Mi július végén - aug. elején voltunk Sartin, akkor a víz hőmérséklete a fürdésre alkalmas helyen, part közelben, (saját mérés) 29-30 fok volt. Azóta nem sokat változhatott hisz mindig jo idő van.
A halkidiki félszigeten található Toroniban lévő Studio Castro nevű apartman hotel az alapvetö tisztálkodási feltételek sem felel meg.
Nincs VÍZ a 3-ik emeleten csak néha az is sós víz !!!! hogyan lehet a sótól sós vizben le mosdani, katasztrófa. A fürdő szobában olyan bűz van, hogy ember ezt ember elviselni nem tudja!!! Nincs WC illatosító, sem takarítás.
Én 63 éves vagyok a családommal akartunk eltölteni egy kellemes hetet de ez nem sikerült. Bejártam fél világot de ilyen ocsmány helyel és tulajdonossal még nem találkoztam
MÉG JÓ :HOGY A TENGER ÉS TÁJ SZÉPSÉGE NEM Vliali Maria tajdonos nőtől függ!!
Az árnyékolót nem lehetett kihajtani mert letörik,a klimát csak akkor lehet használni ha otthon vagy,mikor szállásra érkeztünk a BŰZ ÉS FORROSÁG VÁRT!!
Nagyon sajnálom, hogy studio castrót választottam.
[/b]
#1739562011-08-23 21:10:56 Válasz a #173911. hsz-ra
Nagyon szomorú, hogy vannak ilyenek...Az ember azért megy el nyaralni, hogy kikapcsoljon a mindennapi életből és sajnos, ha új helyre mész nem tudhatod milyen ez a hely. Hiszen nem azért megyünk el, hogy bosszankodjunk, hanem , hogy jól érezzük magunkat.
#1739622011-08-23 21:23:47 Válasz a #173738. hsz-ra
Kuwata!
B kategóriás jogsival 80 cm3-ig nyugodtan felülhetsz a robogókra. Az egyetlen feltétel, hogy legyen rajtad bukósisak, ugyanis a görög rendőrök ezt nagyon komolyan veszik a túristáknál. A kölcsönzés ára általában alku tárgyát képezi és némi iis ajéndék, hazai pálinka, vagy magyar újságok általában segítenek ebben
Az autóbérlés drága Sartin, úgy tudom kb. 50 EUR-tól van egy napra. Ráadásul elég kevés autó van és gyakran nem sikerül autót keríteni.A robogóval is sok helyre el lehet jutni, mi egy Gilerával elmentünk Neos Marmarasig.
Beszter.
Másodjára is köszönöm, de csak most tudok irni. Mikor nekem irtál akkor indultam, igy nem sikerült elolvasnom. A másik oldalon leirtam mindent.
#1739742011-08-23 23:17:06 Válasz a #173811. hsz-ra
Kedves Sacies!!!
Biztos vagyok benne,hogy én is leszek majd még más helyeken is az elkövetkezendő években,de az biztos,hogy Sartira visszahúz az én szívem is és én itt meg is állapodnék Makrygialos,O.Beach,Paralia,Dionysssos Beach,Nei Pori,Stavros,Evia...mindezek előtt SARTI
És köszi,ha tetszett a beszámoló!Én mindig olyan érdeklődéssel és áhitattal szoktam olvasni mások beszámolóit...főleg,hogy most már tudom miről beszélnek-írnak,és majdnem olyan,mintha én is átéltem volna
Sartiról kerestem infókat mikor rábukkantam erre az oldalra. Nagyon megörültem, hogy ennyi élménybeszámolót olvashatok. Sajnos már nagyon régen nem láttam tengert, Görögországban pedig még sohasem voltam. Párommal most készülünk oda nyaralni, de az időbeosztásunk miatt csak az utószezon jöhetett számításba, így szeptember 21-től október 3-ig leszünk ott. Szeretnék érdeklődni azoktól, akik jártak ott ilyentájt, hogy mik a tapasztalataik (főleg az időjárás terén)? Nyugtassatok meg, hogy nem fog zuhogni az eső minden nap és a nagykabát is maradhat itthon.
Nagyon nagyon készülünk rá és örülök, hogy a tengerpart mellett vannak jó kiránduló helyek is, viszont nagyon félek a hideg esős időtől.
Üdv
#1739792011-08-24 01:26:32 Válasz a #173977. hsz-ra
Szia!
Pár évvel ezelőtt október 7-én még javában fürödtünk, ragyogó napsütésben Sartiban. Aztán tavaly szeptember közepén 1 hétig csak a hullámokat (min. 2 méter) néztük, mert fürdeni benne nem nagyon lehetett. Ellenben jó volt, mert a bemerészkedő hölgyekről a tenger nagyon nagy tapasztalattal vette le a fürdő felsőt, alsót... Az egészben a legidegesítőbb az volt, hogy bármerre mentünk, mindenhol máshol sima szép tenger volt, csak Sartiban hullámzott, de ott aztán nagyon... Szerintem pontos választ erre senki nem merne megkockáztatni. Mindettől függetlenül, szívből remélem, hogy csodálatos napsütésben fogtok a tengerben fürdeni, és felejthetetlen nyaralásban lesz részetek. Egyébként az elmúlt 20 évben kb. 14 alkalommal voltam Sartin, de ezt a tavalyit kivéve, általában csodálatos időt fogtunk ki. 1 alkalommal voltam májusban (hideg víz...), 1 alkalommal főszezonban(tömegnyomor...), összes többi szeptemberben, szóval ha ezt nézzük, összességében nagy az esély rá, hogy szép időtök lesz.
Sziasztok,
Most tudtam meg h. Sartira megyünk nyaralni(amit szerettem volna)az Anesti apartmanházba, ez Sartibeachen van...ami nekem 1 kicsit messzinek tűnik főleg, h. mi szeretnénk kalóztanyázni, éttermezni stb.Légyszi nyugtasson meg valaki, h. nincs is az olyan messze:S:)Ki tud valamit erről az apartmanról?LÉgyszi írjatok, előre is nagyon köszi:)
#1740012011-08-24 10:09:40 Válasz a #173979. hsz-ra
Szia!
Köszönöm válaszodat! Így azért egy kicsit nyugodtabban indulunk. Az időjárást persze nem lehet előre kiszámítani, de jó hallani, hogy átlagban nagyobb az esély a szép napos időre. A hidegtől annyira nem vagyok megijedve mert szeretünk kirándulgatni, viszont az esős napok a kirándulás lehetőségét is elmossák. Erről jut eszembe bicikli bérlésre van lehetőség és ha igen akkor milyen árfekvésben?