Kréta
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Kréta
Hozzászóló Üzenet
# 3406
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#79225 Üzenet linkje2008-08-29 18:02:44 

vojandi írta:


Haspók, akkor hajrá, mert eddig az én peloponnészoszi beszámolóm a leghosszabb icon_smile.gif 22 oldal, de az wordben 35 volt, szóval itt kevesebb lesz icon_smile.gif Amúgy én is várom, mert imádok beszámolókat olvasni, ha jó tartalmasak!!!


Ez esetben beérem a szerény második hellyel is, mivel sajnos mi nem voltunk annyi napot, mint Ti akkor, és azért a nyaralási napok száma erõsen befolyásolja egy-egy beszámoló hosszát. icon_smile.gif Eddig nem olvastam egyébként ezt a beszámolódat, most viszont belekukkantottam, és jót mosolyogtam azon, hogy nemcsak hasonló terjedelemben írunk, hanem még a szerkezet is egyforma: nálam is ugyanúgy tartalomjegyzékkel kezdõdik, és aztán minden nap címében bennefoglaltatnak az aznapi helyszínek. icon_smile.gif (Bár végülis ez annyira nem meglepõ, egy ilyen körutazásnál ez teljesen logikus, mi meg annyit mászkáltunk Krétán, hogy az körutazásnak is beillik. icon_smile.gif )

Hogy mennyire lesz tartalmas, azt majd eldöntitek, a hossza már biztos, de az irodalmi színvonalat nem tudom garantálni, nagyjából az elsõ ilyen mûvet fogom kiadni a kezeim közül. icon_smile.gif

# 3407
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#79226 Üzenet linkje2008-08-29 18:34:03 

Haspók, én garantáltan elolvasom!!! És ez nem verseny, csak kicsit viccelõdni akartam.
# 3408
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#79228 Üzenet linkje2008-08-29 18:53:09  Válasz a #79226. hsz-ra Előzmény #79226

Ennyire komolynak tûnt volna, amit írtam? icon_smile.gif

Nyugi, a verseny eszembe sem jutott, egyszerûen azért írom a beszámolót, mert örömömet lelem benne, és remélem, hogy másoknak is hasznos vagy szórakoztató lesz. (Aztán lehet, hogy ez nem jön be, de az már nem az én bajom. icon_wink.gif ) De indulás elõtt én is elolvastam minden betût Krétáról, és rengeteg beszámolót mentettem le a gépre, és azokat összeollózva csináltam meg a saját kis "útikönyvemet", úgyhogy tudom, milyen az a tudatállapot, amikor az ember minden információra éhes. icon_smile.gif

És pont olyan hosszú lesz, mint amennyi mondanivalóm van, sem több, sem kevesebb! icon_wink.gif

# 3409
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#79229 Üzenet linkje2008-08-29 18:58:28 

Bocsi, lemaradt a smileee icon_smile.gif nem, semmi sem komoly icon_smile.gif
# 3410
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#79235 Üzenet linkje2008-08-29 19:11:32  Válasz a #79229. hsz-ra Előzmény #79229

Akkó' jó. icon_biggrin.gif

Megyek, ne tarts fel a beszámolóírásban! icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

icon_wink.gif

# 3411
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Gabako
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
300 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#79253 Üzenet linkje2008-08-29 21:55:15  zene

halihó...egy kis ihlet a beszámolód írásához...hogy még többet sokkal tudj írni..icon_smile.gif (és így az én terhem leveszed a vállamról.. icon_wink.gif )
http://www.melody88.gr
Ezt hallgattuk krétán a kocsiban...nekünk nagyon bejött!!

# 3412
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#79254 Üzenet linkje2008-08-29 22:12:07  Válasz a #79253. hsz-ra Előzmény #79253

Köszi! icon_biggrin.gif

Mi az elsõ napokban a "Radio Amorét" hallgattuk, az volt beállítva a kocsiban. Emlékszem, milyen jó volt, mikor elsõ nap mentünk az Akrotiri-félszigeten, körülöttünk semmi más, csak a krétai táj, néhány kecske, szól a rádió, a nyaralás elsõ napja... istenem, de jó is volt...! icon_smile.gif

Késõbb, amikor lementünk délre, ez az adó valahogy nem akart már bejönni, és többet nem is tudtuk visszavarázsolni, akkor vettünk pár cd-t. icon_smile.gif

# 3413
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Macsosz
Törzstag
Törzstag
682 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#79258 Üzenet linkje2008-08-29 22:28:34  Válasz a #79207. hsz-ra Előzmény #79207

Zsebkuty icon_smile.gif
Privit megkaptam.Nagyon köszönöm icon_exclaim.gif
Még küzdök egy kicsit a dologgal icon_redface.gif
Macsosz

# 3414
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Macsosz
Törzstag
Törzstag
682 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#79261 Üzenet linkje2008-08-29 22:37:38  Válasz a #79228. hsz-ra Előzmény #79228

Szia Haspók icon_biggrin.gif
Csak írj,írj icon_exclaim.gif
Biztos vagyok benne,h.örömünket fogjuk lelni a beszámolódban icon_exclaim.gif
Még a terjedelmében is!Hisz egy tartalmas könyv utolsó oldalának sem örül az ember:még folytatná icon_exclaim.gif
Így hát nyugodtan terjedjenek soraid,ameddig csak akarnak icon_wink.gif
Mi bizton örömmel olvassuk mind icon_biggrin.gif
Üdv,Macsosz

# 3415
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Gabako
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
300 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#79302 Üzenet linkje2008-08-30 17:39:41  képek

Szervusztok kréta "lakók". elkészültek a képek, amikbõl egy pár felkerült a honlapra. ha valakit érdekel, akkor a maga valójában meglesheti...
http://www.mocheraniko.eoldal.hu/
remélem örömötöket lelitek benne..icon_smile.gif

# 3416
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Böby77
Aktív fórumos
Aktív fórumos
130 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#79311 Üzenet linkje2008-08-30 19:19:59 

Sziasztok!

Párommal tervezük,hogy elmegyünk Krétára vagy Rodoszra .Tudtok tipeket adni,hogy Krétára melyik utazási irodával érdemes utazni,és hova?Mi a homokos tengerpartot szeretjük ,és jó lenne ha a szállásnál lenne medence is.

Köszi mindenkinek.
ÜDV.Böby

# 3417
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#79313 Üzenet linkje2008-08-30 19:54:24 

Böby, még az idén mennétek?
Krétán és Rhodoszon is végtelen sok homokos part van. Szállásról majd szól más, aki tud...

# 3418
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#79314 Üzenet linkje2008-08-30 20:07:31  Re:

gabako írta:

remélem örömötöket lelitek benne..icon_smile.gif


Meghiszem azt!! icon_smile.gif
Biztos voltam benne, hogy remek fotók lesznek, köszi-köszi-köszi mindkettõtöknek! icon_smile.gif

Hihetletlen amúgy, hogy még ugyanazon a helyen is mennyire más képeket tudnak készíteni az emberek, bár van egy-kettõ, ami nálam is majdnem ugyanígy néz ki (mármint a téma, a fotózás szintjét most egy kicsit hagyjuk figyelmen kívül icon_wink.gif ).

A kedvencem az "Egyedül", az a hangulat engem is nagyon megfogott Chrissin. Ha nem baj, akkor ezt le is mentettem magamnak. icon_smile.gif Próbáltam én is egy hasonló képet csinálni, de még az átlagosnál is vacakabbul sikeredett, mert pont akkor volt a lencsével az a hülyeség, ráadásul képtelen voltam egyenesen tartani a gépet. Arról nem is beszélve, hogy az én gépemmel készült képeken a kék nem ilyen kék, mint a feleséged képeslapos képein. icon_wink.gif

# 3419
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#79316 Üzenet linkje2008-08-30 20:32:51  Re:

Off

Haspók írta:
ráadásul képtelen voltam egyenesen tartani a gépet


Mire leírtam, rájöttem, hogy úgyis azt mondanád, hogy erre való a Photoshop! icon_smile.gif Igaz, hogy nem PS, de sikerült kijavítanom a ferdeséget, úgyhogy most örülök. icon_biggrin.gif

On

# 3420
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Macsosz
Törzstag
Törzstag
682 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#79319 Üzenet linkje2008-08-30 20:57:28  Válasz a #79302. hsz-ra Előzmény #79302

icon_biggrin.gif szia Gabako!
Még nem találok szavakat:most láttam a fotókat icon_exclaim.gif

GRATULÁLOK icon_exclaim.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif

Ag.Nikolaos és a magányos kis templom,mint egy ékszerdoboz.
Chrissi:szerelem elsõ látásra icon_redface.gif milyen kagylók azok a fán?
Kréta arcai számomra beszédesek.(és látom lesz a nõvéremnek
helyi hûtõmágnes icon_redface.gif )
Kato Zakros-nál mély a víz icon_question.gif és hol a Kék öböl icon_question.gif
Igen,így képzelem a lebegést és utána azon a padon a helyem icon_lol.gif

Eufóriában vagyok a képeitektõl,de jöhet a többi icon_wink.gif
Macsosz

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Kréta
<   1 2 3 ... 227 228 229 ... 505 506 507   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu