Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9325
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Boni
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
36 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169765 Üzenet linkje2011-07-14 21:40:20  Válasz a #169716. hsz-ra

Szia Siki!

Napsütésben ,és élményekben gazdag nyaralást kívánok nektek.




Puszi:
Boni

# 9326
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Boni
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
36 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169766 Üzenet linkje2011-07-14 21:45:53 

Szia Sancho!

Kívánok nektek nagyon kellemes,élményekben ,és napocskában gazdag
nyaralást.



Pusssz:
Boni

# 9327
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169767 Üzenet linkje2011-07-14 21:47:55 

beszter írta:
OdeLinda!
Az a 3 hét ,ami Nektek még vissza van pedig hidd el gyorsan múlik majd!


szia beszter,

Hát az a 3 hét még 26 nap, Sarti meg 28... Múlt héten tisztázódott , hogy augusztus 10-től 16-ig Thasoson leszünk. Remélem az is legalább olyan jó lesz mint ahogy Sartiról meséltek. icon_smile.gif

Bízom benne, hogy hamar találtok vkit aki segít a fotókat át applikálni a gépre és megoszthatod velünk. icon_smile.gif
De képek nélkül is, ha van kedved, időd energiád, egy két tapasztalatot megoszthatnál, hogy hova érdemes menni enni, hova nem, hol érdemes vásárolni, hol nem...

Előre is köszi. icon_smile.gif

# 9328
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169772 Üzenet linkje2011-07-14 22:00:02 

Mindenkinek aki holnap indul. Csak ilyenbe ne legyen részetek.


http://gallery.site.hu/d/18288196-2/Toroni-_Sarti_379.jpg

# 9329
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169776 Üzenet linkje2011-07-14 22:49:01 

Szia Kszifiasz!
Nálunk hétfőn este és ha jól emlékszem kedden éjjel esett az eső!
Szerdán délelött még pancsoltunk kicsit,de délután már borult idő volt,úgyhogy pont jól jött egy kis nyújtott szieszta!Így aztán az utolsó két napba beleadtunk mindent!
Egyébként nem találtam a bungit!!!!!!! icon_wink.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

# 9330
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169778 Üzenet linkje2011-07-14 22:57:49 

Szia Beszter.
A bungi a halott város felé van, az út szélén. Borzalmasan le van pukkanva. Én még igy is elfogadnám. Szerintem kecske pásztoré lehetett valamikor.

# 9331
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169780 Üzenet linkje2011-07-14 23:23:46 

OdeLinda!
Mennyi időre mentek????? Full irigy vagyok! icon_redface.gif
Éttermeket nem jártuk végig.Két 11-12 éves gyerekkel és egy 18 éves finnyás nőcivel ez nem volt olyan egyszerű!
Ha a két nőcin múlik,akkor egész héten Relax pizzán éltünk volna!Ami nem rossz,de a 6. nap már nagyon untam volna és hát azért az nem is görög kaja!A tengeri herkentyűket én sem szeretem!
Na de az Ovelix Gyros az már döfi!!!!!! icon_biggrin.gif
Férjemmel ez mellett tettük le a voksunkat!!
Boltba a Sassos motorkölcsönző utcájának sarki szuper marketébe jártunk,mint mindenhol itt is dolgozik egy magyar fiatalember,de a görög tulaj is szolgált ki minket és nagyon jó fej!
Az utolsó nap találtunk egy szuper marketet az Avra étteremtől a főtér felé haladva bal oldalt,hát hihetetlen aranyos,kedves idős házaspár dolgozott ott.A bácsi a pénztárban ,a néni csomagolta a vásároltakat!Ők magyarul köszönték meg a vásárlást ,miután mi görögül.
A Kalóztanya is jó hely,a koktél is finom,de rengeteg a szúnyog,amivel Sartin mi sehol máshol nem találkoztunk!
A kalózhajó túra viszont tényleg szupi!
Ami nekem csalódás az a Szívöböl!Elöször is a tenger felől megközelítve nem is látszik a formája,másrészt nagyon koszos,szemetes ,elhanyagolt!Na de erről nem a kapitányék tehetnek!
Pékárut a Taousannis tours és a gyógyszertár közötti utcán indulva bal oldalt egy kisebb pékáru üzletben szoktunk venni.A fiatal lányzó már a második napon messziről integetett és köszönt,harmadik napon pedig már azt is tudta mit szoktunk venni és előre készítette!
Ha arany ,akkor szerintem a Sithon gold.8 éve is ott vásároltunk és most is jól lehetett alkudni!
Most ennyi jut eszembe,kérdezz ha van konkrét kérdés,ha tudok válaszolok!

# 9332
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169781 Üzenet linkje2011-07-14 23:26:28  Válasz a #169778. hsz-ra Előzmény #169778

Hát Kszifiasz tudod az utolsó két napban már mi is nézegettük még a full lepukkant épületeket is bármelyikkel beértük volna!De hát jött az a francos busz és nem volt idő alkudozni!!!!!!! icon_wink.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
# 9333
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169784 Üzenet linkje2011-07-14 23:41:12 

Beszter.
Ha csak a buszon múlt volna. Venni nem hiszem, hogy érdemes. Nem tudnám kihasználni, max két hétre. Igy meg drága lenne.

# 9334
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vadevezõs
Aktív fórumos
Aktív fórumos
373 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#169787 Üzenet linkje2011-07-15 01:35:07 

Szia Fate! Hogy van az hogy még tavalyról maradt inni valód?Mennyit hoztál?Nekem már most nincs!Jó nyaralást,gondoljatok az itthon senyvedőkre!!
# 9335
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169795 Üzenet linkje2011-07-15 07:32:47  Válasz a #169716. hsz-ra Előzmény #169716

Siki!

Neked is nagyon kellemes és boldog nyaralást kívánok!

# 9336
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169797 Üzenet linkje2011-07-15 07:48:06  Válasz a #169759. hsz-ra Előzmény #169759

beszter!

Nem tartok én attól, hogy valami módon fel ne varázsoljátok a képeket icon_smile.gif Tényleg megnézném őket és szerintem nem csak én icon_smile.gif Azt, hogy ki hogyan él meg egy nyaralást, az nagyon különböző. Az én elvemet tudod icon_smile.gif Én mindig jól érzem magam, mert jól akarom magam érezni. A part is egy ilyen dolog. Sarti szerencsés ilyen szempontból, mert minden megtalálható ott egy helyen. Vannak sziklás részek és van homokos sima part is. Mi általában a templomhoz közeli kis öblöt választottuk. Itt klasszul lehetett búvárkodni és elég sokféle állatka volt, amiket tudtam nézegetni és zargatni icon_biggrin.gif
A kajával sem nagyon volt gondom. Egyedül a görög esten nem volt olyan szupi a kaja, de ott sem a minőséggel, inkább a mennyiséggel volt a gond icon_smile.gif De a boros kancsók soha nem voltak üresek és azért az sem utolsó icon_smile.gif
A Kalózhajó valóban egy nagyon klassz program és én is csak ajánlani tudom mindenkinek. Attiláék tényleg mindent megtesznek, hogy mindenki jól érezze magát. Nekünk azt hiszem, hogy egy felejthetetlen élmény volt. A Sangriás poént nálunk is elsütötte icon_smile.gif Erre oda kell figyelni icon_smile.gif Mi nem kaptunk egy kortyot sem belőle, pedig Attila mondta is hogy ilyenkor az a szokás, hogy aki nyert az megosztja mindenkivel az üveg tartalmát, de a mi utitársunk ezt másképp gondolta. Mindegy... egészségére...
Örülök, hogy sokmindent tudtál kamatoztatni az általam leírt dolgokból, mindig jól esik tudni, hogy nem csak úgy koptattam a billentyűket, hanem néha haszna is van, hogy benézek ide icon_smile.gif
Valamit elcsépelhettem az indulással kapcsolatban, mert nem holnap indulunk, hanem vasárnap... Most már nem írom át, de a lényeg, hogy vasárnap lesz az indulás...
Mindenesetre nagyon szépen köszönök mindent és ígérem, amint hazajövök jelentkezem.
Természetesen majd lecsúszik egy Mythos az egészségetekre icon_smile.gif

# 9337
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169798 Üzenet linkje2011-07-15 07:48:28 

Na!Még 4 óra és GO!Köszi a jókívánságokat!
# 9338
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169799 Üzenet linkje2011-07-15 07:51:19  Válasz a #169766. hsz-ra Előzmény #169766

Szia Boni!

Nagyon szépen köszönöm és Neked annyit kívánok, hogy minden rendbejöjjön és meglátod úgy is lesz!

Neked nagyon szép napokat kívánok és meglátod gyorsan eltelik Nektek is és indultok!

puszi

# 9339
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#169800 Üzenet linkje2011-07-15 07:53:51 

Fate!

Igyekezzetek, nehogy lemaradjatok! icon_biggrin.gif
Persze a Gordon's-t se hagyad otthon, de azért vegyél majd újakat is icon_smile.gif

Sziasztok jó utat és puszi icon_smile.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 621 622 623 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu