Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 644 645 646 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Leenee | #172745 Üzenet | 2011-08-10 15:18:59 |
sziasztok,
9 nap múlva mi is indulunk Sartira! icon_smile.gif
valaki meg tudja nekem mondani, hogy kell-e a partra úszócipő? elég érzékeny a lábam a kövekre. vigyek vagy ne vigyek? icon_smile.gif
köszi előre!
  Lafka80 | #172746 Üzenet | 2011-08-10 15:23:12 | Válasz a #172745. hsz-ra Előzmény #172745
Szia!

Szerintem felesleges! Szinte mindenhol a környező partokat is beleértve (30 km körzetben) homokos, esetleg nagyon apró kavicsos. Mi csak és kizárólag búvárkodásnál szoktuk használni, mikor a sziklák között vagyunk, és van sün. Oda azért nem árt, leteszed a lábad a sziklára, elrúgod magad stb....
Hajrá.
  Saturn | #172747 Üzenet | 2011-08-10 15:25:54 | Válasz a #172745. hsz-ra Előzmény #172745
Ha csak a fő standon akarsz fürödni, ott nem kell, mert végig homokos a part. De ha a sziklás részeknél is szeretnél, ott nem árt, ha húzol a lábadra cipellőt. Én minden nyaralásra viszek, nem foglal nagy helyet, és jó hasznát veszem a kavicsos, sziklás helyeken, mert kíváncsiságom belevisz ott is a tengerbe:)
  Leenee | #172748 Üzenet | 2011-08-10 15:25:56 | Válasz a #172746. hsz-ra Előzmény #172746
remek hír, kösziönöm icon_smile.gif
rég volt szerencsém igazán homokos tengerparthoz, nade majd most! icon_smile.gif
  Vickycsibe | #172769 Üzenet | 2011-08-10 18:57:52 |
Sokat tapasztalt utazók!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek.
Véleményetek szerint érdemes arra várni, hogy lejjebb megy az euró árfolyama, vagy ne kockáztassak, inkább váltsak most?
Szeptember elején megyünk, tehát még van idő.
Csak hogy mi lesz ennek a vége?!

Előre is köszönöm!
  Csilla86 | #172770 Üzenet | 2011-08-10 19:01:29 | Válasz a #171669. hsz-ra Előzmény #171669
Szia Beszter. Köszönjük a jókívánságot icon_smile.gif Gyönyörű volt és emlékezetes, ha gondoljátok írok majd beszámolót.....de majd csak holnap este...ma értünk haza és pihenjük a 22 órás busz utat icon_razz.gif Szép estét nektek.Sziasztok
  Kszifiasz | #172774 Üzenet | 2011-08-10 20:08:21 |
Sziasztok. Pintyőke.

Készültök már? Ezek a kedves útépitő fiuk majdnem kereszbe tettek nekünk. Na jó ha lezárták volna, akkor is ki jutottunk volna csak egy kis kerülővel.
  Pintyőke60 | #172776 Üzenet | 2011-08-10 20:14:07 |
kszifiasz írta:
Sziasztok. Pintyőke.

Készültök már? Ezek a kedves útépitő fiuk majdnem kereszbe tettek nekünk. Na jó ha lezárták volna, akkor is ki jutottunk volna csak egy kis kerülővel.



Szia kedves Kszifiasz !

Igen , már nagyon készülünk , de közel sem biztos , h nem lesz gond ezzel a

az útépítő társasággal icon_sad.gif !!! Ti pénteken indultok , és mikor ( időben ) ???
  Kszifiasz | #172777 Üzenet | 2011-08-10 20:17:24 |
Este 6-körül tervezem. Szerda-csütörtök éjszakázom, kialszom magam aztán indulunk.
  Fate08 | #172792 Üzenet | 2011-08-10 21:47:06 |
Szakad az eső Sartin icon_sad.gif

http://www.sartikirandulas.hu/sartilive.html
  Pirosss | #172806 Üzenet | 2011-08-11 06:39:49 | Válasz a #172792. hsz-ra Előzmény #172792
Már nem szakad icon_smile.gif Asszem még sosem áztunk el Sartin, de az idei nyaralásunk alatt már három vihar volt szakadó esővel.
Semmi baj nincs vele, mert leginkább éjjel volt, de utána zavaros a tenger Tele van hordalékkal.
  Vickycsibe | #172809 Üzenet | 2011-08-11 08:07:40 |
Sokat tapasztalt utazók!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek.
Véleményetek szerint érdemes arra várni, hogy lejjebb megy az euró árfolyama, vagy ne kockáztassak, inkább váltsak most?
Szeptember elején megyünk, tehát még van idő.
Csak hogy mi lesz ennek a vége?!

Előre is köszönöm!
  Krisztin024 | #172812 Üzenet | 2011-08-11 09:00:31 |
Szia vickycsibe mi is szeptemberben megyünk de mi már megvetük az eutot szerintem most érdemes még venni mert ha igy folytatodik csak drágább lesz szerintem ez az én véleményem.
  Lafka80 | #172817 Üzenet | 2011-08-11 09:34:55 | Válasz a #172809. hsz-ra Előzmény #172809
Szia V.csibe!

Most a váltás elég húzós lesz, jól fent van az Eur. Esetleg, ha van kamionos vagy benzinkutas ismerősöd próbálkozz nála. Én még nyár elején vettem egy nagy adagot, ami jövő nyaralásra is elég bőven, nagyon jó áron (255). icon_cool.gif Bár már annyiért biztos nem adják át Ők sem, de vételin is jól jársz. Amúgy ne halogasd szerintem se, mert hét végére legkésőbb jöv. hét elejére ígérik az elemzők a 280-as EUR-t és CHF-et. icon_confused.gif
  Norcsibaba | #172822 Üzenet | 2011-08-11 09:54:24 |
Sziasztok!Nem tudja valaki miért nem használható mostanában az a webkamera ami az irodánál van?
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 644 645 646 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu