Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9760
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisztin024
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173803 Üzenet linkje2011-08-22 11:14:07 

Mi az otp travelel megyünk és még valaki akki Salgótarjánbol indul icon_smile.gif
# 9761
Kijelentkezve--
-törölt nick 16363
Aktív fórumos
Aktív fórumos
59 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173811 Üzenet linkje2011-08-22 12:12:05  Válasz a #173764. hsz-ra Előzmény #173764

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif" Szóval meg is értettem,miért vagytok ti Sarti-fanok "

mi már 5x nyaraltunk Sartin 6 év alatt,,,,s az idén el kellett menni Kefalóniára, Lefkadára, így egy picit le tudtam szakadni róla, s menni kell
Pargára, de lesz Sarti amíg élek....Köszi az értékes beszámolódat, együttérzek veled, nekem is mindig vérzik a szívem................ icon_cry.gif icon_cry.gif hazajövetelkor

# 9762
Kijelentkezve--
-törölt nick 16363
Aktív fórumos
Aktív fórumos
59 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173814 Üzenet linkje2011-08-22 12:28:37  Válasz a #173445. hsz-ra Előzmény #173445

frenzi írta:"A nagy parkoló egyik sarkán lévő cukrászdában isteni finom a fagyi és a krémes sütik, ki ne hagyjátok"

a beliissimo cuki, nekem is a kedvencem, azoka sütik ott.......kihagyhatatlan icon_smile.gif

# 9763
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173825 Üzenet linkje2011-08-22 14:20:38  Válasz a #173802. hsz-ra Előzmény #173802

Szia!
Szomorú,hogy a Halott várost sehol nem hirdetik,én is itt olvastam róla és kszifiasz leírása alapján tökéletesen megtaláltuk icon_smile.gif Tehát:Sartitól déli irányban autózol (Toroni felé)és kb.20 km-re van.Fogsz látni egy kis hidat az út felett (eltéveszteni nem lehet).Közvetlen a híd után balra a földút,arra rákanyarodsz,majd azon végig.Amikor ez a földút már betonútban folytatódik,az már a Halott város.Van ott egy kecskefarm is és nagyon sok utca van,némelyik levisz a tengerig,az ott a Christina Beach (mi addig nem autóztunk le).Elég misztikus az egész...Táblát ne keressetek,mert nincs kiírva az úton,hogy "na erre van a Halott város" icon_smile.gif

# 9764
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173828 Üzenet linkje2011-08-22 14:41:36  Válasz a #173773. hsz-ra Előzmény #173773

Szia MrDana!
Remélem azért a némi negatívum ellenére csak jól éreztétek magatokat?! icon_smile.gif
Abban igazad van,hogy nagy volt a tömegnyomor(bár mi a parton ezt nem tapasztaltuk)de az is inkább este,eleinte nekem sem tetszett,pedig én nagyon szeretem a nyüzsgést-zsongást icon_lol.gif aztán megszoktam...és sokszor mentünk el a lányommal sétálni még reggel meg leskelődni a boltokban icon_smile.gif Az Ovelixbe utolsó este sikerült csak bejutnunk,akkor is az utca közepén volt az asztalunk icon_lol.gif de nem volt probléma icon_smile.gif
Egyetlen igazi negatívumot tudnék mondani (ami igazából az sem volt az),amikor a Narancsparton voltunk.Már 9-kor kimentünk,hogy legyen helyünk a legnagyobb öbölben,ahol van a büfé is,alig voltak,meg is vettük,amit kellett tisztességesen,hogy a napágyakon feküdhessünk,aztán kb.3 óra múlva odajött a pincérféleség,hogy valamit még fogyasztanunk kell(ene),mert jönnének ide mások is (akkorra már zsúfolásig megtelt,na az igazi tömegnyomor volt icon_evil.gif Na mi ezen felpukkadtunk,mert ilyet még soha nem tapasztaltunk görögben,mondtuk is,hogy "na a híres görög vendégszeretet"...és felcuccoltunk és távoztunk inkább és nem kértünk semmit,rögtön 10-en lettek a helyünkön icon_smile.gif Aztán végül is nem volt ez olyan nagy tragédia,úgyis dögmeleg volt icon_smile.gif
A másik,hogy tényleg nagyon sok szerb volt icon_evil.gif de a görög határőr mégis a magyarokat szedte ki a határon a sorból icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif

# 9765
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Imgi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
219 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173840 Üzenet linkje2011-08-22 17:07:24  Válasz a #173828. hsz-ra Előzmény #173828

Hát persze de a magyar az uniós a szerb meg nem.
# 9766
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dian77
Aktív fórumos
Aktív fórumos
363 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173842 Üzenet linkje2011-08-22 17:13:22  Válasz a #173825. hsz-ra Előzmény #173825

Köszönöm a választ!
# 9767
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vickycsibe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
99 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173844 Üzenet linkje2011-08-22 17:26:31 

Fájó szívvel búcsúzom a topic-tól és a jó társaságtól.
Paralia-ra sorsoltak ki minket, most már ott tájékozódom.
Minden jót nektek és további kellemes nyarat!

# 9768
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vickycsibe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
99 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173846 Üzenet linkje2011-08-22 17:45:01 

Fájó szívvel búcsúzom a topic-tól és a jó társaságtól.
Paralia-ra sorsoltak ki minket, most már ott tájékozódom.
Minden jót nektek és további kellemes nyarat!

# 9769
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kobobe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
399 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173849 Üzenet linkje2011-08-22 18:23:31  Válasz a #173731. hsz-ra Előzmény #173731

Sziasztok
krisztin és cecil!
Az ülésrend a busznál fog kiderülni, mert mindig az utolsó napokon állítják össze szerintem amikor már végleges az utaslista.
De hát ez annyira mindegy, bárcsak ott tartanánk már.
Hány fokos most a tenger, tudtok valami infót?

# 9770
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kobobe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
399 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173850 Üzenet linkje2011-08-22 18:26:00  Válasz a #173840. hsz-ra Előzmény #173840

és ezért külön be-kilépő kapu is szokott lenni, de nem mindenki veszi figyelembe
# 9771
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cienfuegos55
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173851 Üzenet linkje2011-08-22 18:33:28  Macedón "autópálya"

Köszönöm annak a kedves Magyar honfitársunknak, aki segített nekünk!
Történet: Augusztus 6-án délelőtt, az utolsó fizetős kapu előtt Görögország felé összeütköztem egy macedón emberrel az autópályán a kerekem defektes lett, a jobb eleje szétment. A szimpatikus fiatalember megállt segíteni,kicserélte a kereket,segített kommunikálni a bennszülöttel. Ha magadra ismersz a történet alapján újra megköszönöm segítségedet, lehet,hogy az idegesség miatt akkor nem tudtam rendesen megköszönni neked.

Az esemény folytatása: Az ott lakó ezer eurót kért, és akkor nem kell rendőrség, én kértem! Kb. egy óra múlva a helyszínre érkezett, lehet,hogy rokonok voltak mert összeölelkezett a rendőrrel,velünk nem sokat foglalkoztak. Fényképezés után be kellet mennünk valamelyik (kb. 60 km-re) lévő városba, ott szondázás és jegyzőkönyv felvétele történt (hogy mit írtak bele nem tudom). A szonda 0.000-ás eredménnyel zárult. Ezt követően egy kis városi bíróságra invitáltak minket, ahol már elvették az útlevelünket. Délután megjelent a "bírónő" a titkárnője kíséretében, amikor is érdekes szituáció alakult ki, mind a ketten néztük egymást és saját anyanyelvünkkel beszéltük egymáshoz icon_smile.gif. Próbáltam segíteni nekik francia,spanyol és orosz nyelven, a végén egy franciául tudó embert hoztak.E közben beszéltünk a magyar nagykövetség munkatársával, aki nagyon segítőkész volt, megnyugtató, rendes csak jót tudok róla mondani, aki beszélt a bírónővel is. Ezután felgyorsultak az események: gyorsan kifizettetek 130 eurót (bírói költség, fénymásolás, helyszíni fényképezés) és megnyugtattak,hogy ez még egy olcsó eljárás volt. A posta és a bank zárva volt,ezért fizettem a helyszínen. Végülis délután hat órakor folytathattuk törött autóval az utunkat, éjfél előtt megérkeztünk Sartiba. Csak a makedón határőr kérte, az autóról szóló dokumentációt. Ezt követően két gyönyörű hetet eltöltöttünk a félszigeten,ezt leszámítva mindenkinek csak ajánlani tudom.

Sziasztok! Jó nyaralást icon_wink.gif

# 9772
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cecil63
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
11 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173854 Üzenet linkje2011-08-22 20:06:50  Válasz a #173849. hsz-ra Előzmény #173849

Szia! Ezek szerint ti is velünk jöttök nagyon jó a víz hőmérséklete az ismerősömék tegnap jöttek haza azt mondták nagyon szuper volt.
# 9773
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisztin024
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173882 Üzenet linkje2011-08-23 08:05:20  Válasz a #173849. hsz-ra Előzmény #173849

Én most néztem reggel 6 kor 23.7 fokokos volt a viz, icon_lol.gif Na már Nemsokára megyünk Sartira
# 9774
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisztin024
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173883 Üzenet linkje2011-08-23 08:07:39  Válasz a #173854. hsz-ra Előzmény #173854

Szia priviben megtudnád írni hogy hivnak ha van facebookod akor kijelölnélek. icon_smile.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 650 651 652 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu