Hozzászóló
Üzenet
# 9490 Kszifiasz Törzstag 528 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#170908 2011-07-25 11:06:53
# 9491 OdeLinda Aktív fórumos 92 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#170909 2011-07-25 11:44:47
kszifiasz, kb milyen messze a halott város Sartitól?
# 9492 Kszifiasz Törzstag 528 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#170910 2011-07-25 11:53:21
Odelinda.
Őszinte leszek, fogalmam sincs. Talán 20 perc. Azért nem tudom, mert elindultunk autóval, és több helyen megálltunk. Fürödtünk,fényképeztünk stb. Felmentünk egészen Nikitiig.
# 9493 Tfildiko Aktív fórumos 98 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#170911 2011-07-25 11:57:43
[quote="bofefe"]Sziasztok!
Amennyiben kedden este valaki szeretne csatlakozni hozzánk (Renault és Bofefe, Holiday apartman ) kellő mennyiségű ital szervírozásával megoldható.
Á de szeretnék csatlakozni !
Szerencsér utat, jó időt és kellemes nyaralást !
# 9494 Bofefe Aktív fórumos 240 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#170917 2011-07-25 12:21:53
Szia Ildi!
Ugorjatok a kocsiba és gyertek!!!!
Most a mi klímánk is elég lesz az úton kifelé úgy nézem!
Üdv mindenkinek, 90 perc és Góóóóóóó !!!!
# 9495 Lady4 Kezdő fórumos 28 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#170920 2011-07-25 12:30:18
hali! Akik már voltak a Sarti Holiday apartmanba azoktól kérdezném hogy mit tudnak azokról a szobákról ami falra néző? Mert mi nem ilyet foglaltunk csak most átraktak minket hogy a kinti munkatársnak ne kelljen minden héten költöznie.... hm....
# 9496 Renault Aktív fórumos 426 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#170923 2011-07-25 12:58:26
bofefe írta: Szia Ildi!
Ugorjatok a kocsiba és gyertek!!!!
Most a mi klímánk is elég lesz az úton kifelé úgy nézem!
Üdv mindenkinek, 90 perc és Góóóóóóó !!!!
Szia
Szerintem még fűthetünk is kifelé.
Már nekem is csak 90 perc
Most úgy nézem nem rövidnadrágba indulok
Kicsit hűvös van 14 C
Megyek pakolni autóba most nem esik
Mindenkinek jó utat
# 9497 OdeLinda Aktív fórumos 92 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#170925 2011-07-25 13:10:35 Válasz a #170910. hsz-ra
Köszi! Csak úgy sacc/kb érdekelt.
# 9498 OdeLinda Aktív fórumos 92 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#170926 2011-07-25 13:13:08 Válasz a #170923. hsz-ra
Bofefe, Renault!
nagyon jó utat még egyszer nektek!
Nekem még van 15 nap... :S
A Holiday apartmanról majd szeretnék én is infót kérni, mert oda megyünk de még nem voltunk.
DE JÓ NEKTEK!
# 9499 Frenzi Aktív fórumos 80 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#170934 2011-07-25 13:40:21
Köszi Kszifiasz, így már könnyebb:) Tényleg arra a fotóra emlékszem, amikor felraktad és még meg is jegyeztem, hogy erre majd figyelnünk kell:)
# 9500 Imgi Aktív fórumos 219 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#170966 2011-07-25 19:26:30
Sziasztok ! 08.26-án megyek Sartira a Sula apartmanba. A fórumban nem találtam róla semilyen belyegyzést. Esetleg van valami infótok róla, Előre is köszönöm.
# 9501 Fate08 Aktív fórumos 414 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#170977 2011-07-25 21:23:24
Na Szép Estét!Vissza tértünk mi is a nyaralásból.De ha minden sikerül akkor szeptemberben megismételjük! Holnap írom a beszámolót!
# 9502 Gabrilosz Aktív fórumos 281 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#170980 2011-07-25 21:35:33 Válasz a #170977. hsz-ra
Csá Fate újra itthon
# 9503 Erikaszi Aktív fórumos 75 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#170993 2011-07-25 23:24:44
Sziasztok!
Augusztus 12én indulunk Sartira, az Aphrodite apartmanba. Van valaki, aki akkor lesz kint? Ha van esetleg hasonló fiatal, szívesen csatlakoznék hozzájuk időnként, mivel családi nyaralás alakult, és sajnos testvérem nincs !
# 9504 OdeLinda Aktív fórumos 92 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#171004 2011-07-26 08:59:58 Válasz a #170977. hsz-ra
Szia Fate!
Üdv újra itthon.
Linda