Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9490
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170908 Üzenet linkje2011-07-25 11:06:53 

# 9491
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170909 Üzenet linkje2011-07-25 11:44:47 

kszifiasz, kb milyen messze a halott város Sartitól?
# 9492
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170910 Üzenet linkje2011-07-25 11:53:21 

Odelinda.
Őszinte leszek, fogalmam sincs. Talán 20 perc. Azért nem tudom, mert elindultunk autóval, és több helyen megálltunk. Fürödtünk,fényképeztünk stb. Felmentünk egészen Nikitiig.

# 9493
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tfildiko
Aktív fórumos
Aktív fórumos
98 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170911 Üzenet linkje2011-07-25 11:57:43 

[quote="bofefe"]Sziasztok!

Amennyiben kedden este valaki szeretne csatlakozni hozzánk (Renault és Bofefe, Holiday apartman ) kellő mennyiségű ital szervírozásával megoldható. icon_lol.gif icon_wink.gif

Á de szeretnék csatlakozni ! icon_biggrin.gif

Szerencsér utat, jó időt és kellemes nyaralást !

# 9494
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bofefe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170917 Üzenet linkje2011-07-25 12:21:53 

Szia Ildi!

Ugorjatok a kocsiba és gyertek!!!!

Most a mi klímánk is elég lesz az úton kifelé úgy nézem! icon_lol.gif

Üdv mindenkinek, 90 perc és Góóóóóóó !!!!

# 9495
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lady4
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170920 Üzenet linkje2011-07-25 12:30:18 

hali! Akik már voltak a Sarti Holiday apartmanba azoktól kérdezném hogy mit tudnak azokról a szobákról ami falra néző? Mert mi nem ilyet foglaltunk csak most átraktak minket hogy a kinti munkatársnak ne kelljen minden héten költöznie.... hm....
# 9496
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170923 Üzenet linkje2011-07-25 12:58:26 

bofefe írta:
Szia Ildi!

Ugorjatok a kocsiba és gyertek!!!!

Most a mi klímánk is elég lesz az úton kifelé úgy nézem! icon_lol.gif

Üdv mindenkinek, 90 perc és Góóóóóóó !!!!


Szia

Szerintem még fűthetünk is kifelé. icon_lol.gif
Már nekem is csak 90 perc icon_razz.gif
Most úgy nézem nem rövidnadrágba indulok icon_lol.gif icon_lol.gif
Kicsit hűvös van 14 C icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Megyek pakolni autóba most nem esik icon_wink.gif
Mindenkinek jó utat icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

# 9497
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170925 Üzenet linkje2011-07-25 13:10:35  Válasz a #170910. hsz-ra Előzmény #170910

Köszi! Csak úgy sacc/kb érdekelt. icon_smile.gif
# 9498
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170926 Üzenet linkje2011-07-25 13:13:08  Válasz a #170923. hsz-ra Előzmény #170923

Bofefe, Renault!

nagyon jó utat még egyszer nektek! icon_smile.gif
Nekem még van 15 nap... :S icon_smile.gif

A Holiday apartmanról majd szeretnék én is infót kérni, mert oda megyünk de még nem voltunk. icon_smile.gif

DE JÓ NEKTEK! icon_smile.gif

# 9499
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frenzi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
80 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170934 Üzenet linkje2011-07-25 13:40:21 

Köszi Kszifiasz, így már könnyebb:) Tényleg arra a fotóra emlékszem, amikor felraktad és még meg is jegyeztem, hogy erre majd figyelnünk kell:)
# 9500
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Imgi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
219 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170966 Üzenet linkje2011-07-25 19:26:30 

Sziasztok ! 08.26-án megyek Sartira a Sula apartmanba. A fórumban nem találtam róla semilyen belyegyzést. Esetleg van valami infótok róla, Előre is köszönöm.
# 9501
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170977 Üzenet linkje2011-07-25 21:23:24 

Na Szép Estét!Vissza tértünk mi is a nyaralásból.De ha minden sikerül akkor szeptemberben megismételjük! icon_smile.gif Holnap írom a beszámolót!
# 9502
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gabrilosz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
281 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170980 Üzenet linkje2011-07-25 21:35:33  Válasz a #170977. hsz-ra Előzmény #170977

Csá Fate újra itthon icon_biggrin.gif
# 9503
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Erikaszi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
75 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170993 Üzenet linkje2011-07-25 23:24:44 

Sziasztok!

Augusztus 12én indulunk Sartira, az Aphrodite apartmanba. Van valaki, aki akkor lesz kint? Ha van esetleg hasonló fiatal, szívesen csatlakoznék hozzájuk időnként, mivel családi nyaralás alakult, és sajnos testvérem nincs icon_sad.gif icon_smile.gif!

# 9504
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171004 Üzenet linkje2011-07-26 08:59:58  Válasz a #170977. hsz-ra Előzmény #170977

Szia Fate!

Üdv újra itthon. icon_smile.gif

Linda

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 632 633 634 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu