Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9310
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169662 Üzenet linkje2011-07-14 06:36:05 

Sziasztok!

Mindenkinek jó utat és jó nyaralást icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 9311
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rm58
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169664 Üzenet linkje2011-07-14 07:24:05  Válasz a #169225. hsz-ra Előzmény #169225

Szia aphrodite67!

Mi tavaly úgy voltunk, hogy az első hetet kifizettük, és utána kerestünk szállást 4 főre légkondival, alkudozással 370 euro 7nap, de lett volna olcsóbb is de a légkondi feltétel volt nálunk. Tavaly viszonylag sok volt a kiadó szállás, és észrevehetően egy kicsit kevesebben voltunk Sartin, amit én személy szerint nem bántam, de igy is voltunk elegen. Három éve is voltunk (mindig augusztusban megyünk) Sartin átutazóban, három napig, de egész délután nem találtunk szállást, rajtunk élvezkedett a görény Siton travel nevű banda, azóta messze elkerülöm az irodájukat. Ekkor lejjebb mentünk 10 km (autóval voltunk) és találtunk egy 40 euro/4 fő/nap szállást egy nagyon kedves görög néninél aki egy kukkot se tudott angolul (se) de azért kézzel lábbal jól elbeszélgettünk.
Tehát szerintem fogtok találni szállást, és szerintem nem drágább mint egy utazási iroda, és látod hogy hova mész, ha nem tetszik odébbállsz.

# 9312
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169672 Üzenet linkje2011-07-14 10:05:34 

Kocsi kitakarítva!

Jöhet hamarosan a pakolás ...és... reggel irány SARTI icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 9313
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kobobe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
399 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169673 Üzenet linkje2011-07-14 10:07:56 

sziasztok!

Minden kedves mostanság indulónak, nógrádinak és nem nógrádinak icon_smile.gif nagyon kellemes utat és pihenést kivánok!

# 9314
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169675 Üzenet linkje2011-07-14 10:17:21  Válasz a #169649. hsz-ra Előzmény #169649

Fate!

Nagyon kellemes utat és meleg, Mythossal és Gordon's-szal tarkított nyaralást kívánok icon_smile.gif

Természetesen minden most indulónak nagyon kellemes utat és boldog nyaralást kívánok!

# 9315
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pepito
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
16 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169686 Üzenet linkje2011-07-14 12:40:16  Válasz a #169591. hsz-ra Előzmény #169591

Szia Beszter! Köszönöm az információkat.Ha a domb nem domb,hanem hegy,hát legfeljebb mi lányok feszesebb fenékkel jövünk haza ( háta ennyi hasznunk azért lesz belőle).A Kosmas apartmanban voltunk legutóbb,de úgy gondolom akkor jó lesz ez is.Már nagyon mennék,mert itthon megáll az idő,bezzeg ott majd repül! icon_mad.gif
# 9316
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169694 Üzenet linkje2011-07-14 13:29:00 

Köszi Mindenkinek!Már kezdek izgulni!El raktam tavalyról egy Gordon's-t és hogy felszálltunk a buszra fel is nyitjuk! icon_smile.gif
Aztán jön 1 hét evés,ivás,napozás!!!!

# 9317
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169715 Üzenet linkje2011-07-14 15:35:00 

Sziasztok!

Köszönjük icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Mi is nagyon jó utat és nyaralást kívánunk mindenkinek

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 9318
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169716 Üzenet linkje2011-07-14 15:49:53 

sziasztok
nem szoktam előre inni a medve bőrére...
de most már tényleg ugy néz ki...
holnap megyünk nyaralni!!!!!!!!!!!!!!!
mindenkinek aki holnap indul
szerencsés és jó utat csodaszép nyaralást kivánok!!!!

# 9319
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169750 Üzenet linkje2011-07-14 20:06:17 

Sziasztok.!Mindenkinek aki holnap indul kívánok nagyon jó utat és verőfényes napsütéses nyaralást.
# 9320
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169754 Üzenet linkje2011-07-14 20:47:53 

Fate,Siki,Kiss László! Mindenkinek nagyon jó utat mégegyszer,érezzétek nagyon-nagyon jól magatokat!!!!
Puszi mindenkinek és irány Sarti!!!!! icon_biggrin.gif (de csak Nektek)
Ui.: most is nagyon irigy voltam?

# 9321
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169759 Üzenet linkje2011-07-14 21:14:22 

Sancho!
A fényképekkel az a baj,hogy t.k analfabéták vagyunk hozzá,mármint ahhoz,hogyan kell a gépre feltenni! icon_redface.gif Amint lesz hozzá segítségünk megoldjuk ígérem!
A beszámoló pedig érdekes dolog!Nagyon várom mindig,hogy megosszák,megosszátok velünk az élményeiteket!Nekem ilyenkor még honvágyam van "Göröghonba" és kavarognak bennem a gondolatok,élmények!
Meg tudod furcsa,hogy olvasom valakinek nem tetszett a part,nem jött be a kaja és miegyéb!Holott én még az apartmanunk problémáit is teljesen jól éltem meg.Nem akartam olyat írni róla,ami nem igaz annak ,aki odamegy,de ettől függetlenül próbáltam ezeket úgy leírni,hogy Ő is nézzen pozitívan ezen dolgokra!
Mondjuk ez bejött,mert Pepito is mindjárt meglátta benne a jót!
Ez most elég bonyolult lett,de remélem azért mi már értjük egymást fél mondatokból is. icon_wink.gif icon_smile.gif
A lényeg,hogy továbbra is imádom Sartit,nekem most is ugyanolyan szuper és gyönyörű hely ,mint 8 éve volt!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Egyébként az első ,hazudok ,mert második utam a Kalóztanyára vezetett és mindjárt be is fizettünk a Kalózhajóra!Hát az valami szuper volt!Családias,hangulatos fürdő program!Nem nagy távot megtéve,sok öbölben megállva lehet fürödni!Jah és szerinted ki hozta fel a tenger mélyéről a Sangriát???? Az én drága Bence fiam,aki 12 éves lesz!De ráfaragott,mert Attila,a kapitány visszadobta,hogy tanulja meg a zsákmányt ne adja oda senkinek!ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSS újra felhozta ám!!!!!
Persze szét osztottuk a hajón,de egy kevés maradt az alján,hiszen azért a nagyiknak is meg kellett mutatni a zsákmányt!Örülök,hogy hallgattam Rátok és ezt a programot választottuk!
De nem is zavarlak tovább,hiszen holnap nagy nap vár rátok! icon_biggrin.gif Úgyhogy mégegyszer élményekkel teli,csodálatos két hetet kívánok Nektek és várunk haza,hogy újra itt legyél köztünk!! icon_smile.gif

Ui.: az elöbb említett első utam a Leóhoz vezetett,de az tényleg felejtős!!!!! icon_wink.gif icon_smile.gif

# 9322
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169760 Üzenet linkje2011-07-14 21:21:22  Válasz a #169626. hsz-ra Előzmény #169626

Szia Bofefe icon_cool.gif

Én is gondoltam rá , hogy mikor tudnánk találkozni icon_exclaim.gif
Megérkezés napja nekem is jó lenne , nálad vagy nálam icon_question.gif

Szia 11 icon_wink.gif

# 9323
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169761 Üzenet linkje2011-07-14 21:28:36  Válasz a #169627. hsz-ra Előzmény #169627

Szia Titusz icon_cool.gif

Köszi jók a képek icon_exclaim.gif
Wifit kértetek icon_question.gif
Apartmanok mennyire voltak felszereltek icon_question.gif

# 9324
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169764 Üzenet linkje2011-07-14 21:39:45 

Sziasztok!

Minden Kedves Fórumozónak, aki holnap indul nyaralni, nagyon jó utat, szép időt, sok sok hűtött italt! icon_smile.gif

Gondoljatok ránk is, itthon maradottakra. icon_smile.gif

Irigykedem, de csak egészségesen. icon_smile.gif

Linda

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 620 621 622 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu