Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 643 644 645 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Vicosz | #172392 Üzenet | 2011-08-07 18:46:25 |
Brutális! Ezért volt akkora hullámzás. Chalkidiki félszigeten ma (vasárnap) 12:15-kor a Richter-skála szerinti 4,1-es erősségű földrengés rázta meg Halkidikit, pontosabban annak tengerét, melynek fókusztávolsága 10 km volt. A földrengés epicentruma Larissa-tól 86 km-re, keletre, és Volos-tól 70 km-re északkeletre volt, a legközelebbi település Possidi, mely tőle 8 km-re található.
Nem sokkal ezelőtt, 17:35-kor pedig 5,1-es erősségű földrengés volt Nafpaktos városban, nyugat-Görögországban. A lakosok félelmükben kiszaladtak házaikból, bár az utóbbi időben a rengések állítólag gyakoriak errefelé, Patrasnál. A földrengést az Etoloakarnania nevű településen és a korinthoszi területeken lehetett érezni.
  OdeLinda | #172446 Üzenet | 2011-08-08 10:57:31 |
Sziasztok!

Fate! Nagyon boldog szülinapot! icon_smile.gif

Még egyet alszunk és indulás Thassosra. Mikor regisztráltam magam 115 nap volt indulásig. Visszagondolva hihetetlen hogy milyen gyorsan elment az idő.

Mindenkinek aki segített, nagyon köszönöm. Köszi az infókat, az élménybeszámolókat, fotókat! icon_smile.gif
Sartira úgy megyek, mintha már legalább egyszer lettem volna. Addig még van ugyan egy hét, de azt is nagyon várom. icon_smile.gif

Nagyon jó nyaralást a ma illetve holnap indulóknak!

Szép napot, hetet mindenkinek! icon_smile.gif

Linda
  MUKICOM | #172463 Üzenet | 2011-08-08 12:25:23 |
Sziasztok!
Nem rég regeltem ezen a fórumon és elkezdtem vissza fele olvasgatni a hozzászólásokat,de hát ennyit képtelenség másrészt már zsong a fejem a rengeteg hasznos infotól!
Azok segítségét kérném akik, idén a Sokratis (Iliadis) apartmanházat választották és már haza is tértek a nyaralásukról!
Előre is köszönöm,ha lesz mit icon_wink.gif [/b]
  Sancho.dl | #172495 Üzenet | 2011-08-08 14:08:34 |
Szewa Fate icon_smile.gif

Nagyon boldog szülinapot kívánok!!!! Majd megbeszéljük és összeülünk. Megünnepeljük az enyémet is egyben icon_smile.gif

Addig is pussz icon_smile.gif

χαρούμενα γενέθλια!

Στέφανος
  Renault | #172534 Üzenet | 2011-08-08 19:56:45 |
Sziasztok!

Péntek este jöttünk haza Sartiról és utána Neos Marmarasról. icon_lol.gif
Sartin a Sarti Beach Paros apartmanjában voltunk a G. T-tól.
Nagyon szép, tágas, új apartmanház, ennyi a pozitívum. A negatívum, hogy szinte spártaian van felszerelve. A konyhai felszerelés annyira hiányos volt, hogy én még ilyen apartmanban nem voltam. Se tányér, müzlis edénykéből kellett együk a levest. A saját hazai edényeimben főztem, mert még 1 db lábas vagy fazék sem volt. Nem volt a fürdőben semmi, ahová a cuccainkat le tudtuk volna rakni, még piperepolc sem volt. 4 főre 1 db akasztós szekrény volt, amiben persze polc sem volt. Úgyhogy a táskákból kellett öltözködni. A klíma rém drága volt, 6 Eu/nap, és napra nem lehetett kérni, csak 1 hétre. icon_cry.gif
A csapból folyó vizet még főzésre sem javasolták, mert nincs rendesen kitisztítva. Ez meg is látszott a vizen, mert szinte sárga volt és üledékes.
Viszont a medence nagyon jó volt. Sokat fürödtünk. Szép volt a kilátás az apartmanból is, pont az Athos hegyet láttuk.
A tenger meleg és nagyon tiszta volt.
Voltunk 1 nap a narancsparton is, kristálytiszta és meleg a vize.
De mivel a szállásnál is nagyon jó a strand, így nem volt érdemes oda többször elmenni. icon_smile.gif
A halott város, az tényleg halott város. Nehéz megtalálni.
Voltunk 1 nap a G. T. szervezésében hajótúrán az Athos hegységhez. Gyönyörű fa,, 3 árbócos hajóval mentünk. És jóval olcsóbban (19 EU/fő), mint más utazási irodánál. Érdemes ide elmenni, főleg ezzel a hajóval. icon_wink.gif

Sartiról Neos Marmarasra mentünk, laza 1,5 óra alatt találtunk magunknak szállást, 40 Eu/éjszaka/3 fő. Benne volt a klíma és az ingyen wifi is. (Family Hotel Parthenon) Ez nem olyan új apartman, mint a Paros, viszont teljesen felszerelt, itt nem volt hiány semmiben. Mivel ez az apartmanház a központhoz közel van, így nem is kellett az autót használni szinte semmihez.
Azért megnéztünk a közelben másik strandokat is, pl. Lagomandra Beach és Kalogria Beach. Fantasztikusak, érdemes ide elmenni.
Voltunk Lidl-ben is, Nikitiben, az árak nem sokkal magasabbak, mint nálunk. Bankkártyát nyugodtan lehet itt használni.
Hazafelé sima utunk volt, nem sokat kellett várni sehol sem. icon_lol.gif
  Fate08 | #172556 Üzenet | 2011-08-08 23:42:58 |
Köszi aki gondolt rám!Siki! Kössz,hogy hívtál! icon_wink.gif Sancho!Van 4 üveg mazsola borom!!!!
Linda! PUsz icon_smile.gif
  Siki | #172560 Üzenet | 2011-08-09 06:49:19 |
szia fate
persze hogy hivtalak!!
még egyszer boldog szülinapot!!
pacsi


valaki nem tudja merre van boni
már hiányzik!!!!
  OdeLinda | #172567 Üzenet | 2011-08-09 08:08:52 |
Sziasztok,
nem bírom ki hogy ne osszam meg veletek! icon_smile.gif

Maria Natasa (Sarti Kalózhajó)
DrBubó 3. Felvonás
Sörös korsót nyert: Ódé Melinda
Gratulálunk a nyerteseknek!

NYERTEM EGY SÖRÖSKORSÓT!!! icon_biggrin.gif

Pussz nektek, legyetek rosszak!!!!! icon_smile.gif
  Sancho.dl | #172576 Üzenet | 2011-08-09 09:38:33 | Válasz a #172556. hsz-ra Előzmény #172556
Fate!

Egyeztetek Zsuzsival és valamelyik hétvégén elugrunk hozzátok! Már ő is mondogatja hogy úgy elmenne icon_smile.gif

A mazsibor is elég csábító icon_smile.gif
  Krisztin024 | #172590 Üzenet | 2011-08-09 11:42:56 |
Elsem hiszem már csak 24 nap és go Sarti . Csak nagyon nehezen telik el ez a pár nap. icon_smile.gif
  Sartisun | #172627 Üzenet | 2011-08-09 16:29:47 |
Sziasztok!

Tud valaki valamit a Panorama apartmanról? Mennyire felszerelt? Van szúnyogháló, rendes, tiszta ágynemű, evőeszközök? Le lehet húzni rendesen a wc-t? Van melegvíz? És egyéb finomságok, érdekességek:)?

Előre is köszi nektek az infót!
  Sancho.dl | #172681 Üzenet | 2011-08-09 22:45:24 | Válasz a #172560. hsz-ra Előzmény #172560
Ma beszéltem Bonival. Megvan, csak sok dolga van, de ha tud majd valmaikor feljön. A chat-re szokott benézni, de ott sincs senki...
  Siki | #172688 Üzenet | 2011-08-10 06:44:38 |
szia sancho

köszi az infót !!
ha találkozol vele esetleg
emlitsd meg hogy a mélcimem él mégicon_biggrin.gif
az a baj hogy este én nem tudok chatelni
mert forditott életet élek mint boni:D

még egyszer köszi és üdv
siki
  Sancho.dl | #172713 Üzenet | 2011-08-10 10:37:56 | Válasz a #172688. hsz-ra Előzmény #172688
Szia siki!

Rendben, lehet hogy ma is beszélek vele és megemlítem neki a mail címet is.
  Lafka80 | #172741 Üzenet | 2011-08-10 15:02:27 |
Remélem a tegnapi és a mai 2 hír közül, a második tényleg igaz! icon_rolleyes.gif

http://index.hu/kulfold/2011/08/09/torlaszok_a_szerbiai_autopalyan/

http://www.vajma.info/cikk/vaj.....zasat.html
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 643 644 645 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu