a fejemben van (annyiszor lesegettem icon_lol.gif és tudom,hol a parkoló,a templom,a focipálya-ezekhez talán tudok viszonyítani (apartman nevekhez,boltokhoz,tavernákhoz azért még nem)
Köszönöm,üdv.

# 9293
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169542 Üzenet linkje2011-07-13 13:09:20 

Aphrodite67.
Szia. Sajnálom, hogy nem volt szabad hely, de kint biztos fogtok találni. A tojás nagyságu homokszem nem ott volt, de erről inkább nem irok, mert nem leszek népszerü azok körében akik oda mennek, és ráadásul szeretik a köves partot. Én nem szeretem. Jól emlékszel, augusztus 12.-én megyünk vissza. Addig gyüjtöm az információkat róla.

# 9294
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169547 Üzenet linkje2011-07-13 13:40:00 

Kiss László.
Nagyon szuper nyaralást kivánok, érezzétek jól magatokat.

http://gallery.site.hu/d/18283092-2/Sarti_Toroni_2011__070.jpg

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 618 619 620 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu