Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9580
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Marianna*
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171640 Üzenet linkje2011-08-01 14:45:14 

Már csak ötöt kell aludni és irány Sarti!! icon_biggrin.gif
# 9581
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Redjucus
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171665 Üzenet linkje2011-08-01 17:14:19  Búvárkodás

Sziasztok búvárkodás iránt érdeklődő látogatok!
Búvárkodási lehetőséget tudunk ajánlani Sartiban kezdők és haladók részére egyaránt. Ezen program ára 45 euro! Időpont egyeztetésre, a program befizetésére vagy kérdéseitekre való válaszra érkezésetek után az utazási irodában az idegenvezetőknél van lehetőség. Addig is tengermély üdvözlettel: Miki és Jucus búvár

# 9582
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171669 Üzenet linkje2011-08-01 17:33:56 

Csilla! Késve,de nagyon jó nyaralást kívánok Nektek!Remélem nagyon jól fogjátok érezni magatokat és sok-sok emlékkel gazdagabban tértek majd haza! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
# 9583
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fati
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
11 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171673 Üzenet linkje2011-08-01 17:55:28 

Sziasztok!Éjjel negyed 3kor értünk haza Sartiból,minden csodálatos volt és nagyon sajnáltam,hogy haza kellett jönni!Ha bárkinek van kérdése,szívesen válaszolok!
# 9584
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171675 Üzenet linkje2011-08-01 19:02:15  Válasz a #171673. hsz-ra Előzmény #171673

Szia Fati és Hajnah!
Üdv.újra itthon icon_smile.gif azt elhiszem,hogy nem volt kedvetek hazajönni,max.megértem icon_surprised.gif
Nekem rögtön van is kérdésem icon_lol.gif Mivel ti voltatok szálláskeresésben a legfrissebb úttörők icon_smile.gif ezért kérdem,hogy merre,hogyan,milyen és mennyiért találtatok szállást?? icon_lol.gif És természetesen bármilyen friss infot szívesen fogadok icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif akár priviben is!KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!És próbáljátok szokni most ezt a borzalmas időt itthon:evil:

# 9585
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lady4
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171687 Üzenet linkje2011-08-01 20:58:52 

Akik most jöttetek haza milyen az idő kint???? már csak pár nap és indulunk alig várom hogy napot lássak mivel itthon hetek óta semmi.... fura lesz itthonról hosszú nadrág pulcsiban elindulni ott meg kiszállni a kocsiból 30 fokba icon_smile.gif alig váááárrroooommmm icon_smile.gif
# 9586
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pintyőke60
Aktív fórumos
Aktív fórumos
265 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171688 Üzenet linkje2011-08-01 21:04:03  Válasz a #171687. hsz-ra Előzmény #171687

Szia Lady 4 !

Megszeretném tőled kérdezni, h melyik utazási irodával mentek és hol lesz a szállásotok ? Köszi a választ : Pintyő.

# 9587
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171691 Üzenet linkje2011-08-01 21:09:43 

Sziasztok!

Hát mit is írjak...Szar volt hazajönni icon_sad.gif
Annyi minden történt a két hétben, hogy így hirtelen nem is tudok mit írni, csak azt, hogy nagyon jó volt és a családból mindenki maradni akart. Úgy látszik a két hét is kevés icon_biggrin.gif
Röviden annyi, hogy volt narancs part, Meteorák, sok-sok fürdés robogózás(ezt nem szabad kihagyni) itt annyit, hozzáfűznék, hogy a feleségem még nem motorozott és nem mert senkit vinni, így elvittem Őt és a két lányt felváltva Torini-ig egy túrára...ezt nem lehet leírni, ezt látni kell.
...sok gyros, cipuró, úzó ...nem is tudom leírni a többit...ha lehetne még ma indulnék vissza...

# 9588
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lady4
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171693 Üzenet linkje2011-08-01 21:16:40 

Grandtourssal foglaltuk és Sarti holiday apartman
# 9589
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pintyőke60
Aktív fórumos
Aktív fórumos
265 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171695 Üzenet linkje2011-08-01 21:30:27  Válasz a #171693. hsz-ra Előzmény #171693

Köszi a választ , az nagyon jó apartman , van benne wifi is ! Mi , mögöttetek leszünk , vagy 2-3 apartmannal ! Kellemes nyaralást kívánok ! Üdv : Pintyő.
# 9590
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vadevezõs
Aktív fórumos
Aktív fórumos
373 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171712 Üzenet linkje2011-08-01 23:11:29 

Sajna idén én is csak egyszer Sartizom:-( de jövőre dupla turnus lesz,nem fog a meló érdekelni!!Egyébként Nekem Leóval semmi bajom.
# 9591
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pintyőke60
Aktív fórumos
Aktív fórumos
265 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171713 Üzenet linkje2011-08-01 23:18:56  Válasz a #171712. hsz-ra Előzmény #171712

Sziasztok !

Ezt a Leót most már én is megnézem magamnak , mert már kapott hideget és meleget is ! Most kíváncsi leszek a saját véleményemre is ! icon_wink.gif

# 9592
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hajnah75
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171721 Üzenet linkje2011-08-02 06:48:57 

Lady4!! Ne izgulj Sartin nagyon jó idő van!!!! .Mi vasárnap hajnalban jöttünk haza, végig 34-36 fok volt.Már reggel 8- kor lehetett fürödni a tengerben , annyira kellemes volt a víz!
# 9593
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171723 Üzenet linkje2011-08-02 07:52:42 

szia lady 4

ne izgulj az idő végett
szartin 30 fok reggel is majdnem van
délben és délután 4 -5 ig árnyékban van 34 35 fok
ugy hogy nem meleg van hanem kánikula
csak vigyázzatok a leégéssel
sok sok krém szükséges ha nem akartok égési sebeket:D
jó nyaralást szia

# 9594
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mr.Dana
Aktív fórumos
Aktív fórumos
117 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171745 Üzenet linkje2011-08-02 10:16:36 

Sarti, Greece


kedd 2011. 08. 09.
élénk napsütés
Legmagasabb homérséklet: 33°C
RealFeel: 35°C
Részletek Óránkénti lebontás
szerda 2011. 08. 10.
rengeteg napsütés
Legmagasabb homérséklet: 33°C
RealFeel: 37°C
Részletek Óránkénti lebontás
csütörtök 2011. 08. 11.
zápor
Legmagasabb homérséklet: 32°C
RealFeel: 33°C
péntek 2011. 08. 12.
időszakos esőzés
Legmagasabb homérséklet: 27°C
RealFeel: 27°C
Részletek
szombat 2011. 08. 13.
eső
Legmagasabb homérséklet: 24°C
RealFeel: 22°C
Részletek
vasárnap 2011. 08. 14.
eső
Legmagasabb homérséklet: 27°C
RealFeel: 24°C
Részletek
hétfő 2011. 08. 15.
eső
Legmagasabb homérséklet: 28°C
RealFeel: 26°C
Részletek
kedd Éjszaka 2011. 08. 09.
tiszta
Legalacsonyabb homérséklet: 23°C
RealFeel: 24°C
Részletek Óránkénti lebontás
szerda Éjszaka 2011. 08. 10.
holdfényes ég
Legalacsonyabb homérséklet: 23°C
RealFeel: 22°C
Részletek Óránkénti lebontás
csütörtök Éjszaka 2011. 08. 11.
zápor lehetséges
Legalacsonyabb homérséklet: 21°C
RealFeel: 19°C
Részletek Óránkénti lebontás
péntek Éjszaka 2011. 08. 12.
eső
Legalacsonyabb homérséklet: 19°C
RealFeel: 17°C
Részletek
szombat Éjszaka 2011. 08. 13.
eső
Legalacsonyabb homérséklet: 19°C
RealFeel: 16°C
Részletek
vasárnap Éjszaka 2011. 08. 14.
eső
Legalacsonyabb homérséklet: 19°C
RealFeel: 17°C
Részletek
hétfő Éjszaka 2011. 08. 15.
elvétve zápor
Legalacsonyabb homérséklet: 20°C
RealFeel: 18°C
Részletek

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 638 639 640 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu