Nea Potidea
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Schrama
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
11 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#111280 Üzenet linkje2009-07-27 19:01:44 

Szia Valcsi!

Olvastam ezt a hozzászólást, csak azóta a neten találtam egy beszámolót, amiben pont azt írják, hogy a part inkább apró kavicsos és elég hamar mélyül. Eszembe jutott, hogy megkérdezem, járt-e ott tavaly, vagy idén valaki, aki a két egymásnak ellentmondó infó közül az egyiket megerősíti. Mondjuk én tudok úszni, ezért engem nem zavar a mély víz, de a társaságban lesz olyan, aki csak a sekélyebb részekbe hajlandó bemenni. Gondoltam, hogy ha így van, akkor a környéken kell majd néznünk lassan mélyülő partszakaszt.
A Golden Beach Hotelről jó lenne, ha lenne valamilyen személyes tapasztalat, mert arról, két véleményt találtam összesen, egyiket a neten, másikat itt a hellsz. hu- n, de mindkettő nagyon negatív, az egyik illető azt állítja, hogy a katalógusban szereplő képek nem valódiak, átverés, a másik pedig a fogyasztóvédelemhez is tett feljelentést.
Reménykedtem benne, hogy már más is járt ott, és leírja, hogy mit tapasztalt, mire számítsunk, esetleg megnyugtat, hogy teljesen rendben van a szálláshely.
Tavaly Parálián nyaraltunk, és előtte nagyon sok információt gyűjötttem a helyről, és az apartmanról, de most nem igazán sikerül.

Idén úgy néz ki a település és a szállás meglepetés marad!
Majd akkor megtudjuk, hogy milyen, ha odaértünk.

Azért köszönöm, hogy megint írtál!
schrama

# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#111281 Üzenet linkje2009-07-27 19:20:23 

Két éve voltunk legutóbb Nea Potideán, időnként átmnetünk oda fürödni, mert a közelben volt a szálláshelyünk.
A tengerparti sétány szép hosszú, a parttól nem kell elájulni, de nem olyan rossz. Szerintem a "közepesen mélyül" kategóriába illik. Nyugis hely, többnyire helyiek vannak a településen.

A 2007-es albumomban találsz pár fotót Nea Potideáról is.
http://www.hellasz.hu/fotogaleria/index.php?from=207&aid=1141&srch=usal&usnm=Jox

# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Schrama
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
11 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#111545 Üzenet linkje2009-07-29 17:12:06 

Szia Jox!

Köszönöm az információkat. Nagyon tetszettek a képek! Ilyennek képzeltem a partot. Ha ott nem fog igazán tetszeni, akkor majd keresünk a környéken másikat is. Jó lenne, ha a szállásról is tudna még valaki írni, de örülök, hogy kicsivel több mindent tudtam meg.

schrama

# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zlaky
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
42 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#131107 Üzenet linkje2010-04-13 17:15:55 

Szia Schrama !
Mi 2008-ban voltunk Potideán az általad kiválasztott hotelben . a studióról tuduk nyilatkozni , ami a medencés házban volt.
Felszereltsége a szokásos ( evőeszközök , tányér, pohár stb ). A szobában mennyezeti ventillátor és klíma is volt , amiért természetesen felárat kellett fizetni (mi ezt kihagytuk ). Ha jól emlékszem ,akkor takarítás minden nap volt . Amin meglepődtem ,hogy be volt rakva törülköző és wc papír is ( Görög apartmanokban nem szokás ) . Tehát a tisztasággal nem volt gond .
Az utca forgalma a szokványos , zavaró tényezők nem voltak (disco , autós forgalom ).
A szállástól kb 100m-re van egy kis közért ( mindennel ellátva , kártyát nem fogadnak el ) , de ha olcsóbb boltra vágytok , akkor érdemes a faluban lévő közértet meglátogatni . Gyalog kb negyed óra komótosan .
Szintén a faluban érdemes vendéglőbe menni ( ajánlom a szökőkuttal szemköztit ).
A part szerintem ideális a gyerekes családoknak is (inkább homokos és nem hirtelen mélyülő ) .
Szuvenír vásárlást inkább más helyen érdemes megejteni, mert a választék szegényes .
Összességében a hely kellemes, nem nyüzsgős , inkább a pihenést kedvelőknek ajánlom.
Remélem tudtam új infókkal szolgálni .

# 20
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#138530 Üzenet linkje2010-06-10 19:09:07 

Last Minute -15%!

Halkidiki, Nea Potidea: https://travel.hellasz.hu/id/132
3 légteres meisonette 55 €-ról most 46,75 €/éj!!
2 légteres 4 személyes apartman 45 €-ról most 38,25 €/éj!!

Mindkettőből csak 1 db. van szabadon és az ajánlat a június 21-l bezáruló időszakra érvényes!

# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pancsika01
Aktív fórumos
Aktív fórumos
90 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#194152 Üzenet linkje2012-08-21 09:16:10 

Halihó!

Látom elég régi bejegyzéseket lehet csak olvasni Nea Potideáról, ennyire nem utazott oda senki azóta? Mi szeptember 1-én megyünk autóval a Golden Beach Hotelbe, én is változó véleményeket olvastam róla, lehet attól is függ, melyik épületben szállásolnak el. Mi all inklusivere fizettünk, mert csak ezt tudták ajánlani..mondjuk ettől nem várok túl sokat, de majd megláttjuk. Ha valakinek van valami infója Nea Potideáról illetve a szállásról írjon, ha nincs akkor majd én írok ha hazajöttünk!

# 22
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sanyox
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#197316 Üzenet linkje2013-01-08 21:03:07  Válasz a #194152. hsz-ra Előzmény #194152

Helló. Irnál nekem erről a szállodáról, a környékről, a tengerről valamit. Pár infót, véleményt. Nagyon megköszönném. Most nyárra lenne tervbe véve a Golden Beach hotel. Nagyon köszi
# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bea1
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#199012 Üzenet linkje2013-02-14 20:55:39  Válasz a #194152. hsz-ra Előzmény #194152

sziasztok! mi is ide mennénk, légyszíves irjatok, hogy milyen volt összel a szállás és az étkezés, köszönöm előre is!
# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#199234 Üzenet linkje2013-02-25 13:48:30 

# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pancsika01
Aktív fórumos
Aktív fórumos
90 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#205933 Üzenet linkje2013-07-04 14:04:24  Válasz a #199012. hsz-ra Előzmény #199012

Lehet már későn válaszolok, de egyébként is a beszámolók között írtam a szállásról és a környékről. A lényeg, hogy csendes helyen van, csak esetleg az lehet zavaró, hogy egy utca választja el a főúttól...maga a hotel elég egyszerű, berendezésileg is. A személyzet jó, csupa fiatalok ...ilyen nyári munkásoknak gondolom őket...a kajával abszolút meg voltunk elégedve!!! már csak az a temérdek fajta saláta, zöldség is elég volt és hús mindig volt mellé..és főként sertés és csirke.

Mi ugye szeptemberben voltunk...hát akkor már nagyon kihalt volt...sorra zártak be a helyek...semmi bazár, nyüzsi..de a gyerekeknek volt sok játszóház, játékterem. Vízi sport nem volt...lehet csak akkor már....de a part az szép és voltak beach bárok is....de tényleg olyan lassú volt ott az élet...így mentünk mindenfele...Kallietha, Haniothi...ott nyüzsi volt még mindig...

Szóval a szállásra azt tudom mondani, hogy nem sorolnám a hotelek közé kinézetileg, de!!...szinte minden nap takarítás és friss ágynemű várt..!!! illetve a kaja is jó volt....összességében mi jól éreztük magunkat!

Remélem tudtam segíteni.

Jó utat.

# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Taisa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228353 Üzenet linkje2015-04-22 08:09:12 

Remélem valaki felfedezi ezt a helyet és többet is ír róla. Az idei évtől az Apollon utazási iroda szervez buszos utat ide. június 13-tól megyünk két hétre....
# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Styleair
Aktív fórumos
Aktív fórumos
122 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228357 Üzenet linkje2015-04-22 08:37:45 

Mi is majdnem ebbe a városba foglaltunk, de végül Psakoudia lett.
Majd írd meg az élményeidet ha vissza jöttetek.

# 28
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dettix
Törzstag
Törzstag
623 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231431 Üzenet linkje2015-06-30 10:05:01  Válasz a #228353. hozzászólásra Előzmény #228353

Szia.

Írnál egy pár sort, hogy milyen volt? Melyik szálláson voltatok, milyen a part ténylegesen, még mindig csendes település vagy már felkapottabb?

Pár képnek is örülnék. Köszi előre is.

# 29
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Euvi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237370 Üzenet linkje2016-02-24 21:23:03  Válasz a #199234. hozzászólásra Előzmény #199234

Sziasztok,

Ha a Juli apartmannal kapcsolatban van bárkinek valamilyen tapasztalata, nagyon megköszönném, ha megosztaná. Nea Potiedát tűztük ki célul a nyárra és ez az egyik szálláshely, amivel szemezek.

# 30
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237372 Üzenet linkje2016-02-25 06:36:43  Válasz a #237370. hozzászólásra Előzmény #237370

Nagyon népszerű szálláshely, az egyik legtöbbször lefoglalt apartman a Travel-on:
http://www.travel-hellas.net/hotel/707/juli-apartments

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu