Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9295
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169582 Üzenet linkje2011-07-13 17:14:42 

kszifiasz írta:
Kiss László.
Nagyon szuper nyaralást kivánok, érezzétek jól magatokat.

https://gallery.site.hu/d/18283092-2/Sarti_Toroni_2011__070.jpg


Köszönjük szépen icon_biggrin.gif

Mi is jó nyaralást kívánunk az indulóknak icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 9296
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169584 Üzenet linkje2011-07-13 17:26:39 

Gyugyu! Köszi mindent ÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSS nem maradt itthon semmi,csak a lista ,amitől megfájdult szívvel búcsút vettem,mivel most vagy 2 évig nem lesz rá szükségem!!!
# 9297
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169585 Üzenet linkje2011-07-13 17:29:14 

Kiss László!
Bizony-bizony telik az idő.Valakinek már lejárt icon_cry.gif ,valakinek még vissza van icon_biggrin.gif ,úgyhogy kívánunk Nektek felejthetetlen,élményekkel teli szuper nyaralást!!!Jó utat és vigyázzatok magatokra!Gondoljatok majd ránk!! icon_sad.gif icon_smile.gif

# 9298
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169587 Üzenet linkje2011-07-13 17:32:47 

OdeLinda!
Én most per pillanat nagyon örülnék,ha még elöttem állna a nyaralás,de sajnos rekord gyorsasággal telik el a 10 nap.Még igazából fel sem dolgoztam magamban az élményeket és történéseket,úgyhogy ezért nem is nagyon írtam még erről.
Az a 3 hét ,ami Nektek még vissza van pedig hidd el gyorsan múlik majd!

# 9299
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169588 Üzenet linkje2011-07-13 17:35:10 

Szia Éva!
Üdv újra itthon!!!!
Mennyivel jobb volt Sartin beszélgetni!!!????

# 9300
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169591 Üzenet linkje2011-07-13 17:56:25 

Pepitonak és aki a Kypriotisról érdeklődik:
1. az nem domb,ahol az apartman van,hanem egy "hegy" icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
főleg,hogy nem csak egyszer mássza meg az ember 1 nap,hanem:
-reggel,mikor kenyérért megy
-délben,mikor feljön a partról sziesztázni
-délután,mikor a strandolásból újra felcaptat
-és az esti séta,vacsora után
2. nem lehet későn ébredni,mert 6.50-kor harangoznak
3. mi az 5 fős apartmanban voltunk,de merem állítani,hogy a 3 fős a szintén 2.emeleten nagyobb,mint a miénk volt!!!(bocsi Juli,Fanny,Laci)
4. a 3 fősben volt az Apollon katalógusában látható nagy kombi hűtő és a sütős villanytűzhely is!!!!!!!!Ja és poénnak még elmesélem,hogy a két lapos rezsónknak csak az egyik fele működött,mert a másik része zárlatos lett az előző vendégnél,és persze nem volt idő megjavítani!
Zárójelben megjegyzem a 4.napon szóltam Georgiosnak(tulaj),hogy az pedig füstöl,de azt mondta "No probléma"!
Ezt remélem olvasod Kszifiasz!
És ezt a 4 pontot,ha elolvastátok elmondom,hogy ez mind igaz,DE:
ilyen apróságokon nem akadunk ki,mert nyaralni mentünk,jól éreztük magunkat (és egyébként mindenhol akad probléma),jókat röhögtem,mire felcammogtam az apartmanhoz,a főzőcskét megoldottam egy lángon,végül a rezsó sem égett le! Jah és Georgios Kypriotis pedig jó ember és nagyon finik a koktéljai a Sithon kávézóban!!!(főleg,hogy megvendégelt minket) icon_smile.gif icon_smile.gif
Szóval Sarti gyönyörű még mindig és a Kypriotist is szívesen ajánlom!!

# 9301
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169599 Üzenet linkje2011-07-13 19:13:39 

Szia Beszter.
Úgy eltüntél pár napra, azt hittem vissza mentél. Én mondtam, hogy nem könnyű a dombra felmenni. A lényeg, hogy jól éreztétek magatokat.

# 9302
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169611 Üzenet linkje2011-07-13 20:00:03 

Szia Kszifiasz!
Nem eltűntem,csak emésztettem!
Ilyenkor pár napig jár az agyam,emlékezem,próbálom végig gondolni,mivel és miért telt el oly gyorsan az a 10 nap!És jön a letargia!!!!!

És tudod a családnak is sokat kellett mesélni!
És hát vasárnapi érkezés után ,hétfőn hajnalban várt a MELÓ! icon_sad.gif
Soroljam még?De ígérem összeszedem magam és a régi leszek!Bár az apartman leírásnál már jobban éreztem magam!!!!!!! icon_smile.gif

# 9303
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169612 Üzenet linkje2011-07-13 20:02:34 

Sancho! Te jó ég már csak 3 nap?????????????????????????????????????? icon_biggrin.gif
Irigy vagyok!!!!!!!!!!!!!!!! icon_redface.gif
Jah és Nektek 2 hét??????? icon_biggrin.gif
Még irigyebb vagyok!!!!!!!!!!!!!! icon_redface.gif icon_redface.gif

# 9304
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169624 Üzenet linkje2011-07-13 21:00:17 

Sziasztok icon_cool.gif

Tud-e segiteni valaki abban , hogy
Sarti beachon a Paros apartmant mennyire lehet megközeliteni kocsival.
Nem vagyok lusta icon_evil.gif
Csak a csomagok behordása miatt kérdem . icon_wink.gif
Mert amit láttam kis filmet róla a medence mellett kell elmenni hátra .
Wifi elérhetöség milyen icon_question.gif Nekem csak skyphoz kellene , jelszavas ?
Mert Paraliai ismerősömnek nem volt jó , olyan gyenge volt a jel , semmire nem tudta használni , és még Fizetett érte icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Én se gépezni akarok , csak fontos dolgokat jelezni hazára , minden rendben Stb icon_wink.gif

Remélem tud valaki segitteni
Már csak 12 nap icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 9305
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bofefe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169626 Üzenet linkje2011-07-13 21:07:23 

Szia Renault!

A koccintást tényleg valahol meg kellene ejteni!
Persze csak úgy hogy ne menjen a nyaralás rovására.
Megérkezés napján este valamikor?

Üdv

# 9306
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Titusz
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
41 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169627 Üzenet linkje2011-07-13 21:13:24  Válasz a #169624. hsz-ra Előzmény #169624

Szia Renault!

A fényképalbumomban a 4. kép a Paros 15-ös apartmanból készült. A járda végén van egy kiskapu, bennünket ott rakott le a busz. Egyébként a medence felől se sokkal hosszabb az út. Simán megoldható a pakolás. Kellemes nyaralást Nektek!

# 9307
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169643 Üzenet linkje2011-07-13 23:09:10  Válasz a #169612. hsz-ra Előzmény #169612

beszter!

Bezzeg amikor Ti mentetek, akkor meg minket evett a fene icon_biggrin.gif
Bizony én sem gondoltam volna, hogy ennyire gyorsan eljön az idő. Majd gondolod Rátok és ha hazajöttem, akkor majd mi is beszállunk az irigykedők közé, akik majd akkor indulnak icon_smile.gif


Gondolom el vagy foglalva, mert egy kis fényképes élménybeszámolót, azért meglestem volna icon_smile.gif De majd ha hazaértem már biztos meglátom az albumodat icon_smile.gif
Nektek is minden szépet és jót kívánok itthonra is. Azért az emlékek megmaradnak és a következő nyárig lehet élni belőlük, hiszen gondolom volt nem is kevés icon_smile.gif
Aranyos vagy, hogy gondoltál rám icon_smile.gif

# 9308
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169649 Üzenet linkje2011-07-14 00:24:40 

mikor is megyek?....Hm......Ja!HÁT HOLNAP! XD
# 9309
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169651 Üzenet linkje2011-07-14 00:26:46 

Szia Fate.
Napsütéses Nagyon jó nyaralást nektek.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 619 620 621 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu