Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9550
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Camelbird
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
37 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171206 Üzenet linkje2011-07-28 10:01:34  Válasz a #171175. hsz-ra

Szia,

a búvárkodást (ha vna rá keret) tényleg nem érdemes kihagyni, tavaly, Sithon -on keresztül 45 eu volt, ahogy a többiek mondják. A srác (Miki) nagyon-nagyon rendes, előtte ingyen kipróbálhatod a palackot, hogy tudsz -e egyáltalán vele víz alatt lélegezni. (Nem mindenki tudja "megszokni" - elfogadni, hogy víz alatt is lehet "levegőt" venni. Ezzel ez szűrhető ki ingyen, hogy ne már az éles merülésnél derüljön ki, hogy nem fog menni. Mi láttunk nem egy embert, aki a próba után viszakozott... icon_sad.gif )

Ha igaz (márpedig miért ne), amit írnak, hogy Sithon nélkül csak 35 eu, akkor ez nagyon jó hír! Mi is megyünk az idén (szept. 9) és nem szeretnénk kihagyni a merülést, viszont a Sithont igen! icon_smile.gif

Itt van két link, a tavalyi merülésünkről készített videoról. (A viedot mi csináltuk egy 14e (!) ft -os kis kamerával. Ha nincs kamerád, akkor az a 10 eu nagyon-nagyon megéri! Miki nagyon jól videoz!!)


Link



Link


üdv.!

# 9551
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171209 Üzenet linkje2011-07-28 10:38:55  Re:

aphrodite67 írta:
Kedves OdeLinda!!
Ha erre gondoltál...akkor örülök,hogy segíthettem icon_lol.gif


Szia!
Erre gondoltam, nagyon köszönöm! icon_smile.gif

Szép napot!
Linda

# 9552
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171211 Üzenet linkje2011-07-28 10:49:37  Válasz a #171170. hsz-ra Előzmény #171170

Sziasztok!

Relax,

Mi tavaly augusztus 18-án indultunk Paráliára és amikor odaértünk kb 10 perc alatt találtunk két szobás apartmant napi 40 Euroért. Nincs mindenki leszerződve irodákkal. Szerintem nem kell aggódni. Biztos találtok szállást.

Jó nyaralást! icon_smile.gif

# 9553
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171214 Üzenet linkje2011-07-28 10:55:49 

bofefe írta:
Sziasztok!

Idő jó! Tenger 28 fokos a Holidaynél.


Szia Bofefe!

Itt még a levegő sincs annyi... icon_smile.gif Jó láblógatást, fürdőzést! icon_smile.gif

Linda

# 9554
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Eduso
Aktív fórumos
Aktív fórumos
286 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171274 Üzenet linkje2011-07-28 15:22:30  Válasz a #171149. hsz-ra Előzmény #171149

Szia Bofefe,
üdv Budapestről, az idő jó szar őszies... itt irigykedünk Pesten....icon_sad.gif
nagyon jó nyaralást nektek, jó páleszozást! Mi már megint lemaradtunk a koccintásról, de koccintsatok Renaultékkal helyettünk is, és pusziljuk Őket!!!!
üdv
Eduso:-)

# 9555
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyula15
Aktív fórumos
Aktív fórumos
88 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171277 Üzenet linkje2011-07-28 15:39:22 

Sziasztok!

Üdvözlet mindenkinek Sartiból! Az idő tökéletes!!! Viszont ha megint erre járok, csak magánúton keresek szállást!!!
Aki csak elindul, jöjjön nyugodtan, ahogy látom van hely bőven! De a mi kedves "magyar" irodáink nem érnek semmit. Minket is átvertek rendesen! Azt gondolják hogy hogy valamiféle kedvezményes szakszervezeti üdülésre jövünk. Szerintem meg nem! Kifizetek kb 60 eurót naponta, akkor kérem a szolgáltatást!!! Nem az Tv a gondom, hanem 3 főre fizetek, erre beraknak egy 2 fős helyre egy pótággyal... naponta 3x kell átpakolni a szobát... Állítólag szombaton mehetünk a rendes szobába... most csak ennyit, de mindenkinek kellemes nyaralást kívánok!!

# 9556
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Evycs
Aktív fórumos
Aktív fórumos
91 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171301 Üzenet linkje2011-07-28 18:06:08 

Tegnap jöttem haza Sartiról (már 8éve visszajáró vendég/fogadott görög vagyok), de már alig várom, hogy vasárnap indulhassak vissza. Nagyon jó idő volt és remélem jövő héten is az lesz! Ha vannak kérdések szívesen válaszolok. Busszal mentünk, de nem volt hál' Istennek semmi gáz, bár visszafelé láttunk lerobbant Grand-osokat. Határon 1-2 órákat azért álltunk. Kalózhajós kirándulás tényleg a legjobb a többi közül is (már próbáltam mást is még mielőtt nem volt Kalóztanya), bár delfineket mi most nem láttunk icon_sad.gif A Hotel Phyllisben voltunk, nekem ott van a kedvenc partszakaszom és minden elérhető távban van. Egyszer még pizzát is rendeltünk, mert már lemerült a Duracell nyuszi egy pár beach party után icon_smile.gif
# 9557
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AniFeri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
333 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171306 Üzenet linkje2011-07-28 19:09:16 

Sziasztok!

A Sithonosoknál ott van még Johnny, Dóri és Vince? Mert ők pl. nagyon rendesek voltak velünk.
De ezzel a Leóval hál Istennek nekünk nem volt dolgunk, de már első látásra is nagyon unszimpatikus volt.

# 9558
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171314 Üzenet linkje2011-07-28 20:45:24 

Sziasztok. Frenzi.
Napsütéses nyaralást kivánok. Érezzétek jól magatokat. Legyen nagyon szép időtök.

# 9559
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171315 Üzenet linkje2011-07-28 20:47:20 

Siki.
Tökéletesen igazad van a sziklával kapcsolatban.

# 9560
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Relax
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171320 Üzenet linkje2011-07-28 21:03:18  Válasz a #171205. hsz-ra Előzmény #171205

Linda, Imke és Gyula, köszönöm a válaszokat és a bíztatást. icon_smile.gif Már nem is görcsölünk tovább, hogy találjunk szállást itthonról, majd ott kiválasztjuk a nekünk legmegfelelőbbet. icon_smile.gif
Köszi nektek még egyszer! icon_smile.gif

# 9561
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171326 Üzenet linkje2011-07-28 22:19:34 

Siki!Jövőre egy szép nyilvános sziklás reptetést kéne eszközölni!
# 9562
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cortez86
Aktív fórumos
Aktív fórumos
85 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171329 Üzenet linkje2011-07-28 23:24:54 

Sziasztok! Idén ismét Sartira esett a választás, legutóbb nem volt rá alaklom, de most mindenképpen szeretnénk körbebarangolni a halkidiki középső félszigetét, illetve ha van alkalmunk akkor mindet!

Tudna esetleg valaki, mondani, olyan helyeket, ahová érdemes ellátogatni, illetve hol mit érdemes megnézni, bocsi, sajna sok időm nincs, hogy mindent elolvassak! icon_smile.gif köszi

# 9563
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Figo61
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171331 Üzenet linkje2011-07-29 05:13:35 

Köszönöm az információkat mindenkinek!
# 9564
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171332 Üzenet linkje2011-07-29 06:46:07 

Kiszifiasz és Fate

Látom már most megtervezhetjük jövőre a közös nyaralást.
a nyalóka fejű nyeg leó és hasonló társai röptetése
külön fakultatív lesz
magyaroknak természetesen ingyen:D
amúgy tényleg annyira zéró az ember hogy kár is beszélni ennyit róla.
fate mikor mentek vissza szeptemberbe?
sziasztok

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 636 637 638 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu