Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9475
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gabrilosz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
281 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170819 Üzenet linkje2011-07-24 14:22:35 

Sziasztok!

Tegnap jöttünk haza a nyárból az őszbe icon_sad.gif
Sartin minden szuper, non meleg van a víz csodálatos a kaják finomak icon_smile.gif
Találkoztam Fate-el, hát érdekes volt icon_smile.gif) Jó fej!
Ha van kérdés írjatok!

# 9476
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Maglosz
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170820 Üzenet linkje2011-07-24 15:20:06  Válasz a #170784. hsz-ra Előzmény #170784

A szállás nagyon szép, tetőteraszos, ahol napozó ágyak és grillezési lehetőség is volt. A mi szobánk 3 ágyas, de volt 2,3 szobás apartman is.
Volt légkondi is, árat nem tudok (mi nem birjuk) Helyileg: Sartiba beérsz rögtön balra, piros reklám táblán utazási iroda kiírva-magyarul. Itt a lejtős utcán 200m. Olga hotel. Jul.15. után már nagyon telített, az ár is más. (Ezt a tulajoktól tudtuk meg, akik nagyon kedvesek,segítőkészek)

# 9477
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kanoc73
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170839 Üzenet linkje2011-07-24 19:00:52 

Sziasztok !
Én most vagyok itt először - ismerkedem a felülettel - de ha belejövök rengeteg kérdésem lesz ! icon_biggrin.gif

# 9478
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kanoc73
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170841 Üzenet linkje2011-07-24 19:05:43 

Gabrilosz !
Lenne egy kérdésem: Autóval egyénileg mennénk Sartira ( 2 autó ) 5 felnőtt 3 kiskorú
Szerinted találunk szállást magunknak augusztus 20 - aug.29-ig utazási irodákat kihagyva !

# 9479
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gabrilosz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
281 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170848 Üzenet linkje2011-07-24 20:06:39 

kanoc73 írta:
Gabrilosz !
Lenne egy kérdésem: Autóval egyénileg mennénk Sartira ( 2 autó ) 5 felnőtt 3 kiskorú
Szerinted találunk szállást magunknak augusztus 20 - aug.29-ig utazási irodákat kihagyva !


Szia Kanoc!

CSak azt tudom mondani, hogy rengeteg helyen láttam kiadó apartmant, mi kisgyerekkel nem mertünk kockáztatni. Mi a Sithon Travelen keresztül foglaltuk, mert így 40ezer ft-al olcsóbb volt a 2 apartman amit foglaltunk, mint magyar utazási irodán keresztül...

# 9480
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170849 Üzenet linkje2011-07-24 20:18:19 

Kedves kszifiasz aphrodite67

Köszönöm a jókivánságokat icon_smile.gif , lassan indulunk úgy 17 óra múlva .
Remélem az út se lesz hosszabb icon_wink.gif

UI: Bofefe Kedd este Sarti buli icon_wink.gif icon_exclaim.gif

# 9481
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bofefe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170860 Üzenet linkje2011-07-24 21:18:51 

Sziasztok!

Minden kedves holnap utazó fórumos társamnak jó utat és balesetmentes közlekedést kívánok.
Amennyiben kedden este valaki szeretne csatlakozni hozzánk (Renault és Bofefe, Holiday apartman ) kellő mennyiségű ital szervírozásával megoldható. icon_lol.gif icon_wink.gif

Mindenkinek jó nyaralást !

# 9482
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kanoc73
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170865 Üzenet linkje2011-07-24 21:34:59 

Csak egy kérdés:
Sartiban van Sithon utazási iroda?

Előre is köszi az infókat !

# 9483
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bofefe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170867 Üzenet linkje2011-07-24 21:37:50 

Szia!

Van Sithon!

# 9484
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170869 Üzenet linkje2011-07-24 22:25:10 

Tudna Nekünk segíteni valaki abban ,hogy szeptember közepén milyen az idő járás Sartin? És hogy mennyien vannak nyaralók?Milyan az élet?
# 9485
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frenzi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
80 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170883 Üzenet linkje2011-07-25 07:22:26 

Sziasztok,
lassan kész a az "útikönyvem", de van valami amit nem találok.
A halott város elvileg 20 km-re délre van Sartitól. Valaki tud kicsit pontosabb koordinátákat? Esetleg közvetlen a Toroniba vezető út mellett található?
Köszi

# 9486
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rozita
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170898 Üzenet linkje2011-07-25 09:39:43 

Köszi mindenkinek az infókat a helyi busszal kapcsolatban ami Marmarasba visz majd a piacra:)
# 9487
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170900 Üzenet linkje2011-07-25 09:49:07 

Sziasztok!

Akik ma indulnak nagyon jó utat, nyaralást és sok sok élményt! icon_smile.gif

Linda

# 9488
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170904 Üzenet linkje2011-07-25 10:55:37 

Szia Frenzi.
Sartiból autózol Toroni felé. Fogsz látni egy kis hidat az út felett. Közvetlen a hid után balra a földútra, majd azon végig. Amikor rámész a betonútra az már a halott város. Van ott egy feta gyár (kecske farm) mi igy hivjuk. Nagyon sok utca van, némelyik levisz majdnem a tengerig. Ha tehenet látsz az út közepén csak kerüld ki.

# 9489
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170907 Üzenet linkje2011-07-25 11:04:26 

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 631 632 633 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu