Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 655 656 657 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Siki | #174277 Üzenet | 2011-08-26 12:27:23 |
szia kobobe

hát igen nem olcsó
ennyiért amugy egy citroen c 3 ast adnak 1 napra csak
és nem jellemezném hogy az milyen állapotú
és a quaddal ahova mész oda kocsival nem hiszem..
érdemes kipróbálni ha teheted..
szia
  Kobobe | #174297 Üzenet | 2011-08-26 16:39:46 | Válasz a #174277. hsz-ra Előzmény #174277
és ebben már a tankolás is benne van vagy azért még külön kell fizetni?
Amúgy mindenként kipróbáljuk csak kicsit sokallom
  Norcsibaba | #174301 Üzenet | 2011-08-26 17:23:25 |
Szia Bigriske! Hát jó messziről indultok.Mi Pécsről megyünk,de persze majd még előtte úgy írunk egymásnak és akkor tudunk találkozni.Azt tudjátok hol lesz a szállásotok?
  Vicosz | #174319 Üzenet | 2011-08-26 20:55:10 | Friss videó régi képekkel Sartiról...
Lehet,hogy csak nekem új?

http://sarti-info.hu/2011/08/2.....rtirol.php
  Sancho.dl | #174336 Üzenet | 2011-08-27 08:45:15 | Válasz a #174197. hsz-ra Előzmény #174197
edit17edit!

Nem tudom pontosan melyik vendéglőre gondolsz? Több helyen is kajáltunk, nekünk legjobban a Renata jött be. De lehet, hogy nem is Sartin, hanem valamelyik kirándulásunknál volt ez a vendéglő? Ha megmondod melyik kép, vagy hogy néz ki, nagyon szívesen segítek icon_smile.gif
  Edit17edit | #174340 Üzenet | 2011-08-27 09:38:42 |
Sancho!

A kép a Sarti 2-es mappádban, a 2. oldalon az utolsó kép, a címe:Régi idők vendéglője.
Nem tudom, h. működik-e a hely, de az biztos, h. nagyon szép és hangulatosnak tűnik, kék székek, szőlő lugas:)
Köszi a segítséget:)
  Edit17edit | #174345 Üzenet | 2011-08-27 11:29:55 |
Két hét múlva ilyenkor, már Sartin leszünk...icon_smile.gif))))

Valaki megtudná mondani, h. ismer-e olyat akit nem engedtek át új típusú személyivel?Mert a páromnak csak az van, de az utazási irodában azt mondták, h. ez nem gond.Csak szeretnék egy megerősítést:)Köszi:)
  Bofefe | #174348 Üzenet | 2011-08-27 12:43:24 |
Szia !!!

Azért nézd meg, hogy érvényes-e.! Mert lejárt Szig-el nem engednek ki !
  Marcsy | #174350 Üzenet | 2011-08-27 13:13:16 |
Sziasztok!
Még csak most regisztráltam, de már sok mindent tudok Sartiról tőletek.Első görög utunk. Ibusszal megyünk Fotini apartmanba 09.02-én. Esetleg valaki az apartmanról tud valamit vagy utazik ugyanakkor.
  Edit17edit | #174352 Üzenet | 2011-08-27 13:22:28 |
Bofefe:köszi , megnézzük, nem kis idegesség lenne emiatt nem menni:)

Marcsy:de jó nektek, nemsokára indultok, remélem szép idő lesz, várjuk a beszámolódat:)
  Krisztin024 | #174364 Üzenet | 2011-08-27 17:02:10 |
na már csak 6 nap és irány Sarti
  Sancho.dl | #174369 Üzenet | 2011-08-27 18:31:48 | Válasz a #174340. hsz-ra Előzmény #174340
Szia Edit!

Igen már tudom icon_smile.gif A vendéglő lenn van a tengerparton, nem messze a Neraida tavernától. Ahogy sétálgattok a tavernáknál könnyen megtaláljátok icon_smile.gif De ez a rész a régi taverna. A nagyobb rész a tengerparton van, de a kék terítőkről megismeritek icon_smile.gif
  Sancho.dl | #174370 Üzenet | 2011-08-27 18:33:37 |
Szerény véleményem szerint Sartin érdemesebb motort bérelni, mint autót, ami nem is mindig van és drága is, a quad pedig lassú és nehéz vezetni, ráadásul ahova még robogóval el tudsz menni, nem biztos, hogy quaddal is elmész icon_smile.gif
Az pedig még jobb érv, hogy ez a legolcsóbb icon_smile.gif
Mi is robogót béreltünk és bejártunk mindent icon_smile.gif
  Edit17edit | #174420 Üzenet | 2011-08-28 13:52:34 |
Sancho:köszi az infóticon_smile.gif
  Krisztin024 | #174421 Üzenet | 2011-08-28 14:21:31 |
5 nap és go Sarti.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 655 656 657 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu