Sziasztok,
Segítséget szeretnék kérni. Sartiba szeretnénk menni szeptember elején autóval. Még nem jártunk arrafelé. Találok valahol egy részletes útleírást? Esetleg tudnátok ajánlani valami találkozási helyet Thessaloniki környékén(nagyobb áruház, benzinkút, még a város előtt), amit könnyű megtalálni? Köszönöm! katalin.nemeth@pr.hu
#1734742011-08-18 14:19:33 Válasz a #173473. hsz-ra
Szia!
sartisarti.com -on részletesen le van írva minden!
De egy jo GPS elnavigál simán. IGO8 szuperbiztos volt tavaly is. 1 helyen mondja rosszul, autópályán, fordulj balra. Persze jobbra letérve tudsz visszafordulva az autópálya fölötti hídra. De viszont mutatni meg jó mutatja.
Szóval NO PARA.
#1736052011-08-20 08:24:20 Válasz a #173280. hsz-ra
Hello!
az rendben van, hogy Kecskemétről mész, de mondjuk én Bp. vagy mi van avval aki Győr, Szombathely stb akárhonnan ? Szóval még 2x100 km 2 magyar matrica, plusz nekem az assistance is több (nem írtad mennyi időre számoltad) 12 napnál rövidebb időre sose megyek ez a második ,inkább mindig 2hét... a Mac benya se lesz 280-290, nekem 340 körül sikerült tankolnom (77mkd) a full-fullt hogy érted ? ha üresen begurulsz is és tele tankolsz mennyit tudsz a végén belenyomni ? 10L ? és az első Mac benzinkútig is el kell jutni valahogy. Na mindegy nem is ezen van a hangsúly hogy most 98e v 102e körül jutsz ki , de nekem gyanús az a 245 eur apartman . De ha van ennyiért hát legyen. örülök neki.
Hihetetlen mennyivel kényelmesebb, gyorsabb, olcsóbb, ráadásul nem leszel helyhez kötött. Miért adnád oda a pluszt az irodának?
most néztem buszos utat: -anélkül hogy akármelyik irodának reklámot csináljak: 09.02. 14nap 49.900 huf hát az hogy nem leszel helyhez kötött az okés , de látod még ezt se mindenki használja ki, figyelgetem az autókat pl. a mi apartmanunknál is itt állt 1 hétig (magyar) egy autó meg se mozdult.. de több apartmannál is ezt láttam . én meg a Sarti -i strandon 1X fürödtem eddig 10nap alatt .....
#1736092011-08-20 10:14:38 Válasz a #173605. hsz-ra
Egyetértek veled, szerintem is elég "alulszámolt" ez a költségvetés, vagy nem igazán frissek az infók, mi nem ezeket az árakat tapasztaltuk. Mint fentebb is írtam nagy nehezen sikerült 3 főre apartmant találnunk (40euro/éj) 280 euro 7 éjszakára (augusztus első fele). A 4 fős 245 euros szállást max. szeptember végén tudom elképzelni. Macedóniában a benzin 355,- Ft volt, még a barátainknak a dízel sem jött ki olyan áron, amit Lafka80 írt, az 310,- Ft volt.
#1736542011-08-20 20:03:29 Válasz a #173609. hsz-ra
Hello!
Akkor mi "átfedtük" egymást 9-én indultunk és még itt vagyunk 2 éjsz. hétfőn indulunk haza...
Ja olvastam a hsz,-ed ! hát nagyon adom.... detto szinte szóról szóra ez volt nekünk is. le se írom részletesen mert 1 oldalt kitenne és ez már másnak unalmas lenne. szóval nagyon összetömörítve a lényeg: - mi nem is Sartiban akartunk megszállni , Kalamitsiben próbálkoztunk először 2 helyre mentem be ,páros lábbal rúgtak ki "full és complete" voltak a válaszok , átmentünk Sykiába bementem vagy 4-5 helyre sehol semmi ill. lett volna egy full csöves 40 ért végül 35 akart adni 1 öreg de mondom olyan volt ,hogy még a mi nem túl magas igényeinket is alulmúlta,, jó mondom menjünk Sarti-ra/ba . Bementem 8-10 helyre semmi, ua hogy messziről integettek nálunk is előfordult, aztán mikor k.ra untam az egészet (volt vagy 40 fok) egy idős hölgy fel "pick up"-olt az utcán látta hogy sikertelenül jöttem ki egy apartmanból , fogalmam nincs kilehetett ,mindenesetre bevitt 3 helyre ott se semmi, aztán valami taverna féleségbe ott 1 krapek telefonálgatott, semmi ,majd még a nőci a mobilján hívott 3 helyet és így lett végül egy 1 szobás 4 únknek 2fel+ 2gy. igaz 2szobásat akartunk (eddig mindig olyanban voltunk) de elfogadtam ezt ,már nem akartam kavarni . nem beszélve az árról : ami 40 eur/éj lett volna végül nagy nehezen megkaptuk 450 ért 12 éj . 2szobás meg 90 lett volna ,de nem volt
#1736632011-08-20 21:17:30 Válasz a #173649. hsz-ra
Attól függ,hogy van-e motor jogsitok.Sassosnál 15-18 €,motor köbcentitől függően.Bettyvel meg tudtok mindenben egyezni(Sassos felesége),mert szlovákiai magyar,és ugyanúgy bezsél veletk,mintha itthon volnátok.Én már tizenhetedszer motoroztam az ő motorjukkal.Alexandros
#1736932011-08-21 10:39:08 Válasz a #173654. hsz-ra
Szia Mr.Dana!
Ahogy írod, ezek szerint az egész félszigeten hasonló a helyzet szállásügyileg. Pedig akkor mi is gondoltuk, hogy átmegyünk másik városba/faluba, de ezek szerint nem lett volna más a helyzet. Amikor mi kerestünk szállást (2x3fő), egy helyen egy 6 ágyasat tudtak volna felajánlani, (ami ugyan le volt foglalva, de nem értek oda az utasok és nem tudta a tulaj, hogy egyáltalán menni fognak-e). Próbálta hívni az utasokat, de nem érte el őket, de mondtuk is, hogy hagyjuk, mert 130 euro/napért adta volna. Családonként 65 euroért egy apartmanban 2 család kerülgesse egymást.
Kíváncsi vagyok, hogy Aphrodite67 mit tapasztalt, akkortájt indult, amikor Ti.
Ezek szerint a mai az utolsó napotok , érezzétek jól magatokat és jó utat hazafelé!